• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je dobré cvičit při snažení o miminko?

28. ledna 2012 
Hoky je dobré cvičit při snažení o miminko? Cvičím tak hodinku denně na stepru a mám strach,že i kdyby se nám to podařilo,tak potom tím cvičením se může všechno zase pokazit. Než zjistím,že jsem těhu. Jaký na to máte názor?
28. led 2012 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
klid :slight_smile: ,ja chodila na aerobik do 7 mesice, zalezi jak mas telo zvykly na cviceni a tehu opravdu neni nemoc :wink:
28. led 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to, že máš v pasu psaný dítě mi to připadne zvláštní dotaz :sweat_smile: :sweat_smile: když jsi těhitněla poprvé, tak jsi ležela? Takže klid a cvič o 106 :wink:
28. led 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já dvakrát otěhotněla po náročném fyzickém výkonu - poprvé jsme si mimčo přivezli z dvoudenní dovolené v Peci - a pěším výstupu na Sněžku a zpátky, podruhé po 6 hodinovém maratonu Zumby a aerobiku :grinning: :grinning: :grinning:.
Takže u mě to byl spíš naopak podpůrný prostředek :sunglasses:. A že takové akce tedy opravdu nepořádám každý den...:grinning: :grinning:
28. led 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem chodila na HEAT a Power Plate, oboje vylozene nevhodne v tehotenstvi (HEAT - vysoka tepovka, Power Plate - nezadouci otresy). Otehotnela jsem v pohode a za 30dnu mam TP :grinning:
28. led 2012 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud je člověk zvyklý cvičit, tak to v těhotenství nevadí. Kamarádka je instruktorka na HEATu a cvičí pořád, i když je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Myslím, že tím, že cvičíš děláš dobře svému tělu a tím případně i mimču.
28. led 2012 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek