Jsem těhotná?

madentka
1. lis 2018

Ahoj 🙂 prosím o radu Minulý měsíc jsem po cca 6 letech vysadila HA (Luisea), která má ty 4 placebo tablety… vysadila jsem tedy tak, že placebo už jsem nebrala… myslela jsem si, že to dostanu dřív, protože normálně mi MS začínala až druhý den co jsem začala brát nové plato. Nakonec jsem to ale po vysazení dostala přesně na čas a probíhalo vše stejně… (jedinou změnu kterou jsem na sobě po vysazení cítila byla větší chuť na sex a byla jsem tak nějak zamilovanější :D ) Teď je o měsíc později a já mám už týden zpoždění a nemám ani menstruaci ani pozitivní test… Teď si říkám jestli jsem těhotná a test to prostě neukazuje, nebo to je tím vysazením HA, ale u toho mi je zase divné, že poprvé jsem to dostala přesně na čas. Miminko bychom si přáli, tak by mě zajímalo jestli se někomu něco takového nestalo a pak nezjistil že ti takhle rychle vyšlo...Děkuji za každý komentář 🙂

j.a.n.i
1. lis 2018

@madentka No, s velkou pravděpodobností to bude rozhozený či spíše ještě nenastartovaný cyklus po vysazení HA. A usuzovat něco podle první "MS" je blbost, protože to nebyla žádná MS, ale krvácení ze spádu, takže logicky přišlo na čas, když bylo vyvolané těmi hormony.

madentka
autor
1. lis 2018

@j.a.n.i jo tak to já myslela, že už je normální... co jsem tak různě četla a slyšela tak někdo to právě nedostal třeba vůbec 🤔

j.a.n.i
1. lis 2018

@madentka Tak samozřejmě, že jsou lidi, co otěhotněly hned, ale máš-li test negativní tak je pravděpodobnější, že to nebude tvůj případ.
A jinak nemohla být normální, vždyť to tělo přece nemohlo dopředu vědět, že už nemáš v plánu další balení nasadit, ne?

madentka
autor
1. lis 2018

@j.a.n.i ja to právě dostávala vždy až když jsem začala brát nové plato... ale nejspíš máš pravdu... ty testy jsem si delala minulý vikend to jsem mela zpoždění nějaké 3 dny...takže tenhle víkend si ho udělám a uvidím no

leniczka23
1. lis 2018

@madentka poprve si to.dostala na cas protoze to byka.pseudo menstruace..tzn menstruace vyvolana tou HA. Ted neprisla protoze uz to mela byt normalni MS ale zrejme si nemela ani ovulaci takze se ted brzdi i MS. Tehotna na 90% nejsi to by test ukazal. Ale.pockej treba max 14 zpohdeni, pak zkus znovu test a kdyz bude furt negativni tak jdi k Dr. da ti vyvolavacku. Tohle je dcl bezny jev, ze po vysazeni HA cyklus nenajede hned sam..

daniny
2. lis 2018

Ahojte baby 😊.Minuly rok v decembri som podstupila UPT (dodnes to lutujem) ,z partnerom sme neboli pripraveny na dietatko,nemaly vlastne byvanie a dalsie veci na zabezpecenie novorodeniatka.No tento rok sa velmi snazime o dietatko , sex som naposledy mala 25.09. (Kedze,partner odisiel za pracou do USA) ..Kramy som mala 9.10 a teraz od 28.10 do dnes špinim (hnedy vytok) cize 6sty den kramy som mala dostat 28.10,no namiesto toho dosiel vytok .Kazdy den sa meni,niekedy je silnejsiej hnedej farby a niekedy slabsi .Bola som u gynekologa a dohodla som si termin vystetrenia na utorok.Celych 6 dni sa vypytujem ,hladam po internete vselico mozne o tom.Moze byt ,ze som tehotna? ,alebo len prechladena?.Poradte mi dievcata prosim vas :/

madentka
autor
2. lis 2018

@daniny asi jsem negramot... ale co je to UPT?

madentka
autor
2. lis 2018

@leniczka23 je to tak dnes jsem si udělala test a nic... v pondělí se objednám k doktorce... no dnes jsem si koupila pupalkovy olej na srovnani cyklu... dala mi to v lékárně tak nevím ješte taky piju kontryhelovy čaj tak snad se mi to dá brzy do kupy

daniny
2. lis 2018

@madentka Potrat..

madentka
autor
4. lis 2018

@daniny aha... a zkoušela jsi už test? výtoky jsou prý běžné tak bys mohla být těhu 🙂

daniny
4. lis 2018

@madentka Nerobila som si este test,ale mam dohotnute vysterenie u gynekologa v utorok.

madentka
autor
13. lis 2018

@daniny tak co ti řekl? já jdu zítra :D