• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Záleží na intenzitě čárky těhu testu?

20. července 2013 
Ahojky, zalezi na intenzite? Uz tyden mam druhou carku na testu, je slabounka ale ruzova a viditelna, ale opravdu slaba a 7 dni co testuji tak se nezmenila. Digitalni clearblue mi vysel pozitivni 1-2. Stalo se to nektere z Vas, ze jste proste ty dalnice nikdy nemely a presto se nejednalo o mimodelzni tehotenstvi a vse dopadlo dobre? Jinak priznaky mam, sem tam me boli bricho jako pri ms, citliv bradavky, ktere jindy moc nemivam, slaby bily vytok temer od ovulace a bt se drzi stale nahore..cyklus mam dlouhy cca 40dni a dnes jsem 46dc. Moc vsem predek dekuji za odpovedi :slight_smile:
15. črc 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Být tebou skočím si dvakrát po sobě na krev ať víš jestli hcg roste nebo ne....kdyby nerostlo nebo rostlo pomalu, může být riziko mimoděložního. Takže popros Dr. a ona tě na tu krev určitě pošle...kdyby ne, můžeš si tam dojít i ajko samoplátce.
15. črc 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezaleží,já dalnice nikdy nemela,zaeži to na vyšce hcg,jinak gratuluju k těhotenství,ale určo zajdi na krev at se vi že je vše v pořádku
15. črc 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, po týdnu už jsem měla čárky stejně silné
15. črc 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak jak je tady už psané čárky jako dálnice být nemusí,tam je důležité aby stoupalo hcg ... test může být vadný nebo něco jiného a proto někomu neukazuje hezké // čárky a tak potom je lepší koupit ten digi...Já měla taky vše ok a nakonec to nedopadlo :unamused: takže bych šla co nejdříve k dr at veme krev
15. črc 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla bych, že na síle čárky úplně nezáleží, ale zase si myslím, že sílit by měla podle toho, jak stoupá hcg :slight_smile: Děti mám vymodlené, takže po prvním pozitivním testu jsem testovala jak smyslů zbavená :grinning: a čárka byla slaboučká a postupně sílila :slight_smile:
15. črc 2013 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem ji teda taky nemela uplne stejnou jako tu prvni :slight_smile:
15. črc 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladyella já to tak měla, asi 5dní jsem měla čárku pořád stejně slabou a nakonec to skončilo potratem.
15. črc 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem nevyrazne - ne moc silici. Vysledek vidis - nevidis v profilu.
15. črc 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak bylo řečeno, nezáleží na intenzitě. Zajdi k doktorce a uvidíš - nemá smysl se zbytečně nervovat... Neklesej na mysli, já měla test negativní, pak pozitivní a mimino z toho je v pohodě :wink:
15. črc 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Připojuji se, že nezáleží na intenzitě. Já jsem měla první slabou čárku, téměř nebyla vidět (to jsem byla ve 2 týdnu) a po týdnu zesílila. A pak už byla zřetelná. (Jak postupně přibývaly hormony...) Nejjistější je odběr krve. Testy (proužky) ukazují zřetelně většinou až kolem 4 týdne. Jak psaly maminky přede mnou - zajít na gynekologii. Lékař musí udělat prohlídku a zkontrolovat, že miminko je tam, kde má být. Přeji hodně štěstí!
16. črc 2013 v 01:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky neměla vyloženě dálnice. Ty byly až tak 3 týdny po (ne)očekávané MS, jinak čárka slabá, ale viditelná.
16. črc 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
U obou holčiček jsem měla čárku slaboučkou.....
20. črc 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek