Je tu někdo, kdo tento týden doufá/čeká 2 čárky?

veelinka
8. srp 2017

// vysnene dve a cekani, mate to nekdo stejne?

anickaaa28
11. srp 2017

@tyna1990 No právě ale bylo ho dost ted po čúrání.Tak uvidím teda.Furt cítím mokro a furt lítám na wc,si pokaždé říkám a jéje dostala jsem to a ono nic.Jen tohle no😅Prsa bolí teda ale víc.

tyna1990
11. srp 2017

Jj to jsem ten tyden mela taky no hodne. Prsa mam o trochu citlivější. Jinak mam občas navaly, pak se vykrkam a je to ok. A když se najim tak je mi děsně... A pomotava se mi obcaa trochu hlava... Ale horsi je ze jsem i predtim mela nejake priznaky za ty dva roky co se snažíme a nakonec nic tak se nojim neco namlouvat a pozorovat se. Ale zas sem nemela takové zpozdo... Uvidíme. 😉 pockam do pondelka a pak zavolám doktorovi... Držím moc pěsti 😉

anickaaa28
11. srp 2017

@tyna1990 Taky ti držím palce at to výjde.No já třeba u obou předchozích měla vše jinak ale uvidím jestli se ted zadařilo a nebo ne.Mám nízký kolapsový tlak a ted pár dní je to děs...furt točáky v tom vedru.Sem tam nevolnost ale zvracet se mi naštěstí nechce.Uvidíme snad nám to výjde.😉❤

tyna1990
11. srp 2017

@anickaaa28
Přesně tak 😉 ❤

anickaaa28
12. srp 2017

Tak jak to s váma vypadá? 🙂

anickaaa28
12. srp 2017

Holky několik dní zácpa a pak prújem?Nechápu...jinak nic se nemění ms pořád nikde.Bílý hustý krémový výtok.Nevím jestli už ted mám zkusit a nebo až toho 17.8 test.

tyna1990
12. srp 2017

No netuším vůbec. U mě zatim nic, ani MS, ani nic na testu...😇 Musíme jen čekat no... V úterý zavolám doktorovi tak jako tak 👶 pritel je vic nervózní než já... 😂🙏

anetka9
13. srp 2017

Ahojda, tak já 13dpo, test nic a dneska od rána růžové špinění...:(

tarja1987
13. srp 2017

@anetka9 ahoj Anet,já dnes (podle mých propočtů 9dpo) a taky nic,asi je ještě brzo,ale od včera je mi špatně, tak sem to nevydržela...to spineni u tebe 😕 ale vis jak,třeba to značí uhnizdeni 🍀

anetka9
13. srp 2017

@tarja1987 Joo ještě vydrž a testuj třeba pozítří zase🙂 Noo já si myslím, že 13dpo už je pozdě na špinění z uhnízdění:/ Uvidím odpoledne no..buď se to hodně rozjede a je to jasný nebo ne a nevím, co s tím:D🙂

tarja1987
13. srp 2017

@anetka9 tak preju at se to nerozjede 😉 zkusim v úterý zase testnout a pak koupit další testy (v dr max pracuje moje sestra,tak nechci aby zatím viděla co kupují,tak musím vychytat kdy tam nebude) 😀

anetka9
13. srp 2017

@tarja1987 Nooo spíš to vypadá, že už se rozjela, takže já nic:(( Tak držím palečky apson tobě🙂 Tak jedině do jiný lékarny maxe:D🙂

tarja1987
13. srp 2017

@anetka9 😕 tak vyjde příští měsíc,pohlidas ovu testama a listovku jis, tak by to mohlo klapnout 😉 no,my máme ve městě jen 1 dr max..no nějak to vymyslim.díky, zatím porad doufám 😊

