• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké máte příznaky ovulace?

11. ledna 2017 
no máš hezký grafík :slight_smile:
16. dub 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký, ale ovu nejasná - nejlíp se dá stejně hodnotit graf, až na začátku dalšího cyklu... :slight_smile:
16. dub 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten druhý vypadá líp :wink:
Ahojky holky, můžu se přidat? V tématu, kam chodim, je teď mrtvo a já si potřebuju povídat :wink:

tesinka - vůbec nejsem z tvého grafu chytrá..řekla bych jako bury, že ovulka byla někdy kolem 15/16 DC.Jenže pak ti klesla teplota dolů, tak ti to ovulku nevyznačilo...
yofresh ahoooj :slight_smile: ty grafy jsou někdy věda, no :cry: já ze svýho taky nejserm zrovna chytrá - musím čekat, jak se to bude vyvíjet :slight_smile:
16. dub 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj yo: z toho si nic nedělej, já taky nevím, co s svým grafem, dnes jsem si dělala ovu test a byl slabě pozitivní, ale jinak nevím.... :sweat_smile:
16. dub 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesinka třeba byla ovu až ten další skok dolů - uvidíš, třeba se to ještě nějak ukáže. ale jak říkám, spolehlivější mi přijde fertility...
16. dub 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já nevím, jak na to...
16. dub 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bury, tesi - minulý cyklus jsem měla ukázkový graf, i ovulku dle testu na 100pro potvrzenou a.....a nic no..... :frowning2:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=2/userid=55756

Ale nebojte, však se taky všechny dočkáme..a věřím, že to bude brzo :wink: :slight_smile:
16. dub 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesinka myslíš na ten fertility? tak koukni na diskuzi GRAFY BT a tam má lauritka hned na privním příspěvku odkaz na stránky merenibt a tam je popsaný jak na to - já to taky dělala podle toho :grinning:
16. dub 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesi - ani se ti nedivím, že máš obavy z fertility, já jsem holt víc na němčinu...

Tady je ale podrobný návod jak na fertility a WK :wink: :
http://merenibt.xf.cz/index2.html
16. dub 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a teď mi tchýně donesla jahody se šlehačkou - mňam - hned je ten svět veselejší :grinning:
16. dub 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bury: i kdyby ten druhý vrchol byla ovulka, tak mám pech, protože nic nebylo, ale proč to teď leze nahoru???
yo: grafík hezký, ale určitě se dočkáme všechny, máš pravdu :wink:
já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
bury - tak to máš mooc šikovnou tchýni :wink:
16. dub 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teda obojetná - jak AJ, tak NJ. nejdřív se mi víc líbil WK, ale po zkušenosti s oběma jsem zjistila, že fertility je lepší :slight_smile:
16. dub 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak na něj???
16. dub 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jsou teda moooc dobrý :slight_smile: tak já holky jdu - jdu najít přítele - opět pracuje někde venku a neví kolik je hodin... - jako že už mám hlad na véču a nechci jíst sama :grinning: tak paaaa.
bury - měřila jsem teď dva měsíce, tenhle měsíc měřit nebudu - nechám tomu teď volnej průběh, měřit budu až zase ten další měsíc(teda jestli ještě další bude :grinning: :wink: )
yo - tak ti přeju, abys už nemusela - ale zase já se těším, že budu mít jednou ten těhotenskej grafík :grinning: - jako na památku, tak to nechci prošvihnout :slight_smile:
16. dub 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesi - dej si záložku "otevři vše" a pak klikni na "fertilityfriend" a tam máš všechno do podrobna i s obrázky vysvětleno :wink:
16. dub 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bury - díky moc, totéž tobě :slight_smile: :wink: Jak dlouho se snažíte? My cca 8 měsíců a nic :frowning2:
16. dub 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
yo: díky, manža mi založil registraci a jdu zkoumat :grinning:
16. dub 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesi - neni za co :wink:
16. dub 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže mám vytvořený graf na fertility,ale nejsou z toho moc moudrá :sweat_smile:
16. dub 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted sem koukala na ty vaše grafy a nejsem z toho vůbec chytrá :confounded: ,chci začít měřit od května,ještě dobírám poslední HA,doktorka mi to sice nějak vysvětlovala a podle ní to vypadalo jako hračka.ale jak to čtu tady a koukám tak jsem z toho fakt jelen,ja na sobě OVU nepoznám vůbec :frowning2: ,ani bolesti ani ten hlen o kterým se tady psalo,musím to tu pořádně naštudovat,at sem chytrá.
16. dub 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesi jak si to udělala,jakou záložku-otevři vše :astonished: :astonished: :astonished:
16. dub 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
janculovi: mě na fertility registroval manže, na wunschkinder ti poradím, a můžu přeposlat stránky, kde najdeš, jak co se měřit :wink:
16. dub 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janculovi, na grafech není nic složitého, zvlášť od doby, co je hodnotí sám počítač a Tobě vyznačí černé na bílém kdy byla ovu, kdy máš čekat MS, kdy máš testovat...:slight_smile: jen ty // holt zajistit neumí :sunglasses: mělli by to ještě vychytat :sweat_smile:
16. dub 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
elana,jo takhle,to vše počítač,to sem si oddechla,ted si pročítam stránky na merenibt a asi až ted sem pochopila jak funguje OVU,jdu dál študovat
16. dub 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek