Jaký by mohl být problém, když je MS i BT v pořádku?

ellena24
6. zář 2019

Ahoj holky chystáme se do CAR, přes rok se snažíme a bohužel nic. Před časem jsem začala měřit bt, podle toho ovulace probíhá, ms chodí vesměs taky pravidelně 27, 28. den sice slabé a třeba pouze 3 dny ale chodí... Tak by mě zajímalo kdo z vás má třeba zkušenost na co mu v caru přišli kdy ms i ovulace funguje.... Díky za vaše zkušenosti

yelowangel
6. zář 2019

Napadá mě třeba moc nízká děložní sliznice, což by odpovídalo slabé a krátké MS. Ale zbytečně bych nespekulovala a počkala na výsledky, může to být cokoliv jinýho a je zbytečný plašit dopředu. Pokud by to bylo jenom toto vyřešily by to léky na podporu růstu děložní sliznice. Držím pěsti ať je to cokoliv aby to dobře dopadlo.

pajamo
7. zář 2019

U tebe může být vše v pořádku a u chlapa ne. Je toho dost co to může být, nebo taky nic.

ellena24
autor
8. zář 2019

Děkuju za názory 🙂

ja_osobne
8. zář 2019

@ellena24 taky se snažíme uz 14ty měsíc a nic. Chlap spermio ok, já hormony také dobré🙂 ms a ovu také mám. 22.října jdu na laparoskopii, tak se uvidí víc, zda jsou vajecniky průchozí 🙂 tak držím palce, aby bylo vše ok!

ellena24
autor
8. zář 2019

@ja_osobne ahoj, tak to jsme na tom časově podobně 🙂 mě před 3 měsíci zjistili špatnou štítnou žlázu, takže jsem doufala, že je to tim a až se srovná že to bude v pohodě. Teď se ale bojím, že v tom bude ještě něco....teďka zkusíme car protože moje doktorka semou nic dělat nechtěla, takže nás teprve vyšetření čekají... Vy někam chodíte? Jinak děkuju a přeju ať se brzy zadarí 🙂

ja_osobne
8. zář 2019

@ellena24 ahoj, nene, nechodíme zatím. Budeme řešit, az když se nepodaří po té laparce🙂 není mi nejméně, tak to rozhodně řešit pak chci 🙂

ellena24
autor
9. zář 2019

@ja_osobne aha, na mě se doktorka po všech stránkách vyprdla... A kolik ti je, jestli se můžu zeptat... Pokud nechceš tak chápu 🙂

ja_osobne
9. zář 2019

@ellena24 můj dr. To taky docela natahoval, nejdřív říkal, když se do půl roku nepodaří, mám přijít. Tak jsem přišla a stejně to vše řešil až teď, můj h.profil, Manžel a a az ted mě poslal na tu laparku. Nejdřív do mě cpal hormony, aniž by mě nějak vyšetřil 🤦‍♀️
V prosinci mi bude 32 🤦‍♀️

hasara33
9. zář 2019

@ellena24 ahojky, menstruaci jsem měla stejně jako ty, slabou a krátkou a ke všemu i nepravidelnou nicméně podle ovu testů a BT ovulace probíhala a dle mého gynDr. jsem také byla v pořádku... nakonec se zjistilo, že je menší problém na straně manžela, celé snažení nám trvalo rok a půl a pomohlo užívání vitamínů pro mě a manžela 🙂

ellena24
autor
10. zář 2019

Děkuju za všechny reakce 🙂 moc doufám že budou stačit taky jen vitamíny nebo třeba prášky a bude to v pohodě....