Je ovulační test pozitivní nebo ne?

evusa2
1. led 2016

Ahoj holky mám ted po vysazení antikoncepce většinou cyklus 34 dní. Tady jsou 2 ovulační testy. 1. je 20DC a 2. je 21DC myslíte že jsou pozitivní?

ivis_b
1. led 2016

no podle toho návodu spíš ne, protože testovací čárka není stejně silná jako ta kontrolní... ale já to měla zhruba taky takhle (spíš tak jako a tom testu z 21.dne, ten mi přijde slabší) a ovulaci jsem měla potvrzenou od Dr. z ultrazvuku... Dr. říkala, že ty ovulační testy prostě nejsou spolehlivý. Takže doporučuju vychytat ovulku na ultrazvuku 😉

klaaaara
1. led 2016

Já otehotněla a čárka na ovu testu nebyla vůbec silná jako kontrolní. Viz. foto.😉 tak šup na to. 😁

evusa2
autor
3. led 2016

Tak co myslíte , že je tam něco pozitivního? Nebo mám dělat dál.

julieta33
8. led 2016

Ja mám cykly po 28dnech dnes jé to 12 den cyklu a mám tohle .

ayperi
8. led 2016

@julieta33 ahojky, prosimte a 12dpo mas ten posledni nejsilnejsi?

julieta33
8. led 2016

@ayperi ano je to nějak brzy ZE jo .Teda 13 den.

julieta33
8. led 2016

@ayperi Ms byla 28.12.skončila 30.12. A dnes mám tohle.

lenka.han82
12. led 2016

@julieta33 ja mam ovu cca 12.-14.den cyklu, ale mam MS 26 denni takze kratky cyklus 🙂 Dnes jsem 10DC a pozitivni ovu test 🙂

lenka.han82
12. led 2016
julieta33
12. led 2016

@lenka.han82 Ten je krásný Držím palecky a at to dobře dopadne. 💜

julieta33
12. led 2016

@lenka.han82 Ja mam cyklus 28dní. Tak jsem měla ovu 12 den.

123snazivka
13. led 2016

holky, jsem 19den cyklu, BT 36.4 a dneska mi na ovu testu vyšly dvě čárky, z toho ta spodní byla slabší jak ta horní. Ovuluju? Podle BT spis ne,ale proč by tam jinak ta čárka vůbec byla?

julieta33
13. led 2016

123snazivka obě dvě čárky musí být stejně silné a nebo kontrolní silnější. Pokud máš kontrolní slabší testuj dál....A můžete se mezi tím i tulit 😊nikdy nevis kdy se přesně trefis 💜

123snazivka
13. led 2016

děkuju za odpověď, mela jsem to tušení...

uhz
13. led 2016

@julieta33 je to blbost.. spíš záleží, jak čárka slábne a sílí. Neměla jsem nikdy silnou ani zdaleka stejně tlustou a jsem těhotná. A to jsem testovala 3x denně, takže není to není kvůli tomu, že bych to špatně chytla..

julieta33
14. led 2016

@uhz Tak je to individuální. Jak u koho.

uhz
14. led 2016

@julieta33 to souhlasím, jen mi přijde, že na to spousta ženských tady hrozně spoléhá a řídí se tím, přitom znám více takových, kterým to prostě nefungovalo..

123snazivka
14. led 2016

takže ovulace při 36.4 stupních není možná, ano? mate me totiž ten druhej pruh na testu-proc tam vůbec vzniknul?

julieta33
14. led 2016

@uhz Ja to brala jen podle své zkušenosti. Ale každá žena jsme jiná.V každém případě je lepší si hlídat BT.A nebo k dr.ultrazvuk.

zizulka2008
15. led 2016

Holky mužů poprosit , měla jste některá na ovu testu slabší čárku než má být a přesto to znacilo ovulku a otehotnely jste? Ovulku na sobě poznám - bolesti břicha s prave strany což jsem měla včera dnes už bez bolesti a předevčírem a na ovu testu silnejsi carka ale ne úplně ..děkuji a přikládám foto

lenka.han82
15. led 2016

@zizulka2008. Tohle mi nektere testy delaji take... V podstate uplne pozitivni test jsem na nekterych znackach testu vubec nemela a u jinych ano. Nejdriv jsem si myslela, ze to bude mnou - ovluji jen nekdy nebo jsem test spatne pouzila - ale ted si spis myslim, ze je to znackou...

julieta33
15. led 2016

@zizulka2008 Jakou značku máte ?

lenka.han82
15. led 2016

@zizulka2008
@julieta33 Neni to tento?

julieta33
16. led 2016

@lenka.han82 Možné to je.Když už se měří ovu, tak by to chtělo lepší testy.A vidět opravdu jestli to stoupá čí ne.Jednou jsem měla také nějaké obyčejný a stálý za prt. I kdyz záleží kdo jakou ma citlivost.Ale stojím si za tím, ze z lékárny nějaké dražší jsou lepší.

zizulka2008
17. led 2016

Ano na těchto jsem měla ty co jsem vložila na fotu. .dělala jsem u zároveň s jinou značkou pro srovnání a na těch levnějších nebyl duch téměř vůbec...břicho od toho dne nebolí trvalo to jen dva dny co byly silnější čárky další dny uz zeslably i na těchto...

fatal_error
24. led 2016

@zizulka2008 tyhle testy viz obrazek vyse jsem mela nekolikrat a tesne pred ovulaci byla carka silnejsi nez kontrolni. kdyz byla svetlejsi, tak jsem ten mesic bohuzel neovulovala a ani ms neprisla, musela jsem na rozjizdecku. :/ takze carka opravdu musi byt minimalne STEJNE silna jako kontrolni, jinak se o ovulaci nejedna.

ayperi
28. led 2016

@fatal_error ahojky prosimte a mela jsi ji slabsi treba i nekplik dni, kdyz jsi neovulovala? Ja jsem prave v prosinci vysadila prasky, neovulovala jsem ani ms neprisla, takze jsem sla na vyvolavacku. Dalsi cyklus jsem mela riteny clostylbegitem a ovulaci pregnylem, ale z toho se mi udelala cysta :( - na to mi dali inijekci, aby lepe odesla. Ale stejne si myslim, ze tam porad je, protoze jsem zas vcera mela krece v brise. No a tento cyklus uz asi 4 den mam na ovu testech jen slabeho ducha :/. Muj dr jel na mesic nekam na Sri Lanku, takze nemuzu ani na ultrazvuk ...

beth92
7. říj 2018

Holky ještě kousek?

fatal_error
9. říj 2018

@beth92 jeste trosku by to chtelo, ale uz je to za dverma!

julliee
17. led 2020

Je to pozitivní ovul. Test?
Prosím