Je tu maminka, která při snažení o dítě měla i pochyby?

uztotakbude
1. zář 2014

Jestlipak je tu nějaká maminka, která se při snažení nejen těšila, ale i bála a měla pochyby, zda to zvládne, zda vše bude v pořádku, zda zvládne dítko odnosit, porodit, vychovat. Pořád tu slyším jen samá slova nadšení a radosti, ale žádný strach z neznámého, nebo pochyby.

dendy88
1. zář 2014

To na me dolehlo az cca okolo 15 tydne 🙂 u druhy jsem to tolik neresila jako u prvni

lenkaef
1. zář 2014

@uztotakbude měla jsem pochyby při prvním těhu.To je asi přirozené.🙂
U druhého a třetího těhu už pochybnosti nebyly.🙂

evaamy
1. zář 2014

Ahoj, já momentálně žádné pochyby nepocituji, naopak jsem nějaká moc optimisticka🙂 např z porodu jsem měla hrůzu když jsem nebyla těhotná, teď jsem těhotná a strach zatím nikde. Nechápu to B-) spis mě to těhotenství nebaví a už chci, aby byl únor a já to měla za sebou. Je mi soufl, únava, věčně lítání po doktorech jako bych měla ebolu :-/ a věřím v sílu myslenky tak se snažím na špatné věci nemyslet. Btw síla myšlenky je hezký vysvětlena v tajemství, the secret. Je to na YouTube v čj.

volcomstonka1993
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evelle
1. zář 2014

Já je nestihla mít protože jsem byla těhot. docela rychle. Přišly až bylo mimčo v bříšku po zjištění a uvědomnění si toho všeho. Jestli donosím, jestli mu neubližuje moje celodenní zvracení po dobu několika měsíců, jestli bude v pořádku. Naštěstí všechno dopadlo dobře, na jedničku. 🙂 Jsem spokojená a šťastná.

hanivasi
1. zář 2014

@uztotakbude kdyby měl člověk jen vnímat pochyby a strach, nevyšel by ani z domu. Nejsme přeci z cukru.... Zvládly to ostatní, zvládneme to všechny 😉

zvirka
5. zář 2014

@uztotakbude Mám úzkostnou poruchu, takže jsem těhotenství nesla dost těžce, omdlívala jsem, měla návala úzkosti o miminko.... Ale kompenzovala jsem to vymýšlením pokojíčku, kupováním výbavičky atd. Z porodu jsem měla strach šílený a bylo to ještě 10x horší.... Doporučuju zvážit plánovaného císaře kvůli psychice, nebo jít hned do epidurálu, bez něj bych porod nedala, omdlívala jsem mezi kontrakcemi, bylo to fakt šílené. Ale nechci strašit, prostě to tak bylo. Ale mám úžasného chlapečka, i když šestinedělí byl očistec a i teď ve skoro 4 letech je náročné. přesto už přemýšlím o dalším. Věřím, že to zvládnu, hlavně s pomocí manžela 😉

bajule
5. zář 2014

Ahoj, tak to já pochyby měla u prvního a to těžce... Malá byla neplánovaná a přítelem ani moc první měsíce chtěná.. Teď je všechno OK 🙂 To se vytříbí určitě. Teď u druhýho, které teprve plánejem mám stažený půlky víc než dost a to ze zdravotního důvodu nejvíc. Pak také kvůli tomu jak to zvládnu a tak... Mám ráda klid, ráda spím a to už s jedním jde těžko 😀 Druhé plánujem a já vím, že to bude na mé zdraví ničivý ☹ Představa, že si nemůžu vzít prášek na bolest mě děsí, ale co bych pro budoucího tvorečka nevydržela že 😉

uztotakbude
autor
6. zář 2014

@bajule Jo, s těma práškama tě chápu. Trpím se zády a migrénami víc než dost. Mám z toho úplně šílený strach...představa, že si na záda či migrénu beru paralen je úsměvná 🙂

bajule
6. zář 2014

@uztotakbude No to jo no 😀

denyzuza06
6. zář 2014

při snažení ne protože to bylo dycky zaplatbuh rychle ale jakmile se nám zadařilo přepadla mě šílená panika a litovaní proč jsem do toho já kráva znovu šla. už jsemv polovině apořád z toho nadšením neskáču, možná taky že už jsem starší a znám rizika, možná že vím co mě čeká....prostě pořád nevím jestli jsem udělalal dobře ale co už ted ze jo