Jde to po vysazení antikoncepce rychle nebo to trvá?

verunda18
28. pro 2019

Dobrý den mám takový dotaz
Brala jsem antikoncepci, ale s přítelem jsme se rozhodli pro mimi, tak jsem přestala brát antinu a teď to zkoušíme už takové tři týdny? Myslíte si že to jde tak rychle, nebo po ha to trvá déle? Děkuji za odpověď
Veru

jjasmina
28. pro 2019

@verunda18 Někdo otěhotní hned po vysazení a někdo ne :( Já kdysi otěhotněla hned další měsíc po vysazení, ale nedopadlo to, tehdy to dávaly za vinu právě že se má aspon měsíc udělat pauza, aby se od toho tělo pročistilo uplně. Ale někdo zase kdo otěhotněl hned o vysazení a bylo to v pořádku, takže těžko říct . Přeji hodně štěstí

mzacikova
28. pro 2019

@jjasmina já otěhotněla poprvé 3. měsíc po vysazení a mám 2. letého syna. Teď to "vyšlo" 2. měsíc po vysazení, ale neudrželo se. Ale znám případy, kdy to trvalo po ha opravdu dlouho... 😔

verunda18
autor
28. pro 2019

@jjasmina
Děkuji za odpověď.
Takže asi dva týdny po vysazení ha je brzo...

baru7889
28. pro 2019

Já otěhotněla 3. měsíc po vysazení HA ☺️ Trpělivost a držím palce ať se brzy zadaří 🍀

jjasmina
28. pro 2019

@verunda18 Ono možná trvá než se ty hormony z těla zcela vypudí, kor když to člověk bere léta

verunda18
autor
28. pro 2019

@jjasmina
Tak já ji Brala jenom tři roky
Ale asi máte pravdu, tři týdny po vysazení je brzo.
Ale i tak děkuji, jste Hodná že jste odepsala.

jjasmina
28. pro 2019

@verunda18 Jako zaleží na vás , kdy na to vlítnete , někdo se snažil hned a vyšlo to , takže těžko říct. Nějak bych si spočítala ovulku a uvidíte 🙂 Jako víte co, já tehdy potratila udajně kvuli tomu, že jsem otehotněla hned další mesic po antikoncepci, letos v březnu jsem potratila spontanně a antikoncepci leta neberu. Hold kdyžb se to má udržet, tak se to udrží 🙂

tynka9
28. pro 2019

@verunda18 každý reaguje na HA jinak, někdo otěhotní hned, někdo za měsíce někdo za roky, někdo třeba ať pomoci ivf. Je to individuální. Jen trochu nechápu dotaz - tři týdny po vysazeni antikoncepce by vám v nejlepším případě proběhla 1 ovulace, kdybyste se trefili a vše vyšlo, tak jste těhotná, ale ještě to ani není detekovatelné. Tak moc nerozumím tomu, co vlastně řešíte. Nechte tomu čas a klid a až to bude muže přijít, tak to přijde...

ondul
28. pro 2019

Mě se srovnal cyklus tak po roce, pila jsem kotryhelový čaj.
Spíš bych doporučovala to po třech tejdnech tak moc nehrotit, to je docela nepěkná cesta...

sarrita
28. pro 2019

Když jsem vysadila HA, ptala jsem se svého gynekologa kdy je tělo připraveno a vyčištěno od hormonů. Řekl mi že hned po vysazení. Já jsem otěhotněla za 3 měsíce po vysazení.

sudylichozrout
28. pro 2019

@verunda18 Otehotnela jsem hned nasledujici cyklus po vysazeni HA, narodila se zdrava dcerka 🙂
Drzim palce.

nazka
28. pro 2019

@verunda18 tak kamarádka otěhotněla ještě, když brala ha.. A brala ji taky roky. Záleží na konkrétní osobě. Já vysadila vždy 3 měsíce před snažením schválně, aby se tělo ocistilo.. Ale to bylo spíš jen pro pocit

verunda18
autor
28. pro 2019

Holky jak jste poznali že jste těhotné
Bez toho aby jste si udělali tehotenský test
Někdo to pozná hnedka, je to pravdou.

jjasmina
28. pro 2019

@verunda18 Upřímně já to nezpozorovala nijak, pár dní před ms jsem si dělala test , ale spíš jen proto, abych věděla jestli to hcg z minulého potratu se už z těla vyplavilo, test jsem měla pozitivní, tak jsem šla na krev a tam mi řekly, že je tam skoro 1000 jednotek, tak jsem tam jen tak nějak stála s vykulenýma očima 😀

jjasmina
28. pro 2019

@verunda18 ale je to i hodně o tom jak moc se člověk asi pozoruje, jinak mě začaly klasické příznaky a nevolnosti kolem 9tt

drep
28. pro 2019

Otěhotněla jsem okamžitě po vysazení, na první nechráněný styk. Že jsem těhotná jsem poznala taky hned při vynechání menstruace, bylo mi prostě jinak, najednou jsem nebyla schopná uběhnout svůj okruh a unavená jsem byl po třech kilometrech, ale já nebyla správná snažilka, takže jsem netušila, že je na testu třeba hledat nějaký duchy a fotit si ho dávat na internet a podobně. Takže byl sice negativní, ale já to stejně věděla. Po dvou týdnech jsem si dělala nějaký odběry a tak mě napadlo test zopakovat a byl pozitivní, hcg jsem měla přes tři tisíce.

sobist
28. pro 2019

Já otěhotněla do dvou měsíců. Každý to má jinak. 🙂

A poznala jsem to pokaždé prakticky okamžitě, bez testu, pokaždé vynechaná MS - ale tušila jsem to už od prvního dne zpoždění. :D Vysvětlit to neumím, prostě jsem si byla jistá, že jsem těhotná, ale nic "magického" v tom nebylo. 🙂

sarrita
28. pro 2019

@verunda18 Kdyby mi nevynechala MS, což jsem dávala za vinu vysazení antikoncepce, tak bych to nepoznala. Až už to bylo 7. týden, tak jsem si koupila test a byl pozitivní. A kdyby mi nerostlo břicho a prsa, tak bych ani nevěděla že jsem těhotná. 😉

jjasmina
28. pro 2019

@sarrita stastná to žena 🙂