• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké máte příznaky ovulace?

11. ledna 2017 
Kapu, no, u mně jsou falešně negativní celou první půlku cyklu a když potom opravdu mám před ovu, tak už pozitivní nejsou, přitom BT mi jasně zaznačí, že k ovu došlo.

Ale jako dobrý, když s nima máš dobrou zkušenost, tak v poho, já jen, že je malý procento holek, kterým nevyhovujou.
14. dub 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě tamprávě vždycky byly videt dve jasné //....ale ted neni drá videt vůbec...a to se fakt testuju už 4.den..dneska je to 14DC.... :frowning2:
14. dub 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda oprava, falešně pozitivní, čárečka je tam od MS až tak do pár dní před ovu. Potom zmizí.
14. dub 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak třeba opravdu bude ovu posunutá...
14. dub 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunko třeba ta ovu přijde dýl - já jí mám až 20DC při 31 dnech cyklu.... to je podle mě dost dlouho
14. dub 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to doufám...klidně se budu testovat každej den...protože na to moje trápeníř´čko je jediný lék... :grinning:
14. dub 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunko a nechceš radši začít měřit bazální teplotu? je to spolehlivý a hlavně tě to nic nestojí ... :slight_smile:
14. dub 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně:slight_smile: příště to bude mít šťastnější konec, uvidíš:slight_smile: Hlavně že víš, že přirozeně otěhotníš.
14. dub 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to právě doufám...mám to 50 na 50 :unamused:

s tím měřením..já nevím..ale asi začnu... :sweat_smile:
14. dub 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem si, že měření nebude nic pro mě - ale jak jsem začala, tak mě to začalo i bavit. jsem ráda, že vím, co se ve mě děje a nic to nestojí - teda mě to stálo akorát zakoupení dig. teploměru :slight_smile:
kapu a je jistý, že vejcovody ovulují na střídačku, nebo je to nepravidelný?
14. dub 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapu, zkus to, skončit můžeš kdykoli, jak říká Bury, je to levný, akorát koupit teploměr, ale ten se využije až se vyrobí miminko i jinak:slight_smile:

Mně to taky baví a vyhovuje mi, že vím, jak jsem na tom. Nežeby mě to občas nenaštvalo:slight_smile: (ovu 6.DC), ale i tak je to dobrý:slight_smile:
14. dub 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo a doufám, že se jednou dočkám a budu mít ve finále ten pěknej těhu graf, kterej nebude končit mrchou :slight_smile: :grinning:
14. dub 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas. Někdy mám chuť se na měření vyflajznout, ale pak si říkám, že už to přece musí přijít a nechci přijít o vítězný graf:slight_smile: Tomu se říká optimizmus:grinning:
14. dub 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nepravidelný.. :confounded:
14. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunko tak to je jen další důvod abys začala měřit :slight_smile: :slight_smile: držím palce :grinning:
14. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blbý je, že :frowning2: nejde moc poznat, kterej vaječník ovuluje... :frowning2:
15. dub 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přidávám se k těm,co maj velice bolestivou ovulaci.
Ted se mi to vyhrotilo tak,ze jsem v noci kvuli bolesti vubec nemohla usnout i pres to,ze jsem si vzala brufeny. Jelikoz mam hodne gyn.problemu,tak jsem rano radsi hned jela na prohlidku,jestli to neni nic jineho. Prej vsechno v poradku,proste ovulace.Tak jsem si rikala,ze jestli me tak strasne boli bricho,kdyz tam mam 1 folikul,tak to pri IVF budu s 10 folikuly umirat.
No a samozrejme doporuceno se snazit,tak jsem si taky rikala,s touhle bolesti fakt tezko.
15. dub 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky - tak jsem přišla od dr - mám prý ukázkovou sliznici /revize byla 22.2./
:sunglasses: - pití kontryhelu a femigardu fakt funguje!! :slight_smile: :slight_smile:
Navíc mi potvrdila, že mam folikul 22mm, takže ovu bude každou chvíli - a pozor - :sweat_smile: ovulje mi ten vaječník, u kterého je ten jedinej vejcovod - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja vobec nepoznam podla bolesti, ci ovulujem... s meranom BT som zacala iba dnes, takze zatial som nikdy ani len netusila, ci som ovulaciu mala alebo nie. Jedine..no v podstate ked si teraz spominam tak som si vsimla rozdiely v hlienoch, ale vtedy som sa tym nejak nezaoberala, ci to nieco znamena alebo nie...
16. dub 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapu, tak to je skvele!!! Snad vam to vyjde :wink:
16. dub 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. dub 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunka tak to je super! :slight_smile:
já se tenhle měsíc s ovulací loučím, protože jestli byla, tak jsem jí prošvihla - bolesti jsem měla včera, ale teploty tomu vůbec nenasvědčují :angry:
16. dub 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zkus ovu test :sunglasses:
16. dub 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem začínající SNŽ :grinning: a nijak zatím na sobě ovulku nepoznám, ale měřím BT a to je fajn, sice to vypadá všelijak, ale snad to jednou vyjde :wink:
16. dub 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapu na mě nefungujou - minulý cyklus jsem měla ukázkovou ovulaci - teplotně i bolestně a test byl negativní :cry: je teda pravda, že jsem tu slibovala, že ho vyzkouším znovu, při téhle ovu, ale to jsem netušila, že to bude takhle nejasný. no stejně - bydlím na vesnici, takže ovu test stejně nemám kde koupit - akorát jsem přijela z města :wink:
16. dub 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesinka určitě to vyjde :slight_smile: já taky měřím BT - nejjistější způsob, jak pozorovat, co se v tobě děje. tenhle měsíc mám ale taky nějakej divojek :unamused:
16. dub 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bury: to já taky tak nevím, jak to brát a čekám :sweat_smile:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=2/userid=57783
16. dub 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesinka - tak to je teda :slight_smile: skoro bych řekla, že ovu mohla být 15DC, ale pak ti to za se lítá... já mám teda radši fertilitifriend, wunschkinder mi to ukazuje taky podivně ....
16. dub 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bury: já anglicky neumím, tak nevím, jak to tam dostat :sweat_smile:
16. dub 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukni na moje... myslím si, že jestli byla ovu, tak 18DC a wunsch mi to naznačil hned na začátku - což nebyla ani náhodou....

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56285/nummer=2
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8fb0
16. dub 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek