Je tu někdo, kdo tento týden doufá/čeká 2 čárky?

veelinka
8. srp 2017

// vysnene dve a cekani, mate to nekdo stejne?

anetka9
9. srp 2017

@tarja1987 Ahojda, je lepší ty testy dělat více dní a zhruba uprostřed cyklu🙂 jleikož mě třeba ukazují "ducha" celej cyklus..:/

tarja1987
9. srp 2017

@anetka9 jj vim,minule jsem otěhotněla nějak v pulce,ted to zatím tolik nehrotime,ale chtěla jsem zkusit testnout.snažili jsme se od 10DC,skoro ob den.fakt jo? Ti nesili? Co zkusit koupit od jiný značky? Já mám z Dr.Max a dobrý.

anetka9
9. srp 2017

@tarja1987 no minuly cyklus samy duchove a ted az 24 DC se mi ukazal uplne pozitivni ovulacni test:D tak jsem se snazili a ted cekam..nesnasim cekani:D

tarja1987
9. srp 2017

@anetka9 ty jo,to jsou nervy,co? Já nevím kdy mám udělat tehu test,az tak za 10 dnu?
A kolik ti je? Diskuzi musím pořádně procist az malý usne 😊

anetka9
9. srp 2017

@tarja1987 no ja dneska delala a nic a jsem 9dpo, nekdo uz ducha ma, nekdo treba az 15dpo. Jinak 24, v listopadu 25 a zadnyho prcka jeste nemame:/

sharisek
9. srp 2017

Ahoj, taky se přidám. Teď jsme tomu první měsíc nechali volný průběh a už mám 4 dny zpoždění MS, tak doufám, že to hned vyšlo 🙂 Jen nevím, kdy zkusit test, protože netuším, jak dlouho jsem dpo

tarja1987
9. srp 2017

@anetka9 aha,tak je asi ještě brzo 😉 jsi mladounka,v tvym veku jsem byla teprve kratce,s ted uz manzelem a ani me jeste nenapadla otazka miminka 😂no,mne je 30,tak není na co čekat 😃

veelinka
autor
9. srp 2017

@anetka ,Anet jeste je brzy zkus jeste pocket par dni a uvidis😊

anetka9
9. srp 2017

@tarja1987 no ja myslela, ze si na rok skocim do prace a pak mimi, ale hormony me zastihly uz ted:D

anetka9
9. srp 2017

@veelinka jooo vim, ja sem nedockavka, ale prave proti ze vim, ze je brzo, tak se zatim "nehroutim":D🙂

veelinka
autor
9. srp 2017

@anetka9 Noo tak fajn 😊👌, uplne te chapu! Ja 3 den zpozdeni, a zacinam slabonce spinit ach jo , nevim nooo ☹

tarja1987
9. srp 2017

@anetka9 😃😃 lepší dřív,než dyl 😉

anickaaa28
9. srp 2017

@veelinka Neboj třeba se to nerozjede,budu držet palečky🙂Já meškám dva dny.Jestli se povedlo tak by to bylo teprve 9 dní.Takže já musím čekat na testování,možná zkusím zítra ráno.

tarja1987
9. srp 2017

@veelinka spineni může byt i uhnizdovani vajíčka 😉

anickaaa28
9. srp 2017

@veelinka Jéje to bylo pro tebe 😀Pardon Veelinko 😇Já ještě asi spím nějak utahaná a migréna dva dny :(

veelinka
autor
9. srp 2017

@anickaaa28 ,dekuji taky na tebe budu myslet, dej vedet az budes testovat jak to dopadlo..

veelinka
autor
9. srp 2017

@tarja1987 no kez by , uvidim noo pokud prijde mrcha tak jsem domluvena ze se objednam na hycosy na profouknuti vejcovodu ambulantne , a to se bojim ☹☹😁,jsem posera bojim se bolesti..

veelinka
autor
9. srp 2017

@sharisek dej vedet az budes testovat, budu drzet pesti!😊

anickaaa28
9. srp 2017

@veelinka Jo děkuji ale já testovala moc brzo...Takže mi moje gynekoložka psala že mám udělat test potom.A potom se objednat.Tak uvidím co bude možná zítra testnu a nebo v pátek.Ale pořád nevím jaký test si mám koupit jestli ten mamatest a nebo jaký.Četla jsem dost špatnýchh recenzí na mamatest,má někdo zkušenost?Nebo jaký je nejlepší?

tarja1987
9. srp 2017

@anickaaa28 já mám dobrou zkušenost s testy z Dr.Max,jak ovu,tak tehu. Jsou spolehlivý a za dobrou cenu.poprvé jsem kupovala i ten clearblue,chtěla jsem vědět,kolikaty týden jsem.

tarja1987
9. srp 2017

@veelinka taky jsem posera.já dřív řešila častý záněty mocaku a taky sem musela na nějaký vyšetření v nemocnici urologem a stoural do me spodkem 'za ziva' 😕 pomohlo to az po porodu,od ty doby mám pokoj, tuk tuk 😊

anickaaa28
9. srp 2017

@tarja1987 A Dr.Max teda asi v Kauflandu že?A Clearblue je taky dobrý?

tarja1987
9. srp 2017

@anickaaa28 my máme dr.max v hypermarketu. Za oba jsem dala necelých 150kc.jsou levný ptz to je jejich výrobek,ale je fakt spolehlivý. Jinak ten clearblue je dražší, ukáže ti primo který jsi týden.jestli 1-2 nebo 3.já to tenkrát koupila ptz sem chtěla mít fakt jistotu.

anickaaa28
9. srp 2017

@tarja1987 Dobře optám se a koipím ho teda.Děkuji moc🙂

tarja1987
9. srp 2017

@anickaaa28 není zač. Držím palce 😉

anetka9
9. srp 2017

@anickaaa28 Testy taky kupuju Maxe, v jakýkoli lekarně dr. max🙂 a digi Clearblue mám připravenej, až bude čárka na papírkovým:D:D

anickaaa28
9. srp 2017

@anetka9 Super 😀Tak držím palečky všem.Zítra by to mělo být deset dní tak uvidím jestli aspon dušík bude :/

wynn
9. srp 2017

🙂 Tak já testla v sobotu v den očekávané ms, pro jistotu a čárka tam byla🙂 Tak čekám a zopakuju to asi zítra nebo pozítří, jestli bude čárka silnější🙂

digisek
9. srp 2017

@wynn Tak to jsi dobrá žes to od soboty vydržela znovu netestovat......to já takovou vůli nemám 😂

lasice_opice
9. srp 2017

Gratuluji ke dvoum čárkám. Dle výpočtů mám dnes ovulaci, dvě dítka už máme, ale toužím po třetím. Přemýšlím nad tím ze všech stran a stále nejsem rozhodnuta, zda-li do toho jít. No nic, vím že to rozhodnutí musíme udělat s manželem jen my dva sami, ale chtěla jsem se někomu svěřit. Díky za pochopení 🙂