Je tu někdo, kdo tento týden doufá/čeká 2 čárky?

veelinka
8. srp 2017

// vysnene dve a cekani, mate to nekdo stejne?

veelinka
autor
9. srp 2017

@digisek zkus jeste zitra a dej vedet, drzim pesti 😊!

veelinka
autor
9. srp 2017

@anickaaa28
U mamatestu uz mi jednou duch falesnej vysel, myslim ze lady max od Dr.maxe je dobrej 😊

mischella225
Autor odpověď smazal
Zobraz
tarja1987
9. srp 2017

@mischella225 paráda 👌 držím palce at je vše OK 😉 uz jsi objednána na gyndu?

anickaaa28
9. srp 2017

tak mě moje gynekoložka psala tohle :Ale upřimně-já bych ještě několik dnů vyčkala.Měla jste menstrauci 10.7., to je prostě strašně brzy. To je vyhazování Vašich peněz. Počkejte do 14.7., pokud menstruaci nedostanete, 15.7. uděláme ultazvuk.

S pozdravem dr. Šťastná

cimon
9. srp 2017

Ahoj holky, přidávám se k vám, Gratuluji těm , co se jim zadařilo a nám ostatním to taky co nevidět vyjde !🤰

veelinka
autor
9. srp 2017

@mischella225 drzim pesti 😊!!!!

veelinka
autor
9. srp 2017

@anickaaa28 tak dej na jeji rady a uvidis 😊, ja vim ze to cekani je desny ☹

anetka9
9. srp 2017

@mischella225 jee to skvely!🙂 drzim palce at sili;) ja delala dneska 9dpo a nic:/

mischella225
10. srp 2017

@tarja1987 Jeste ne, prijde mi moc brzo na to... pockam jeste tak tyden nebo dva a kdyz tam carka stale bude tak se objednam 😁

@veelinka Dekuji 😊

@anetka9 Dekuji. Tak treba je jeste moc brzo, ja byla taky prekvapena ze se mi // ukazali uz takto brzo 😕😁 Jinak taky drzim pesti at mas brzo //

anickaaa28
10. srp 2017

@veelinka Jo jo počkám do dalšího týdne.🙂

anetka9
10. srp 2017

@mischella225 Děkujuu🙂 a můžu se se zeptat, jestli si cítila uhnízdění?🙂

wynn
10. srp 2017

Tak u mě taky druhá čárka je silnější, nevydržela jsem čekat do soboty:D:D Podle kalkulačky jsem 5+0, tak snad se udrží prcek jeden. Na první kontrolu jsem objednaná za tři týdny.

anickaaa28
10. srp 2017

Maminky,chci se zeptat neudělám blbost že testnu ted?Už meškám 3 dny...bylo by to deset dní dejme tomu.Co myslíte?

mischella225
10. srp 2017

@anetka9 Celou dobu jsem citila jenom strasne tezko v podbrisku, jako bych tam mela kamen a vlacela ho furt s sebou.. Jinak obcas nejakej ty krece co jsem myslela ze jsou od prichazejici ms, ale to je vse co jsem citila... 🙂 😇

anetka9
10. srp 2017

@mischella225 Ahaaa, dobře, děkuju🙂

anetka9
10. srp 2017

@anickaaa28 Já testovala dneska 10dpo a nic, ale na každýho to reaguje jinak, koukni na mischella225, ta už má ducha 8dpo a pak jsou holky, co mají ducha až 15 dpo, takže jestli ti není líto peněz za testy, jen do toho🙂

anickaaa28
10. srp 2017

@anetka9 Pořád nic a ms pořád nikde.Asi počkám do dalšího týdne jak mi říkala doktorka.

anetka9
10. srp 2017

@anickaaa28 Tak v takovýhle začátkách je nejlepší dělat testy ráno, tam je nejvyšší šance, že ti něco ukáží🙂 ale když to vydržíš tak klidně počkej🙂

sharisek
11. srp 2017

tak už jsem to dneska nevydržela a našla jsem druhou čárku 🙂 sice slaboučkou, ale je tam 🙂

@anickaaa28 já jsem testovala po 6 dnech prodlení MS a druhou čárku mám fakt slabou, takže 3 dny jsou možná ještě málo 😉

anickaaa28
11. srp 2017

@sharisek Asi ano,já počkám.Udělám test až cca 17.8.:slight_smile:

anetka9
11. srp 2017

@sharisek Jeee tak ať sílí!🙂

veelinka
autor
11. srp 2017

@sharisek Taky moc preju at carka postupne sili!!!😊

veelinka
autor
11. srp 2017

@anickaaa28
@anetka 9
Holky tak nevim ☹ ,po 3dnech zpozdeni, vcera dorazila mrcha,( myslela jsem si) v den mennstruace jsem se mela objednat na profouknuti vejcovodu tak jsem se objednala,ale menstruaci mam vzdy jen 4 dny , dnes druhy den ale vůbec to neni krev jen růžový výtok, tak budu cekat a uvidim co bude dal, nevim noo,ach jo ☹

anetka9
11. srp 2017

@veelinka Tak třeba to není menstruace🙂 četla jsem, že někdo normálně "krvácel" i když byl těhotnej, prý to nesmí být ty "cucky", to je odumřelá sliznice a to už je pak MS,ale takhle by to třeba mohlo ještě vyjít🙂 dělala sis test?🙂

veelinka
autor
11. srp 2017

@anetka9 test jsem nedělala, myslela jsem ze dorazila mrcha a ted to nevypadá, no jsem z toho popletena pokud se to nerozjede udelam test zkusím i digitální, nikdy se mi tohle nestalo vylozene slabe růžový výtok a druhej den uz. Jeste vydržím a uvidim co bude dal .. A co ty? Jeste čekáš na testovaní?

anetka9
11. srp 2017

@veelinka Kdyžtak zkus testík pak🙂 Já dneska 11dpo, test negativní (myslím si, že tam pidi ducha po zaschnutí po limitu vidím,ale to může bejt ryska). A mám pocit, že včera teprve bylo uhnízdění, taková zvláštní bolest to byla, takže pokud ano, test bude pozitivní tak zítra, pozítří. Tak budu testovat a uvidím🙂

anetka9
11. srp 2017

@digisek a jak to vypadá s tebou?🙂

anickaaa28
11. srp 2017

@veelinka Moje ex švagrová měla ms do 4 měsíce a nevěděla že je těhotná 😉 Já když si vzpomenu že u malého bylo hcg přes krev jen 36. 13 den od oplodnění tak počkám s testem meškám 4 dny.

veelinka
autor
11. srp 2017

@anetka9 Anet budu držet pěsti😊