• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou máš zkušenost s kotryhelovým čajem?

21. února 2014 
Jsem 3 měsíce po revizi a plánuji v průběhu března začít se snažením. Beru kyselinu listovou a utrogestan. Přemýšlím o kotryhelovém čaji, je tu někdo komu kotryhelový čaj pomohl a srovnal například menstruační cyklus nebo snížil bolesti při menstruaci ? ..nebo dokonce otěhotněl ? :slight_smile: děkuji za každou odpověď
16. únor 2014 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla bych, že tím kontryhelovým čajem nemůžeš nic zkazit. My jsme se sice snažili jen tři cykly a v tom cyklu, co jsem začala pít tento čaj, se hned zadařilo. Nevím, jestli to bylo tím čajem nebo ne, ale čaj mi fakt chutnal:slight_smile:Takže za sebe určitě doporučuji vyzkoušet.
16. únor 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jsem také pila kontryhelový čaj a zadařilo se u obou dětí celkem dost rychle. Nevím, jestli to bylo tím čajem či náhoda, ale jak píše apacheee, tak mi také moc chutnal a nemůžeš tím nic zkazit :wink:
16. únor 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, mne kontryhel pomohl k mene bolestive ms a nebolestive ovu - ovu jsem asi mela temer vzdy i predtim, ale silene me u ni bolelo bricho. dokonce jsem pak zmatkovala, ze uz ovu nemam :grinning: ale byla, jen bez bolesti. k miminku nam bohuzel nepomohl, ale my uz jedem IVF, takze jsme lehce beznadejny pripad:slight_smile:
16. únor 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pila kontryhel dva cykly. Hned ve druhém cuklu jsem otěhotněla.
16. únor 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jsem na tom uplne stejne, taky jsem po revizi a v breznu konecne muzeme zase zacit, kontryhel piju dvakrat denne. Je pry dobry i na obnovu sliznice delohy.
16. únor 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pila jsem a bylo to k ničemu, pomohly až vysoké dávky vit. B6 - pyridoxinu (v blogu k tomu mám album :slight_smile:)
16. únor 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho pila tenkrát při snažení o první mimčo, to nám teda trvalo 10 měsíců než se povedlo ale srovnalo mi to trošku cyklus a teď jsem ho začala pít taky dneska jsem začala, Mě teda ten čaj moc nechutná, ale co bych nevydržela pro mimčo že? takže 2 hrnky denně a uvidíme jestli zabere.
16. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já měla hodně bolestivou menstruaci, ten první den jsem opravdu nemohla ani chodit. Kontryhel mi pomohl hned od prvního cyklu co jsem ho začala pít.
17. únor 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám výbornou zkušenost s kontryhelem při bolestivé menstruaci, dřív jsem pila čaj Gynastan, ve kterém jsou ještě další bylinky, ale teď kojím, piju samotný kontryhel a bez něj bych asi zmírala bolestí. Taky mi pomáhá při bolestech provázejících ovulaci.
17. únor 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Devcata a jak casto jste ho pily co jste tehotnely??dkeuji za radu
21. únor 2014 v 16:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pila jsem ho, chuťově teda žádná hitparáda, ale trošku se ten cyklus zlepšil :slight_smile: Taky se na něj ještě chystám, beru teď Ženské kapky od Grešíka a Drmek, který stimuluje ovulaci :slight_smile:
21. únor 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek