Kapky Gynex a cyklus - zkušenosti

jasnenka87
6. čer 2018

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat zda nektera z vas pouzivala kapky Gynex...mam je od brezna predepsane od doktorky protoze mi nedozravalo zlute telisko a tim padem jsem neovulovala...po posledni kontrole by ale uz vse melo byt v poradku. Dotaz zni, zda si nektera nektera z vas delala ovulacni test kdyz pouzivala tyto kapky...mam 21 den od zacatku menstruace ale ovulacni test mam pozitivni...pritom cyklus by mel byt
cca 28-30 dni...nevin zda to mohou ovlivnit tyto kapky? Jeste pripada moznost ze jsem tehotna ale podle me je blbost aby paty den po oplodneni mi kvuli tomu vysel pozitivni ovulacni test...nebo? Diky vsem

luciferek9
6. čer 2018

Ahoj, já jsem otěhotněla po 4řech lahvičkách gynexu, samozřejmě potvrzeny to nemám že to bylo tím. Rok jsme se snažili a do toho mi oznámili, že mám hormonální poruchu a nemenstruuji takže mi nasadily hormony a to mi nedělalo dobře takže jsem přešla na metodu bylinek což byl kontryhelový čaj a gynex kapky a kyselina listová. I tak menstruace se moc nesrovnala a dostala jsem to až u poslední lahvičky a byla to vlastně první menstruace díky bylinkám a ta stačila k otěhotnění, jinak menstruace na základě hormonů byla ale kničemu. prostě tělo se musí vyčistit od antikoncepce...někdo otěhotní hned po vysazení někdo až po roce či déle. Bylo to šílený období a úplně mi hrabalo a najednou pozitivní test, až jsem tomu nevěřila že je to možný, ted jsem v 5tým měsíci a i moje kamarádka je brala a obě jsme se snažily stejně a máme rozdíl porodu 10dní takže se zadařilo oběma a píše hodně lidí že to pomáhá takže bych neváhala díky tomu že věřím, že to pomohlo a to je důležitý něčemu věřit a hlavně se uklidnit a nebýt ve stresu. Držím pěsti určitě se zadaří 🙂 nebo už se zadařilo, hlavně pokud nevýjde hned tak myslím, že max. po 4 lahvičkách se má dělat pauza než se to nasadí znovu. a kdyby to nepomohlo ještě existuje FERTILITY BLEND přípravek tak na to můžete kouknout.

magicka89
6. čer 2018

@jasnenka87 ono se taky na krásno mohlo stát, že jsi měla ovulaci třeba 12 tý den a budeš mít kratší cyklus 🙂 já beru teď gynex 14 dní...podle hlenu mám pocit, že jsem měla ovulaci cca neděle, pondělí, max včera a to byly 13 - 15 den, jelikož už mám krémový hlen a včera ustala ovulační bolest...bohužel sex naposledny v neděli v poledne ☹ takže mám strach, že si mršky nepočkaly...nicméně, taky mám pocit, že mi teď gynex zkrátí cyklus, že OVU byla dříve 🙂 pokud by to bylo i u Tebe tak, tak jsi třeba už 10 DPO...a tam je čárka možná 🙂

kaaaciii
6. čer 2018

Já jsem naopak brala Gynex a mou klasickou ovulaci ze dne 18-20 mi posunul na dny 27-28DC ☹ ...takže teď čekám na menstruaci, nedostala jsem to už 36 dní.. A to jsem to před braním Gynexu, dostávala pravidelně 30-32den max!

jasnenka87
autor
6. čer 2018

@magicka89 tak jsem si pro jistotu udelala i tehotensky test a nic. Myslela jsem ze si to sedne...beru to od unora ale kdyz ted na to koukam tak jednou cyklus 30 dni, pak 33 dni pak 28 dni...navic vim ze jednou jsem ty kapky brala dyl nez 3 tydny protoze jsem to zapomnela pocitat...to mi to mozna posunulo na 33 dni...:(

jasnenka87
autor
6. čer 2018

@luciferek9 ja uz mam jedno dite, takze me se to ted srovnava po tehotenstvi...poprve jsem to dostala az kdyz mel malej 11 mesicu...no uvidime ted mam druhou lahvicku teprve a davam 1x denne 5 kapek. Spis me rozciluje ze me furt vychazi pozitivni ovulacni testy...treba i 5 dni v kuse...to se pak blbe neco planuje :(

plisek123
20. kvě 2019

Ahoj holky mam podobný problém jako @jasnenka87 gynex jsem brala skoro 5 tydnu 🤔🙄 taky jsem nepočítala a bylo moc prace a ztratila jsem pojem o čase 😏 bricho bolí na MS už 6 nebo sedmý den a dnes je to 35 dní od poslední menstruace .. stalo se vám to ? Ještě někomu dalšímu?