anetka9
13. srp 2017

@tarja1987 Tak to nějak vychytat jedině no:D🙂 tak držím palce a dej zase vědět🙂

tarja1987
13. srp 2017

@anetka9 budu čekat u výlohy az půjde na WC 😂😂 díky.určitě dam vědět, zatím ✌

anickaaa28
13. srp 2017

Holky tak já to nevydržela dnes mě bolelo v podbříšku a šla jsem na pohotovost.Jen nechápu proč mi nevzali krev...No a doktorce se furt něco nezdálo,dělala mi vnitřní ultrazvuk.Že je čípek hladký a uzavřen.A že vidí žluté tělísko což mi nijak nevysvětlila...a závěr nechápu už vůbec a tam napsala amenorrhea 4+6.Může mi někdo napsat děkuji

star28
13. srp 2017

@anickaaa28 na netu pisou ze je to latinsky vynechani menstruace ale ty cisla 4+6 nevim co znamena

anickaaa28
13. srp 2017

@star28 Jj nebo myslí asi vynechání menstruace.Jen nechápu to žluté tělísko.Řekla mi že si mám test udělat za týden.A to už ted týden meškám.A na testu nic

tarja1987
13. srp 2017

@anickaaa28 já nechapu,proč ti dr.nic neříkají. Asi jak to ma člověk cuchat,co to znamená 😕😡 každopádně jsem taky našla jen ze to znamená vynechání MS,ty čísla nevím...

anickaaa28
13. srp 2017

@tarja1987 Jako já i četla že po oplodnění to tělísko prý brání v ms.Tak jak mám dostat ms?Meškám už týden a testy nic ani krev mi nevzali fakt příjemní byli...Prý až za týden si mám udělat test...Mám dost fakt.Čípek je prý hladký a uzavřený...

tarja1987
14. srp 2017

@anickaaa28 no tvl...si vyber vid.desny.ale já bych byla asi vlezla a prostě se ji zeptala na rovinu,co to znamená atd.takhle nevis na čem jsi a na netu ti řekne každá druha něco jiného 😕

anickaaa28
14. srp 2017

@tarja1987 Budu muset počkat no bud dojde a nebo ne.

tarja1987
14. srp 2017

@anickaaa28 to čekání je nejhorší vid? Já budu testovat zítra, to budu 11dpo,sice porad brzo,ale jsem nedockava 😂

anickaaa28
14. srp 2017

@tarja1987 Já už asi kašlu na testy a zajdu si příští týden s přítelem na krev.Taky toho má už dost že.V nemocnici mi krev nevzali jen že vidí to žluté tělísko a za týden mám opakovat test.Zajdu na krev a bude to jistější.Držím ti palečky 🙂

kristynaa_23
14. srp 2017

@tarja1987 jsem stejný počet dní :D netestuji, čekám :D

tarja1987
14. srp 2017

@anickaaa28 a kam pujdes na krev? Normál na gyndu?
@kristynaa_23 když já to prostě nevydrzim no 🙈 při prvním tehu jsem nečekala,ze bych mohla byt a zjistila jsem to az v 6tt,tak sem se nepozorovala a nemusela sem na nic čekat 😀 kdežto takhle jak chci byt...

kristynaa_23
14. srp 2017

@tarja1987 taky bych ráda, ale vždy jsem byla nedočkavá a pak jsem byla akorát zklamaná :D tak radši netestuji a čekám jestli dorazí menstruace.

kristynaa_23
14. srp 2017

Jinak teda holky, nesetkala jste se některá s tím, že byste se osypaly v obličeji (je to spíš jakási červená vyrážka pod pusou a kolem nosu) a o pár dní později jste se najednou začaly klepat? Bylo mi děsný vedro, cítila jsem jakoby se mi trošku zamotala hlava a rozklepaly se mi ruce? to značí nízký tlak nebo ne?

tarja1987
14. srp 2017

@kristynaa_23 Mas uplnou pravdu s tím netestovanim.jinak k tvojemu dotazu netusim,co by
to mohlo značit 😕

anickaaa28
14. srp 2017

@tarja1987 Někde jako samoplátce