Jsem těhotná? Spolehlivost digitálního testu Clearblue

lucinka58
27. říj 2016

Holky dnešní den ráno mi digitální těhotenský test Clearblue ukázal výsledek 1-2 týdny těhotenství. Což by odpovídalo - menstruaci očekávám až v neděli - tj. za 4 dny a jsem 11 DPO Myslíte, že tento výsledek můžu brát jako pozitivní? Je to spolehlivé? Děkuji všem za odpověď. Přiznám se, že nejsem na lovení duchů - ale nějak tak cítím, že těhotná jsem - ale nemůžu říct proč (je to prostě pocit) 🙂 A proto jsem zkusila ten test už dneska.

slivci
27. říj 2016

Mě zatím digi test nikdy nezklamal 🙂 11 DPO jsem lovila duchy,tak jsem šla koupit digi a bylo to tam 😉 Akorát je riziko že to ještě odejde s menstruací ☹

luj89
27. říj 2016

@lucinka58 Jestli jsi nejsi jistá, jak digi testy fungují, přečti si příbalový leták 🙂

lucinka58
autor
27. říj 2016

@slivci stalo se ti to, ze by to odešlo s menstruaci? Ja mela minuly měsíc spontánní potrat v 7tt, ale od doktorky máme povolené snažení hned 🙂

slivci
27. říj 2016

ano

lucinka58
autor
27. říj 2016

@slivci Aaaaa, tak to je mi líto. No je fakt, že já normálně vždycky testuju až po vynechání menstruace. Teď je to fakt poprvé co jsem to zkusila takhle brzo 🙂

isabelafuentes
27. říj 2016

@lucinka58 Panebože, hlavně se nenechte vystrašit! Nechápu, proč tady vždycky někdo vytáhne hned ten nejhorší scénář! 😕 Prostě jste těhotná, radujte se! 😵

slivci
27. říj 2016

To je v pohodě,už je to pryč,přeji štěstí. isabelafuentes možná proto že to je realita? Paní se zeptala,já odpověděla zkušenost a tím to hasne,nevím proč se rozčilujete?

serenna30
27. říj 2016

Me digital nikdy nezklamal, kdyz jsem tehu nebyla, byl negativni a to jsem testovala taky 11 dpo. A kdyz to klaplo tak jsem mela slabou carecku odpoledne na mamatestu, a rano 11 dpo zkusila digital a bylo tam 1-2. A musim rict ze pocit jsem mela stejny, ze jsem proste tehotna😊

lucinka58
autor
27. říj 2016

@slivci ja děkuji i za ten vas příspěvek 🙂 uz vím, ze se stát muze všechno a //na trestu nezaručuji hned miminko doma. Závidím těm, u kterých to tak je, ale ja jsem bohužel případ, ze to vždy nedopadne.... Toto by bylo (nebo je) me 4 těhotenství a doma mam jen jednoho klucika 🙂)))

lucinka58
autor
27. říj 2016

@isabelafuentes dekuju 🙂 začnu se radovat 🙂

isabelafuentes
27. říj 2016

@slivci Neberte to spatne,jen jsem chtela rict,ze je dulezite soustredit myslenky pozitivnim smerem. Vse dobre...

biedronka10
28. říj 2016

Ahoj, ja jsem zacatecnik. Koupila jsem si papirkove plus clearblue. Ten test je hodne presny. Nez jsem sla k lekari davala jsem si tak tydny schvalne na internetu do kalkulacky, hazelo mi to 7 tt, clearblue neco okolo 5 tt, dr mi potvrdil 5tt. Jsem o dva tydny pozadu, takze za me mozna presnejsi ukazatel jak nejaky tabulkovy internet.

lendulkam
28. říj 2016

Já testovala u obou těhotenství digitálním clear blue a vždy naprosto přesný výsledek. Za mě je teda přesný a spolehlivý. U prvního syna mi ukázal + a 1-2 týdny už dva dny před očekávanou MS. U druhého jsem taky testovala brzy, v den očekávané MS.

lucinka58
autor
29. říj 2016

Holky, tak to já všem děkuju za zkušenosti. Jsem zvědavá. Včera jsem začala trošku špinit - hnědě a dneska zas nic. Tak doufám, že to bude v pohodě. Dnes koupím ještě obyčejné testy a zítra nebo v pondělí vyzkouším i ty. Byla bych za druhé miminko moc ráda, jen mám teď po spontálním potratu v minulým cyklu docela strach aby se to neopakovalo...... Zatím jsem to neřekla ani manželovi - tomu to asi řeknu až po ultrazvuku, kde bude vidět srdíčko. Zažil už si se mnou dost nervů, tak ho chci nějakých ušetřit 🙂

astyna
29. říj 2016

ahoj, já takové ranné testování nemám ráda. Pak tě zamrzí, když blady marry příjde. Někdy se prostě stane chyba a tělo to vyloučí opožděnou menstruací. Také mi občas přišla mrcha o 2 týdny později, ale pak to stálo za to. Nepřemýšlela jsem nad tím. Odešlo, odešlo.

luj89
29. říj 2016

@lucinka58 Ahoj, já jsem asi 2 týdny po otěhotnění měla lehounce zahnědlý výtok (spíš tmavě béžový), to podle mě souviselo s uhnízďováním 🙂

lucinka58
autor
29. říj 2016

@astyna Ahojky, jenže pokud jsi netestovala, tak nevíš, jestli opožděná menstruace byla způsobená odešlým těhotenstvím nebo jen hormonálním výkyvem. Já osobně taky nemám ráda takhle časné testování a hlídání "duchů". Tohle je "snad" mé 4 těhotenství a tohle jsem udělala poprvé. Jinak jsem vždy testovala až když menstruace nepřišla. Ale vždy jsem začala testovat den po zpožděné menstruaci. Určitě jsem nečekala týden nebo dva jestli menstruace přijde či ne a pátrala jsem po příčině.

astyna
30. říj 2016

@lucinka58

Tak zjistíš to později 😉 já jsem neměla menzes i 2 měsíce a bylo to hormony, tenkrát jsem se mohla zbláznit testama, takže to mě vytrestalo dost 😎 😠 Jen ať se to udrží a je vše ok!

lucinka58
autor
30. říj 2016

@astyna No je pravda, že já jsem to řešila prakticky vždy maximálně po 2 týdenním zpoždění tím, že se doktorka koukla a vždycky našla těhotenství 🙂 Teda stalo se mi to dvakrát, že testy nic neodhalili a byla jsem těhotná -bohužel to byly i ty dva pokusy, který nevyšly. Tak doufám, že tím, že se to ukázalo tak hezky brzo na testu, že to bude v pořádku 🙂

zuzlinka30
2. zář 2018

@lucinka58 tak tohle chapu ja jsem neco prez mesic po odstraneni leveho vejcovodu mimodelozni tehotenstvi, a ted jsem si delala test protoze jsem uacala chodit casto na zachod a bolej me prsa a tes pozitivni teda zatim slaba carka a pritelovi nic nerikam aby nemel zase nervy

nik29
22. srp 2022

Ahoj holky, mate nekdo zkusenosti s Clearblue ultra prosim? Testovala jsem vcera odpoledne a vysel takto. Na Pepinu snehobilo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru