Jaké přípravky Vám pomohli k mimi?

verajan
9. kvě 2019

Ahojte holky, co jste brali a za jak dlouhou jste otěhotněly za vitaminky. Co Vám pomohlo, vidím že na trhu je toho hodně různé druhy a ceny... Ctela bych něco fakt zaručeného už se snažíme dlouho. Beru zatím jen listovku. Děkuji. ❤️

vladienka
9. kvě 2019

@verajan za mna urcite pit kontryhel

pipi_puncocha
9. kvě 2019

Já jsem otěhotněla měsíc co jsem brala Gynex kapky (2x denně 5kapek) a Femibion. Nevím, zda to byla náhoda nebo ne... (nechránili jsme se přes rok)

kaczorka
9. kvě 2019

@verajan jak jsem psala v příspěvku před tím,nosifol. U prvního jsem otehotnela po měsíci brání u druhého po třech měsících,ale zarucene to asi není.. 🙂 je spoustu faktorů proč to nemusí jít a pak ani x vitamínu nepomůže.. 😉

leniczka23
9. kvě 2019

Gynex

annanoskova
9. kvě 2019

@verajan
Fertiprona ;) po třech měsících od začátku užívání se povedlo, na kolik procent za to můžou právě tyhle vitamíny nechci hádat🙂

plumka88
9. kvě 2019

Mě pomohl Wobenzym

90bobisek90
9. kvě 2019

Mela jsem nepravidelnou MS, takze jsem brala utrogestan + gynex. Za 3 mesice jsem otehotnela. Celkove snazeni skoro rok.

verajan
autor
9. kvě 2019

@vladienka kontryhel piju 🙂

verajan
autor
9. kvě 2019

@kaczorka to je pravda my chodíme do IVF centra ale veškeré výsledky máme dobre... Jedno dítko už mám teď si dáváme pauzu a chci nějaké vitaminky tak zkoumám jaké 🙂

verajan
autor
9. kvě 2019

@annanoskova děkuji kouknu se hned 🙂

verajan
autor
9. kvě 2019

@90bobisek90 gynex je super na srovnání cyklu slyšela jsem samou chválu na něj 🙂

pengli
9. kvě 2019

@verajan Ahoj, já zkusila Folgravid (takové pytlíčky na rozmíchání v pití) - a nevím, jestli to bylo tím, ale otěhotněla jsem v jednačtyřiceti letech během 1 měsíce ☺️ držím palce!

veroniquecz
9. kvě 2019

Měla jsem u první Nosifol, teď podruhe zkouším fertipronu.

fisalu
9. kvě 2019

Nejdřív jsem brala listovku a Macu, tak jsem to praktikovala pul roku. Maca mi srovnala cyklus a zvýšila chut na sex 🙂 pak jsem listovku vyměnila za Femibion a při druhém balení ejhle, dvě čárky :D pak jsem femibion dobrala do 12tt

vendypc
9. kvě 2019

Mě pomohl gynex a čaj baby radnicke .

verajan
autor
9. kvě 2019

@pengli to vůbec neznam 😉tak to je super gratuluji ❤️

lery92
9. kvě 2019

Nosifol a do 2 měsíců se zadařilo

radullah
9. kvě 2019

Snažili jsme se rok, z toho zatím 2 neúspěchy a jedno probíhající. Pila jsem kontryhel, užívala macu a teď naposledy mi pomohli kapičky jeřábu ptačího, okamžitě srovnaly rozházený cyklus po biochemickém těhotenství a hned první měsíc užívání jsem otěhotněla.
Jinak jsem zkoušela teď při tom úspěšném měsíci i růžový grep a maliníkový čaj- 5 dní před ovulací (na plodný hlen, který jsem neměla)

tehuleveru
9. kvě 2019

@verajan Ja jsem brala listovku, gynex, inofolic, pila čaje - vše cca rok. O mimco snaha dva roky. Nakonec jsem se na vsechno vyprdla, začala jsem mít hlavu plnou svatby a priprav a asi 14 dni po libankach jsem zjistila,ze čekáme malého. Nyní jsem ve 33.týdnu..:) tohle jsi zrovna asi slyšet nechtěla, ale jsem chodici důkaz, ze většina je v hlave 😏

verajan
autor
10. kvě 2019

@radullah
@tehuleveru já se vdavala 18.4 měla jsem hlavu plnou jiných starosti a ne mimina svatbu pro 70 lidi jsem rok priprapravovala není to v hlavě to vím...

klonkytka
11. kvě 2019

@vladienka piju po dobu celého cyklu je to správně? Na netu psali jen po dobu ovulace????

vladienka
11. kvě 2019

@klonkytka nn, od 1.dna cyklu cize od 1.dna menstruace do ovulace

klonkytka
11. kvě 2019

@vladienka a když ho piju pořád tak vlastně si a zadělávam, že neotěhotním?

klonkytka
11. kvě 2019

@vladienka prý od ovulace se má pít malinovnik? Takže od prvního dne menstruace po dobu ovulace a pak pauza? Podle mě by čaj neměl ublížit..