Jaké přírodní vitamíny a prostředky vám pomohly k početí?

kristynkaam
6. únor 2019

Ahoj ženy 💋 (vše ve zkratce) můj problém je ten, že se snažíme s přítelem už 3 roky, po 2 letech jsem konečně byla těhu, bohužel hned na začátku samovolný potrat. Včera jsem se VÁS ptala, co by jste mi doporučili za vitamíny na početí? Vím, že to moc velkou naději nemá, ale když by to bylo přírodní, tak snad ničemu neuškodí. Vašich odpovědí bylo neskutečně moc, a každá radila něco jiné. Já jsem dnes byla u dr, a ptala se jí, jaký já mám vůbec problém a co mě doporučuje k vzhledem mému problému. Bohužel mě řekla , ze není baba kořenářka, ale gynekolozka. Prej mám zkusit. Takže za mě nic. Proto znovu k VÁM. Vy mě dáváte sílu a hodne rad. Co by jste mi doporučili? Mám tedy jak kdy pravidelnou menstruaci, ovulaci taktéž někdy, a to ji vůbec na sobě nepoznám. Jaké vitaminy a hlavně teda přírodní by jste mi doporučili? s čím máte nejlepší zkušenosti když tedy ta menstruace není pravidelná ? Moc dekuji za každou odpověď 🌸🌺💋

mates133
7. únor 2019

Hele jeste k te ovulaci,ja take nahodou zjistila pri vysetreni u dr (kde jsem byla dle vypoctu v dobe ovu) ze ovu byla uz pred tydnem.Ty kalkulacky proste na kazdeho nesedi.Ja se to na sobe naucila poznat az po druhem diteti 🙂))ale dr to vidi na sonu dle sliznice.

marketa1218
7. únor 2019

@kristynkaam Ještě jedna věc mě napadla, máš v pořádku štítnou žlázu? Pokud máš teda dělaný hormonální profil, tak bys o ní vědět měla. Já třeba zobu léky a jsem hlídaná na endokrinologii, takže o tom vím, ale i přes to nám to také dlouho nešlo, museli jsme různě upravovat dávkování a tak. Ale pokud o tom někdo neví, může právě i špatná funkce štítné žlázy dělat velkou neplechu. V podobě potratu a nebo, že to prostě nejde no.

mates133
7. únor 2019

Jo a jeste jestli chces zkusit neco prirodniho,me i jedne zname k otehotneni pomohla detoxikacni kura.Najdi si na internetu,jsou ruzne druhy,kazdemu vyhovuje neco jineho,u me to bylo deset dni jezeni jen jablka a mrkvi,az jsem se divila,jake zmeny se v tele dejou.Clovek je plny vsech moznych skodlivin,ani si to neuvedomuje.Ja si prave rekla,ze neni co ztratit,zkusila jsem to a mesic na to tehu..znama to same.

kristynkaam
autor
7. únor 2019

@kkk612 děkuji moc, kdyby to takhle všechno vyšlo jak píšeš, byla bych nesmírně vděčná...

kristynkaam
autor
7. únor 2019

@marketa1218 poruchu štítné žlázy mám, mám prášky euthyrox 75 každý den 1tbl. Ale minuly týden jsem byla na kontrole a mám vše v norme. Říkala jsem mu i o tomto, a on mě na to pouze odpověděl ze já mám výsledky dobre a stitna žláza v tomto nehraje roli :( jinak i dr gynekolozka o tom
Vi ze ji mám. Ale ze by se nějak řešila, to vůbec.

ivuska1986
7. únor 2019

Ahojky, já jsem to teď konzultovala též se svou gyndarkou, mrkla na složení gynexu a říkala, že by byla asi fajn kombinace Gynex+kyselina listová. S tím, že bylinky fungují u každého jinak, takže těžko říct....