Jaké máte zkušenosti s Fertility Blend?

lisianne
12. srp 2015

Dobrý den, již dobírám druhou krabičku (tj. 2. měsíc užívání) potravinového doplňku Fertility Blend, který je určený pro podporu otěhotnění. Na internetu jsem na FB našla mnoho kladných recenzí, tak doufám, že pomůže i nám. Je mi 33 let a o mimi se snažíme pár měsíců.

Zatím mám v plánu tento doplněk užívat minimálně 6 měsíců (může se užívat i první 3 měsíce v těhotenství). Máte prosím nějaké zkušenosti s FB? Pomohl Vám k otěhotnění?

K užívání FB mě přiměla tato klinická studie: http://www.fertilityblend.cz/dokumenty/Fertilit...

Dále každé ráno piju 0,5 l kontryhelového čaje (někdy s medem). Připadá mi, že po něm roste děložní sliznice. Tulit se snažíme obden zvláště v období ovulace.

Uvítám i další tipy, které Vám pomohly otěhotnět.
Všem děkuji za reakce předem...a všem kdo touží po miminku přeji, aby uviděly na TT // co nejdříve .

kacca85
27. srp 2015

Dobrý den/Ahoj, Fertility Blend užívám už zhruba půl roku, zatím se nijak neprojevila jeho účinnost...Ale zase si říkám, že alespoň do sebe jednou tabletkou dostanu vše, co nemusí být přítomno ve stravě atd...Kontryhelový čaj piji také, od 1DC do ovulace...Také jsem užívala Gynex kapičky...od příštího týdne je po týdenní pauze opět nasazuji...Tak uvidím, jestli tyto preparáty pomohou k děťátku 🙂 Všem držím palce!

zuzatrhal
14. črc 2016
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.

Ahoj holky , doufám , že vám Fertility pomohl stejně jako nám 😎 My jsme brali s manželem oba dva , nevím , jak se mi ho podařilo přemluvit 😀 Ale papkali jsme spolu poctivě. Tulili se o to častěji a i přes to , že jsme nemohli otěhotnět několik let , po pravidelném braní Fertility jsme měli po necelém roce pozitvní testíček 😵

pavlous0003
7. zář 2016

Ahoj, chtěla bych se s Vámi podělit o mé zkušenosti s Fertility blend. O miminko jsme se s přítelem snažili půl roku. Pořád jsem četla diskuse jak tomu dopomoci co nejdříve, narazila jsem na fertility neváhala jsem a objednala si ho. Zobala jsem ho zhruba měsíc a šup hned na poprvé to vyšlo. Krásné dvě čárky byli na světě. Bohužel radost netrvala dlouho a v 9tt nám miminko museli vzít kvůli ZP. Psychicky jsem na tom už dobře, ale pořád mám hodně rozhozenou menstruaci a dnes jsem musela na vyvolavacku. :( Nevím jestli se do Fertility znovu pustit. Nikde jsem se nedocetla, že by to mohlo upravit i cyklus. Máte některá zkušenost s tím že by Vám to dalo do kupy rozhozenou periodu? Děkuji za info 🙂

1nelinka
7. zář 2016

My jsme s manzelem zacali fertility blend uzivat po pul roce snazeni..brali jsme ho 4mesice a posledni 2 mesice jsem ho kombinovala s kapkami gynex a zadarilo se..

kiira
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hankazz
20. říj 2016

Dobrý den,
nejsem typ, který by přispíval do internetových diskuzí, dokonce jsem se sem kvůli tomu zaregistrovala 🙂 . Nicméně, ráda bych napsala něco o přípravku Fertility Blend. Snažili jsme se o miminko 3/4 roku a stále se nedařilo. Na psychické pohodě ani jednomu z nás nepřidalo, že jsem jednou ve 4.týdnu těhotenství potratila. Nicméně po tři čtvrtě roce snažení jsme se rozhodli koupit Fertility Blend pro páry. A světe div se, po měsíci užívání jsem otěhotněla. Nyní jsem v 11. týdnu těhotenství a vše je prozatím v pořádku. Nevím, zda byla pomoc přípravku "pouze psychická", ale za nás oba musím říct, že investovat do něj určitě stojí za to! Pokud by někdo z vás měl zájem, zůstalo nám doma jedno balení pro muže (já nyní dobírám poslední tabletky - přípravek se může užívat do 12 tt.). Další věc je, že jsem také pila kontryhelový čaj, měla jsem velmi nepravidelný cyklus. Ale musím objektivně říct, že výsledek se objevil, když jsme začali užívat Fertility Blend.
Všem, kteří se snaží o miminko držím pěsti 🙂

verca218
10. pro 2016

Ahojky holky včera jsem Fertility Blend pro páry objednala. Tak jsem zvědavá zda nám pomůže o mimi se snažíme necelý rok a zatím bez úspěchu tak snad se zadari! 🙂

lilisis
31. srp 2018

Holky ještě někdo další zkušenosti s Fertility Blend? S manželem užíváme měsíc..zatím nic, ale pořád doufám..snažíme se třetí rok :(

lisianne
autor
1. zář 2018

@lilisis tak snad FB pomůže, plánujeme pomalu druhé, uvažuji, že zase nasadíme nebo Inofolic

lisianne
autor
1. zář 2018

@lilisis ahoj, začínáme plánovat druhé, asi zase nasadíme nebo Inofolic je taky super

ruzicka06
1. zář 2018

@verca218 Nám tento přípravek zabral do měsíce 🙂

lukyhomazel
22. zář 2018

Nám se také nějak nedaří 😣 nevíte dámy, zda by stačil i samotný Gynex? Děkuji 😘

balalajkaaaaa
28. pro 2019

Já po něm poprvé otěhotněla zhruba před dobrâním balení...zda to bylo opravdu tím nevím, ale teď se snažíme znovu a marně tak asi opět koupím

lisianne
autor
28. pro 2019

@balalajkaaaaa jak dlouho se snažíte? Já zkusila při druhém Inofolic a bylo to do 2měsíců.

balalajkaaaaa
29. pro 2019

@lisianne
3 měsíce. mrknu na ti 🙂