Je to pozitivní ovu test?

pro89
21. únor 2019
malytlustyhroch
21. únor 2019

@pro89 podle meho navodu (Pepino), takhle pozitivni ovu test nevypada. Ale nektera v nejake diskusi tvrdila, ze prokazatelne ovulovala, ma z toho nejake deti, ale pozitivnejsi ovulacni test nez je toto nikdy nemela.

kettkav
21. únor 2019

@pro89 Pokud nebude večer nebo zítra ráno čárka silnější, tak bych to tak brala.

jitulka87
21. únor 2019

Nikdy jsem takhle jasnou druhou carku na ovu nemela a podle digiovu ovulace byla, jsem ted v 20tt. Papirkovy testy nejsou tak dobre jako digi

thalia
21. únor 2019

Já jsem při ovulaci vždy měla testovací silnější než kontrolní (nakupovala jsem na ebay). Tohle pozitivní není, ale zkusila bych večer i ráno zopakovat, je možné, že se blíží. To je první test, nebo už máš nějaké předtím? Kdyby pár dnů dopředu byla jen slabá čárka, tak by se o blížící ovulaci dalo uvažovat.

pro89
autor
21. únor 2019

@thalia ano dělala jsem posledních par dni a byla tam úplně slabounka skoro neviditelná , včera byla o něco silnější ale malinko a dneska takto ... dělala jsem ho kolem třetí odpoledne . Zkusím jeste večer

patmouse
21. únor 2019

@pro89 Jako pozitivni bych ho nebrala... obe carky by mely byt aspon stejne silne. Ono to tak bych nemusi,ale tady mi orecejen prijde ta testovaci slaba...

slunecnice358
21. únor 2019

@pro89 může být

kachna001
22. únor 2019

Pozitivní není, ale chytit úplně 100% pozitivní test je pro někoho úplný hon za větrnými mlýny 😁 já měla ještě méně vybarvenou čárku a to jsem ho dělala 4x denně 😁 no a mám doma miminko, takže tak...

viky2341
9. bře 2019

Holky prosím poraďte :
Minuly cyklus 36 dni podle ultra ovu 24 dc , lutealka 12 dni , tento cyklus jsem poprvni pila kontryhel čaj jeden šálek denne po dobu deseti dni ,
ve čtvrtek 22 dc 12-15 folikul a podle ultraz doktor nedokázal odhadnout kdy přijde ovu ale ze máme mít sex každý den o víkendu a 27-28 den jsem dostala MS 😞 tak mi prosím řeknete kdy ovu proběhla ? Zmatená jsem , když doktor říkal ze se to tam chystá ze to tam je ale přesně který den nedokázal určit 😞 dekuji za odpovědi

viky2341
9. bře 2019

Ovulacni test

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru