Je tu někdo, kdo tento týden doufá/čeká 2 čárky?

veelinka
8. srp 2017

// vysnene dve a cekani, mate to nekdo stejne?

tarja1987
14. srp 2017

@anickaaa28 tak pak urco podej info 😉 🍀

anickaaa28
14. srp 2017

@tarja1987 Podám určitě,dnes se mi udělalo zle hlava se mi strašně motala.Ale mám nízký kolapsový tlak.Jenže za posledních pár dní se mi motá častěji...plus migrény děs a hrúza fakt.

tarja1987
14. srp 2017

@anickaaa28 ty jo,nezavidim s tím tlakem. Já mela nízký právě v tehu.. Mne je od včera divně, na zvracení, spala bych,malej chce pořad kojit a byt u me..hlavně to jak se furt pozoruju je mazec 🙈👌

anickaaa28
14. srp 2017

@tarja1987 No právě ale za poslední dny je to s tím tlakem jak na kolotoči nechápu neměla jsem to tak často že.Dnes se mi udělalo z toho zle...do toho pár dní zácpa a pak zas prújem nerozumím už co se děje.Ms nikde.Tak jedině musím čekat co bude no ☹ Přítel je už z toho nervozní...

boukalinka
14. srp 2017

Ahoj holky...zlute telisko je v kure vajecniku v druhe fazy cyklu a pokud dojde k MS zanika pokud dojde k oplodneni,tak zustava cca 6M jen se nejmenuje zlute ale gravidarum.To zlute telisko se rozpada asi 4 dny pred MS a nebo zustava cca do 6M tehotenstvi...amenorea se znackou 4+6 bych rekla ze je znacena stejne jako od tehu...tj...po 4 tydnech klasickeho cyklu 6 dni zpozdeni...toto jen odvozuji-nevim🙂

anickaaa28
14. srp 2017

@boukalinka To už vím jenže já mám cyklus 28 dní,poslední ms byla 10.7.Ale my se snažili od toho 17-23.7.Pak jsem měla jen mírné špinění které skončilo narůžovělím hlenem 30.7.A řekla jen že čípek je uzavřený a že vidí krásně žluté tělísko....Mám zkusit další test za týden.Jen si myslím že kdyby nedošlo k oplodnění tak by tam nebylo a nemeškala bych 8 dní...

boukalinka
14. srp 2017

Na zvuku ti potvrdi tehotenstvi od HCG 1000 coz odpovida +/- 5tt brano od posledni MS...samo zalezi i na tom kdy byla ovu...bohuzel my se dnes proste ,,rady,, stresujeme delanim testu😂vydrz s nervikem tyden,udelej si pak test a bude jasno...pokud je cipek hladky,zavreny a je tam telisko je pravdepodobne,ze se tam neco deje...

anickaaa28
14. srp 2017

@boukalinka No právě já už na to nemám nervy že 😝 Já sjem rozhodnutá jít na krev v Pondělí.A bude se vědět co a jak.Jen mě to zaráží no...takový zajímavý 😎

boukalinka
14. srp 2017

Cela zena je zajimava😂

sovuska
15. srp 2017

Ahoj holky, chtěla bych vám říct moje „trable“ a pokud se v tom někdo uvidí nebo mi bude chtít poradit, budu ráda. V lednu jsem vysadila HA po více jak 10ti letech. Nechali jsem to s manželem na náhodě, ale první MS jsem chtěla něchat proběhnout jak má. Ale přišla až po 51 dnech, což mě nepřekvapilo, počítala jsem s problémy. Tak jsem čekala až se cyklus upraví. Koncem března jsem prodělala zamlklé těhu, měla jsem dost vysoké hodnoty hcg v krvi, test jsem si tenkrát dělala asi 40 DC. Můj doktro mě pak poslal na pozorování do nemocnice, kvůli tomu, aby něco nezanedbal. Tam bylo vše ok, na revizi jsem nebyla a řekli mi že mám RVF dělohy (což prý nemusí být zas tak veliký problém). Nicméně pak se mi cyklus srovnal (31 dnů, jak to bylo před HA). Dvakrát proběhl přesně na den. Teď mám 5 dní zpoždění, už asi týden silnější hlen, jsem pořád tak jako vlhká (omlouvám se za podrobní popis), příznaky příchodu MS ani těhu žádné. Test dnes ráno negativní. Asi to moc hrotím, ale jsem do toho všeho celiak tak mám prostě strach. A ve čtvrtek letíme na Krétu, tak jsem doufala že to do té doby dostanu, nebo aspoň budu vědět na čem jsem, ale nevím. No nechám to asi po dovče nějaké další testování, pokud to nepřijde tam…Dotaz v podstatě žádný nemám, jenom jsem se chtěla svěřit… moji blízcí mě mají za blázna… Děkuju za případné reakce

anickaaa28
15. srp 2017

@sovuska Ahojky,tak já meškám 9 dní a testy taky negativní a s tou vlhkostí je to stejné.Zkus si zajít na krev tam by si věděla hned,mě bylo řečeno že si mám udělat test až za týden...Ale už jsme si s přítelem řekli že v Pondělí zajdeme na krev at víme na čem jsme.

sovuska
15. srp 2017

No já si chci užít dovču, tak to budu řešit po ní. Tím, že mám delší cyklus tak to může být všelijak, a děkuju za reakci a jsem zvědavá jak ti dopadne ta krev. Já tenkrát měl nějakých 500 hcg, podle dr jsem byla nějaký 4-5 týden, na ultrazvuku nic nebylo, ale to by ani nemuselo, tak jsem čekali týden a já začala krvácet. Tak se bojím i toho, že bych byla zas zbytečeně natěšená :( bohužel prý se to stává dosta často tohle zamlklé... ach jo

anickaaa28
15. srp 2017

@sovuska Nemám delší cyklus...to je právě to.Já byla i před dvouma dnama na pohotovosti...Řekla jen že jde vidět žluté tělísko a uzavřený čípek.Plus bílé výtoky krémové barvy.My jsme se začali snažit o malé od 17.7.-23.7....Pak jsem měla špinění od 26-30.7 a to skončilo narůžovělým výtokem.Cyklus mám 28 dní...Meškám už dost dlouho,takže já na tu krev zajdu v pondělí a uvidím co bude.

anickaaa28
15. srp 2017

@sovuska Jo ty máš vlastně delší cyklus pardon 🙂 Tak uvidíš ale držím palce moc.

boukalinka
15. srp 2017

@sovuska To je právě nevýhoda toho,že lovíš duchy a ví se i o takhle brzkem těhu diky super citlivym testum...a pritom je tolik tehotenstvi ktere v tom 5tt prave skonci...a nebyt vsech tech shonu a super citlivych testu a odberu na hcg,ktere si nelenis vyridit sama,tak to ani nevis a beres to proste jako opozdenou MS...takhle kdyz vis,co se stalo,tak akorat stresujes sama sebe...je to psano deuhe osobe,ale myslim to vseobecne...i me minuly mesic v patek potvrdili tehu a v sobotu bylo po vsem...bylo to proste hrozne brzy...a zarekla jsem se,ze uz se tim takhle brzy proste nebudu zaobirat,protoze stres je uplne to posledni co potrebujes a uplne to prvni,co vse pokazi a neprospiva...

tyna1990
15. srp 2017

Ahojky tak já mám zpoždění 10 dní a dneska mi začal hnědý výtok, je vidět jen při otření. Na testu stále nic :( volala jsem na ambulanci na gynekologii bohužel ne ke svému, protože má dovolenou a můžu vám říct že mě sestra až rozbrečela jak byla neempatická :( když jsem ji to vše osvětlila s tim ze se snažíme přes dva roky mame za sebou 3 inseminace , ted jsme měli dva mesice pauzu. Řekla mi: To už vam asi nabíhají měsíčky ne? (ONA MĚ SE PTÁ!) že by to test mel zjistit a ze ted už to nemá ani cenu si delat test ale teda když jinak nedam no tak mam teda prijit ale mají desnej frmol... :( rekla jsem ji radsi ze teda pockam... Tak jsem zoufala :( nic me neboli ... menstruaci jsem mela pravidelnou a hodne bolavou... Nezbyva mi asi nic jiného než čekat :( jestli má někdo podobne zkušenosti a byl tehotny rada si to přečtu pro povzbuzení ...

sovuska
15. srp 2017

@boukalinka jo máš pravdu, ve všem. Mě v nemocnici sestra jedna dokonce vynadala, že jsou ty mladý holky bláznivý, furt čuraj na papírky a pak to takhle dopadá :D Ale já mám ten cyklus fakt dlouhej a po vysazení HA to bylo fakt dlouhý ty cykly a moje mamka, taky dělala na gyndě, říkala že je dobrý občas ten test udělat, aby se vyloučilo případně mimoděložní.. ale tak to už je extrém. Teď to spíš řeším z té opačné stránky, že jedu na tu dovču a myslela jsem že odjedu s čistou hlavou a budu vědět na čem jsem. Ale tak se nedá nic dělat a vydržím to.

boukalinka
15. srp 2017

Chapu...nemyslela sem to zle,jen obecne konstatovani...reknu-li to naturalisticky...jestě nám ani nezaschne sperma na 🙊...hvezdicce😂a uz curame na papirky...

sovuska
15. srp 2017

@boukalinka jasný no, já hlavně jsem si kvůli tomu koupila pozdější termín dovči, že budu mít v klidu po ms a teď jsem to ještě ani nedostala :D.. no příroda je příroda..

boukalinka
15. srp 2017

@sovuska no ma svou hlavu holka jedna...ja moc doporucuji na srovnani hormonu zajit na kurz hormonalni jogy-vetsinou 1-2 dny (vikend) a je to parada...a pak samozrejme sestavu cvicit...me to nakoplo neskutecne a ma to spoustu pozitivnich ohlasu😇🙏

sovuska
15. srp 2017

@boukalinka o tom jsem také přemýšlela, ale myslela jsem si prostě, že když už jsem to dvakrát měla normálně tak už nebude problém..

anickaaa28
15. srp 2017

Tak já si zjistila vše potřebné na laborce.Stačí tam přijít ráno a výsledek cca do 2.h.Takže tam zajdu nedá mi to.Už fakt meškám dlouho....

tarja1987
15. srp 2017

@anetka9 tak co? Jak to s tebou vypadá? Já dnes 11dpo a nic,test bílo a ms by mela dojít v pátek...

boukalinka
15. srp 2017

@sovuska Hele to muzes cvicit celozivotne...srovnas cyklus,podporis kojeni,mas stabilnejsi nalady,nemas silene priznaky PMS,klidnou menopauzu...citis se lip😂ja uz na ni nedam dopustit😀moc drzim pesti,aby vse bylo pohodove a vyslo podle prani...

anetka9
15. srp 2017

@tarja1987 ahoj🙂 ja 3.DC, manzel chce v patek zkusit test, at je jisto, ale myslim, ze najizdime dalsi kolo snazeni🙂 zacla jsem pit kontryhel

anetka9
15. srp 2017

@tarja1987 tak jeste uvidis🙂 nekdo ma teprve ducha az 15 dpo🙂

tarja1987
15. srp 2017

@anetka9 uvidíme,ted budu testovat až v sobotu,dřív fakt ne 😊 tak snad nám ty // vyjdou brzo 😉🍀

boukalinka
18. srp 2017

Holky na strankach otehotnet.cz maji domaci tehotenske testy,ktere se delaji z krve.funguje to jako kdyz si merite cukr (dobnout do prstu,a kapku nechat vpit do testovaciho papirku)...myslim,ze to bude o neco spolehlivejsi(melo by byt)a hlavne to neni zavisle na denni dobe.Cena 159 Kč za test. Ukazuje ,,jen,, // NE hladinu hCG nebo týden těhotenství...

tarja1987
18. srp 2017

@boukalinka fakt? Zas nějaká novinka,aspoň já o tom slyším prvně...
Jinak ja asi nic,dnes 14dpo,a bílo. MS mela přijít dneska a taky nic 😕

boukalinka
18. srp 2017

@tarja1987 to je tim stresem z cekani...☹taky sem o tom neslyšela (doteď)...ani nemam tuseni,jak je spolehlivy...