Je nějaká šance?

sarikslezak
17. srp 2020

Ahoj holky, vim ze mi tu nereknete jestli jsem tehotna nebo ne, ale treba mate podobnou zkusenost. V kvetnu jsem samovolne potratila v 9tt. Ms pak chodila vselijak. Byla jsem na gynde 5.8. Dr videla folikul 19mm ktery nejspis praskl 7.8. (Pichalo me na te strane). Sex samozdrejme probehl. 6dpo jsem spinila. Dnes jsem 10dpo a testy snehobile🥺 mam to dostat ve stredu. Myslite, ze je jeste sance ze se druha carka ukaze?

tez83
17. srp 2020

@sarikslezak také čekám ms ve středu.👍Budu držet palce.

jjasmina
17. srp 2020

Je to 50/50

andrasce
17. srp 2020

Šance tam určitě je... Mě se čárka ukázala až po meškání MS..

hanulkaha
17. srp 2020

@sarikslezak sance urcite je 😊
Zkus udelat test jeste odpoledne, nebo navecer 😉 v tu dobu jsme treba ja mela vzdy vyraznejsiho ducha a pote carku, nez z ranni moci... Drzim pesti a pak hoď fotecku 🍀

sarikslezak
autor
17. srp 2020

@hanulkaha ani tuk ☹

janina0303
17. srp 2020

@sarikslezak je brzy , ani dusík ? Někomu fakt vyleze až 14 dpo

hanulkaha
17. srp 2020

@sarikslezak nadeje umira posledni 😊 mohla byt ovu klidne o den pozdeji... Nejlepe je vydrzet do MS, ale ja taky nikdy nevydrzela a testovala uz driv 😁 muzes zkusit dalsi zitra

sarikslezak
autor
17. srp 2020

@hanulkaha uz netestuju akorat sem z toho pak smutna. Pocitam ve stredu s MS kdyz nedojde udelam test..

amazonkajanik
17. srp 2020

@sarikslezak jo,nestresuj se 😉
Hele,mě navnadil kolega,že jsem jiná,že jsem urco těhotná. No,nebyla jsem. 6let snažení,potrat,biochemka,tohle mi nepridalo. A víš co,otěhotněla jsem přesně následující cyklus 😁

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru