Kdo na "to" čeká? 🙂

marci7777
30. kvě 2018

Tak kdo bude teď čekat se mnou na dálnici? 🙂 čekám jí cca za 7-8 dní 🙂

barumat
4. čer 2018

Ahoj holky. Tak já jsem proti vám úplný začátečník, většinu těch zkratek a slov, co používáte vůbec neznám 😂 Ovulaci nesleduju a netestuju, tedy mám v merku +/- to, co mi tvrdí aplikace na netu, ale kdo ví, jak to u mě ne/odpovídá realitě. Nicméně menstruaci čekám 10.6. A 27.5. jsme to zkusili bez ochrany (zhruba v půlce té internetové ovulace). Takže jsem tak na půl cesty ke zjištění, zda něco bude nebo ne. A přesně jak tu někdo psal, někdy si připadám těhotná až na půdu, někdy vůbec. Takže podle toho mám citlivější bradavky, nafouklý břicho, jsem lehce unavená a asi tři nebo čtyři dny po styku byl narůžovělý výtok. No a pak se na sebe podívám střízlivě a vidím, že jsem prostě jen vyžraná, unavená jsem z toho, že holka vstává před šestou a já teď párkrát byla zapařit (dokud to jde) a žádný příznaky, co byly tenkrát poprvé nejsou (tehdy jsem fakt čtyři dny před ms krvácela, slabě ale mnohem víc než jen růžový výtok, a bylo to mnohem později než teď, prsa mě bolely, že jsem si je ze schodů musela držet, olámaný všechny nehty a v devět večer jsem byla tuhá). Tak jsem taková rozpolcená a i když vyloženě netoužím, jsem hrozně zvědavá a nedočkavá. Je mi jasný, že bych měla do toho 10. počkat, ale nevím, asi si pro něco zaběhnu a počůrám 🙈 Myslíte, že to má vůbec smysl, aspoň minimální šanci? Nemyslím těhu, myslím ten test 😁

cupito
4. čer 2018

Kez by. Ale ze by se zadarilo hned prvni mesic. To by bylo fakt veliky stesti. 😀 Mame kluka, ted mu budou dva roky 15.😊 Muzu rict ze uz jsem myslela nekolikrat ze jsem tehotna, jednou jsem snad mela vsechny priznaky a tehotenstvi to nebylo, ta psychika je fakt mocna. Kdyz jsem byla tehotna doopravdy, vubec jsem tomu neverila. Delala jsem test az osmej den zpozdeni vecer, ani jsem to manzelovi nerikala, protoze jsem mu nechtela delat nadeje. On uz si dite pral moc, ja bych jeste klido pockala. My se nesnazili, ale praktikovali jsme prerusku, protoze jsem vedela ze tak cca za rok se zacnem snazit, tak jsem si nechtela zbytecne otravovat zivot antikoncepci. 😂 Jedinej priznak byl obri hlad a bolest prsou. Takova ze jsem sla po schodech a kazdej schod jsem je cejtila. :D Jinak nic. Prisahala bych ze tehotna nejsem, ale osum dni zpozdeni me uz jako donutilo udelat ten test a malem jsem omdlela. :D Ten ruzovy vytok je myslim fakt jedinej priznak kterej si clovek nevytvori v hlave, takze to je super. 💪 Ja jsem taky rikala ze takova nebudu a mam co delat. Fakt to leze na mozek hrozne. Taky na sobe pozoruju ruzny veci. Ale muze to byt i PMS, ty priznaky jsou dost podobny a ted se proste clovek podvedome vic sleduje. Tak tezko rict. 😑

cupito
4. čer 2018

@barumat Taky cekam do desatyho. 🙂 No uprimne nevim no. Neco by tam videt mohlo. Ale muze to bejt proste falesny.. Takze je to na tobe jak to vydrzis nebo ne. 😁 Stejne clovek musi testovat dokud to nezacne silit a pak az si tak nejak muzes rict ze dobry.. Ale chapu ze to cloveku neda. Ja se nedomluvit s muzem tak to taky nevydrzim. Rozum rika ne. Ale ta netrpelivost je hrozna..

barumat
4. čer 2018

@cupito Hlavně je to takový, že když bude test negativní (což podle mě na 90% bude i v termínu ms), stejně si člověk říká "no, třeba je ještě brzy, zkusím zítra", prostě člověk tomu testu hrozně důvěřuje, dokud neukáže to, co člověk vidět nechce. Pak ho naopak hned bagatelizuje 😁 No, musím pro něco do lékárny, tak asi koupím, ale jedině kdyby měli clearblue. Tehdy s malou jsem dělala test dva dny po termínu menstruace, clearblue měl čárku silnější než tu kontrolní, a takovej ten klasickej mamatest vypadal skoro jako negativní.

blackhole
4. čer 2018

Ahoj holky, taky se přidám. Mám doma 11-měsíčního syna (podařil se na první pokus) no a teď v květnu jsme to opět zkusili 🙂 Ovulaci u sebe poznám podle typické bolesti v podbřišku, jiné metody jsem nikdy nezkoušela. MS by měla přijít dnes nebo zítra. 1.6. jsem si dělala test a byla tam slabounce růžová čárka, tak uvidíme opět v pátek, jestli zesílila (pokud samozřejmě nepřijde MS). Zatím na sobě pozoruji, že mi totálně přestalo chutnat sladké (přestala jsem jíst veškerá slazená jídla, t.j. s přidaným cukrem už o Velikonocích, ale teď nesnesu ani rozinky nebo zralejší banán) a občas mám takové "návaly", kdy se mi na chvíli zatočí hlava a mám pocit, že omdlím. Taky mi přijde, že mi víc vadí pachy a občas mě pobolívá v podbřišku. To samé (až na tu nesnášenlivost sladkýho - v 1. těhotenství jsem se ním přecpávala) jsem měla i u syna. Beru to tak, že v tom 1. trimestru je to prostě 50:50 a že to nemám moc šanci ovlivnit. Ale uvažovala jsem nad kyselinou listovou, kterou jsem v 1. těhotenství nebrala (jelikož mé stravování není nic moc, jsem hrozná kuchařka a vaření přímo nenávidím).

nicoll165
4. čer 2018

Ahoj holky, taky se přidám. Menstruaci sem měla dostat dnes..v pátek jsem zkoušela test mamatest a clear blue a oba byli pozitivni, to stejný v nedělitelná dělala jsem je odpoledne a dnes rano oba negativní a ted jsem začala špinit... takže asi konec..Měla jsem už problémy u prvního tehu kde jsem kolem 4 týdne začala špinit ale mimo se usadilo..tak zkusím vydržet do zitra. Nevím šle jestli jít k doktorce nebo je to zbytečne? Jinak vám všem držím pěsti 🙂

eiram7
4. čer 2018

tak jsem zvědavá, jak nám to všem dopadne. Jak říkáte, takhle na začátku je to 50/50.
@nicoll165 vydrž, třeba se ms nerozjede. A delala jsi vždy stejnou značku?

nicoll165
4. čer 2018

@eiram7 vždy jsem dělala ten mamatest a clear blue ten digitální a i ten byl pozitivní 😏

cupito
4. čer 2018

@barumat To je pravda no. Tak dej vedet co to ukazalo. 🙂
@blackhole Ja listovku pri prvnim taky nebrala. Teda az potom co jsem zjistila ze jsem tehotna, tak ten prvni a zacatek druhyho trimestru Femibion. Ted jsem ji zacla brat ale az behem kvetna. Ona se ma brat ideal aspon 3-4 mesice pred aby to melo poradne cenu no. Ale nic se tim nezkazi. 🙂
@nicoll165 Tak asi bych tam zkusila zavolat. Jestli si mela testy jasne pozitivni a najedou ne to je zvlastni.

barumat
4. čer 2018

@cupito Zkusím zítra ráno, nebo jestli to vydržím, tak aspoň ve středu ráno. Koupila jsem clearblue digitální, co to prý zvládá už před menstruací, tož uvidíme. Jinak listovku beru taky, teda až teď od toho prvního pusu naostro, ale furt lepší, než jí nebrat vůbec nebo až po. Taky mám femibion. V prvním těhu jsem brala poctivě jedničku i dvojku, vyprdla jsem se na to až ve třetím trimestru, to jsem to vyměnila za colafit, aby mi nepopraskal pupek 😁

barumat
4. čer 2018

Pokusu, ne pusu 😂

eiram7
4. čer 2018

@nicoll165 tak asi jak radi holky, raději se objednej co nejdriv k doktorce. Je to zvláštní, říkám si, ze kdyby tehu neprosperovalo, čárka by spis slabla a ne přeci hned vymizela

eiram7
4. čer 2018

@barumat taky jsem dneska koupila digitální, zkusim testnout ve středu 🙂 tak dej zítra vědět, jak ti to dopadlo, budu držet pesticky

barumat
4. čer 2018

@eiram7 Tak já taky vydržím do středy a testneme spolu 😀👍

eiram7
4. čer 2018

@barumat jeee tak jo! To bude prima. 😀 aspoň to fakt vydrzim 😀

pajuska22
4. čer 2018

Také na Tvém testu vidím ducha🙋 a gratuluji... Já třeba u prvního vubec netušila... Až když jsem si zpětně uvědomila, že vlastně před třemi dny měla přijít ms, jsem pelášila do lékárny pro pět různých testů a všechny vyšly pozitivně... Teď si od listopadu dělám před každou ms ale doufám stále marně 😕

barumat
4. čer 2018

Teda ale nejhorší je, jak se člověk furt sleduje a hlava mu kmitá od "teď mě ale opravdu píchlo v pravým prsu" nebo "takhle nateklý břicho jsem nikdy neměla" k "břicho mám protože jsi si po obědě dala ještě dort a kafe" a "prsa mě bolí před každou ms"... A čas se vleče a vleče. A úplně vidím, jak bude test negativní, a já si zase (aspoň na tři týdny) budu muset chtě nechtě přiznat, že jsem jen nenažraná hysterka 😂😂😂

misko5
4. čer 2018

@barumat čauec, tos zabila , hiii...hodně štěstí

eiram7
4. čer 2018

@barumat hahaha, jak vystihujici většinu z nas 😂😂😂 teču tu smíchy 😅

misko5
4. čer 2018

Ahojky holky, to se nám to tady rozrůstá, vypadá to na super skupinku, viďte?
Min.měsíc se mi udělaly na testu //. První byl 3 dny před ms, druhý v den očekávané ms..No dostala jsem to o den pozděli..Dodnes nevím, jestli to bylo biochemické těhu, co se neudrželo a odešlo, nebo falešné testy...První byl čínský, co prodává paní na Minibazaru za 7 Kč( ted jsem ho objevila na wish a nakoupila jsem do zásoby za super cenu ), to mne nadchlo a začala jsem testovat a doufala jsem..no a pak to byly všechny Dr.max. Posílám níže foto..Ale jsou to teda dušíci, použila jsem i filtr na mobilu(doporučuji si s tím pohrát). Proto nechci testit, kvůli tomu že by to bylo zase stejné..tak nějak mbe to ten minulý měsíc vyléčilo..
No ale na vaše testíky se moc těším a držím palce!!"

Jinak jsme všechny stejné, máme stejné příznaky..testíme o sto šest..vždyť já za ten rok a půl utratila za testy majlant a ne jen za testy..Ivf, inseminace ap. dohromady určo 37.000,- Takže holky, to naše děcko, to vám povídám, budé zlaté..

misko5
4. čer 2018

tak se to nahrálo opačně..první je max a druhý čína..a napište, jestli vidíte...nezapomeňte, že je to z min.měsíce..negratulovat 🙂

pajuska22
4. čer 2018

@misko5 ahoj Misko, na tom maxu to vidim, ja pouzivam vzdycky ty od maxe a vzdy byly uplne bily...

pajuska22
4. čer 2018

@barumat to mám úplně ale úplně stejný 😅😂🤣

pitrisek87
4. čer 2018

misko5
Tak ja mam podobny čárky a taky čínsky testy ale já už je pouzivala i v minulem tehu a v pohodě... Ovsem mam to dostat ve stredu/čtvrtek (6/7.6) ale v patek 1.6 jsem začala spinit tmave hnědou krvi + bolest zad a podbrisku. Myslela jsem ze jsem to dostala dřív ale když se to nerozjelo tak jsem udělala test a byl tam takový stinek viditelný jen okem (8dpo) v neděli uz byl stín viditelnejsi a dnes (11dpo) vypadají testy jako u tebe minuly měsíc. Už nekrvacim, takže proste počkám zda to dostanu a nebo ne... Myslím, ze se spis u tebe mimco neudrzelo, nez ze by byly spatne testy ale je to jen můj názor...

misko5
4. čer 2018

@pitrisek87 @pajuska22 holky díky za reakci, no mne se to právě stalo poprvé, taky byly vždy bílé, teď toto...ale právě, že už jsem to slyšela, že dr.max poslední dobou dělaj falešné duchy..

@pitrisek87 Nechceš sem hodit svoje testy??

pitrisek87
4. čer 2018

Fotila jsem teď večer tak bud blbe světlo nebo vybledly jak zaschly... Každopádně ten zelený je z lekarny a ty ostatní Cina. Jsou to tři druhy testu tak špatný všechny asi nebudou. Jo a tehu příznaky žádné nemam 🙂

pitrisek87
4. čer 2018

No tak mi nejdou na mobilu vložit fotky tak je pridam zítra :(

pitrisek87
5. čer 2018

@misko5
Tak tady jsou moje testy a ten poslední je z dneška. Čárka je řekla bych trochu silnější a objevila se v limitu. Nešlo mi to moc vyfotit a jak jsem psala včera ty starší testy jsou vybledlé.... Vložila jsem i druhy testu které jsem použila.

misko5
5. čer 2018

@pitrisek87 ahoj, díky ,já myslím, že je TO tam!! vypadaj nadějně všechny..Držím palce at sílí 🙂 🙂

pitrisek87
5. čer 2018

@misko5 díky, no uvidíme, ms by měla přijít zítra/pozítří tak se uvidí.... Jak tu někdo psal je to 50/50 jestli to dopadne. Odjíždím ale ve čtvrtek s tříletou dcerou na měsíc do lázní tak snad bude vše v poho...
A ty čekáš tento měsíc ms kdy? Jinak přeju všem krásné čárečky které sílí :D