Kdo na "to" čeká? 🙂

marci7777
30. kvě 2018

Tak kdo bude teď čekat se mnou na dálnici? 🙂 čekám jí cca za 7-8 dní 🙂

snazimese
6. črc 2018

Ahoj holky. Chtela jsem zeptat, cim by to mohlo byt: vcera jsem mela termin ms, vecer jsem zacala jen spinit. Myslela js, ze ses pres noc rozjede a ono nic.. Stale jen spinim. Pritom mi ms vzdy.prisla.vcas a v plne sile od zacatku. (Omlouvam se za chyby, blbne mi telefon)

kaca21
6. črc 2018

@misko5 tak nejak nikdy sme se od malyho narozeni nechranili je to prez 4 roky bylo to bud a nebo a vyslo to az ted 🙂 kdyz sem rekla ze ted zadny dite dalai nechci dostali sme konecne stavebni povoleni a zaciname pomalu stavet takze to bude hodne zajimavej rok :D kdyz blazinec tak poradnej :D za 14 dni jdu zas na kontrolu mam neschopenku takze casu navsechno dost 🙂 a urcite dam vedet jak se dari jestli je vse tak ja ma byt 🙂

kaca21
6. črc 2018

@mrnousek121 klidne se pridam termin podle ms mam 1.3.2019 🙂

jitaha
6. črc 2018

@snazimese Špinění může mít spoustu důvodu, když pomineme ten nejdůležitější a to je to radostné očekávání, že se zadařilo ☺ ale to ti napoví test a potvrdí gynekolog. Dále to může být nachlazení, změna klimatu... Tak zítra šup do lékárny a těším se na // 😉

snazimese
6. črc 2018

@jitaha bohuzel u me zazrak nebude, uz jde i sliznice ven.. Takze pro me dnes 1 DC... 😢

marci7777
autor
7. črc 2018

Vcera 1DC

petula720
7. črc 2018

Ahoj holky, tak já ode dneška také napjatě čekám...ale nejspíš z toho zase nic nebude, progesteron podle teploty asi opět nízký... ☹

jennas
2. srp 2018

Ahoj holky,taky se pridavam,dnes 9DPO a na TT snehobilo....😢MS i OVU mam pravidelne...minule se zadarilo 2.mesic...tak jsem zvedava...ale nejak me poboliva bricho,mam to dostat za 2,3dny 😢

jennas
2. srp 2018

@marci7777 ja myslim ze duch tam je neee?