Je dobré cvičit při snažení o miminko?

anag
28. led 2012

Hoky je dobré cvičit při snažení o miminko? Cvičím tak hodinku denně na stepru a mám strach,že i kdyby se nám to podařilo,tak potom tím cvičením se může všechno zase pokazit. Než zjistím,že jsem těhu. Jaký na to máte názor?

camelinka
28. led 2012

klid 🙂 ,ja chodila na aerobik do 7 mesice, zalezi jak mas telo zvykly na cviceni a tehu opravdu neni nemoc 😉

amallie
28. led 2012

na to, že máš v pasu psaný dítě mi to připadne zvláštní dotaz 😅 😅 když jsi těhitněla poprvé, tak jsi ležela? Takže klid a cvič o 106 😉

ivca_doubek
28. led 2012

Já dvakrát otěhotněla po náročném fyzickém výkonu - poprvé jsme si mimčo přivezli z dvoudenní dovolené v Peci - a pěším výstupu na Sněžku a zpátky, podruhé po 6 hodinovém maratonu Zumby a aerobiku 😀 😀 😀.
Takže u mě to byl spíš naopak podpůrný prostředek 😎. A že takové akce tedy opravdu nepořádám každý den...😀 😀

lena.k
28. led 2012

Ja jsem chodila na HEAT a Power Plate, oboje vylozene nevhodne v tehotenstvi (HEAT - vysoka tepovka, Power Plate - nezadouci otresy). Otehotnela jsem v pohode a za 30dnu mam TP 😀

danfal
28. led 2012

Pokud je člověk zvyklý cvičit, tak to v těhotenství nevadí. Kamarádka je instruktorka na HEATu a cvičí pořád, i když je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Myslím, že tím, že cvičíš děláš dobře svému tělu a tím případně i mimču.