Snažíme se o druhé miminko

veveruse22
12. črc 2019

S přítelem se snažíme už 8 měsíců o miminko. Ale pořád se nedaří poraďte jak zvýšit možnost otěhotnět.
Kyselinu listovou beru a kontrihelovy čaj piju. Ale furt zatím nic je to 11 měsíců co jsem byla mimo děložně těhotná. Děkuji za rady

petulejan
12. črc 2019

Kontryhel je na úpravu cyklu,ne jako podpora k otěhotnění. Magne,zinek,selen doporučuji 👍

veveruse22
autor
12. črc 2019

@petulejan děkuji 🙂 za radu tak snad se brzy zadaří

kiki1912
12. črc 2019

@veveruse22 co kdyby přítel zkusil clostilbegyt nebo testosteron

klarinka10
12. črc 2019

Já jsem taky po mimoděložnim tehu v listopadu, nasadila jsem hned fertipronu a chlapovi vitamíny a v dubnu se nám zadařilo...ale přestala jsem na to taky myslet a začala běhat a cvičit...chce to vypustit z hlavy.

veveruse22
autor
12. črc 2019

@kiki1912 děkuji to je Dobrý nápad

malenka3
12. črc 2019

Kyselina listová má význam pro správný vývoj miminka, ale když už je počato. Snahu otěhotnět neovlivní.

veronyque
12. črc 2019

Já brala Femibion, Gynex a pila kontryhel. Manžel bral Selzink. Druhé miminko se nám podařilo hned první měsíc. O první miminko jsme se snažili půl roku. Tenkrát jsem brala jen kyselinu listovou a pila kontryhel, manžel bral Selzink.

priefi
12. črc 2019

@veveruse22 my na druhatko cekali rok nez se povedlo 😉 v mezicase se povedlo uz po 7m, ale v 7tt prisel sp. Poceti je hrozna alchymie a souhra nekolika nahod.

urtica
12. črc 2019

Mám dobrou zkušenost s Mojžíšovkou a s akupunkturou

mariej
12. črc 2019

@veveruse22 já vidím těhotenský test po devíti měsících. Oba zdraví a mladí. Já brala jen listovou a manzel Selezink. Je to veliká věda. Taky jsem už propadala zoufalství. Nejhorší bylo okolí. Nikomu jsme to neřekli a stejně pořád dotazy, kdy bude mít malá bratříčka. Jako bych si mohla jít koupit mimino do obchodu. Teď se zas na druhou stanu začínám modlit, aby bylo vše v pořádku. Držím palce 👍 chápu vás, ale nezbývá než čekat 💓🙄

monaluza
13. črc 2019

Jeste tu nepadl kotvicnik, ten se taky myslim muzum doporucuje...

radu98
13. črc 2019

Zkusila bych ,pokud je možnost, spíš třeba pravidelně cvičit, chodit na procházky a bohatě zdravě jíst a přítel to samé a až pak bych zkoušela nějaké chemické doplňky 🙂 dost kamarádek v okolí otěhotnělo teprve, až když to přestaly hlídat. Ono ta hlava udělá taky dost. Takže se vyvarovat stresu, myslet pozitivně a uvolnit se 😊 a kontryhel ti nepomůže otěhotnět a kyselina listová taky ne, ta je pak spíš pro správný vývoj miminka 🙂

priefi
13. črc 2019

Vcera jsem cetla o kustovnici cinske neboli Goji (manzel se osypal, tak jsem hledala proc) a o teto suoerfoods psali, ze timto v Cine leci neplodnost, zejmena tedy u muzu. Tak muzete zkusit taky

mimisef
13. črc 2019

@veveruse22 ahojky taky se snažíme půl roku a nic akorát já mám endometriodni cystu ...taky jsem se na to moc upnula a asi to taky dělá svoje..chce to vypustit a nechat tomu volný průběh , radím a sama mám co dělat 😂držím palečky 🙏

luj89
14. črc 2019

zkus vysadit kontryhel, můze zpusobit problémy.

veveruse22
autor
15. črc 2019

@radu98 na procházky chodíme cvicim a zdravě jím take to samé i přítel

veveruse22
autor
15. črc 2019

@mimisef děkuji já vám také 🙂

martiniquest
15. črc 2019

Prestan se na otehotneni upinat a najdi si jiny stred zajmu. Pomohlo to rade zen, i mne

radu98
15. črc 2019

@veveruse22 tak pak už opravdu jen zkusit vypustit z hlavy jen to snažení se, zkuste si říct “až to přijde tak to přijde” a v sexu mít zálibu a nemít v hlavě “snad to už vyjde”. Vím, že je to těžký, ale hlava dělá hrozně moc. Já jsem celý první dva cykly nedělala nic jinýho, než jen dělala testy a úplně magořela a ten třetí jsem to vypustila s tím, že je dost času, aby to vyšlo a ani jsem si ten měsíc nechtěla dělat test😅 a pak se přítel na na Silvestra probudil s tím, že se mu zdálo, že jsem otěhotněla, tak jsem si z hecu udělala test (fakt se mi nechtělo vidět zas jen jednu čárku) a najednou tam byly 2 😊
Nevím jestli to děláš, ale já jsem třeba po sexu dala nohy nahoru a 20 minut tak ještě ležela (někdy i dýl) 😅

lucahv
11. čer 2021

@veveruse22 víš přesně kdy ovulujes? Nebo jestli probíhá ovulace v pořádku? Mě uklidňuje měření teploty, přesně vím jak na tom sem.