Kdo se plánujete snažit o mimi od srpna-září? Pojďte sem 😉

clear301
10. čer 2017

Zdravím všechny. Je tu někdo, kdo již plánuje začít se snažit tak od srpna/září? Já to aktuálně mám tak, že přelom června/srpna jedem na dovču a na konci srpna bych měla podepsat smlouvu na další rok/nebo na neurčito v práci a pak se začneme pokoušet... Beru HA, vysadím asi hned po dovolené, ale snažit se budeme asi až po tom podepsání smlouvy, bylo by mi to vůči zaměstnavateli blbé, abych podepisovala smlouvu a již byla v tom :-/ Kdo plánujete nějaký doplňky na podporu? Já určitě kys.listovou a zaujal mě i Ra-vit. Pro chlapa plánuju Selzink 🙂 Jen doufám, že nebudeme čekat dlouho 🙂

anetka9
28. srp 2017

@radkan91 To jsem si myslela taky...:/

radkan91
28. srp 2017

@anetka9 je to prostě individuální, až přijde ten správný čas, miminko přijde samo, věřím, že vše má svůj čas a vše co se děje, má svůj důvod a význam 🙂

invidiamo
28. srp 2017

@radkan91 noo... uvidime.. cetla jsem neco o superovulaci v prvnich trech mesicich po vysazeni... ale brala jsem antikoncepci 10 let, tak uvidime... 🙂

anetka9
28. srp 2017

@invidiamo Mně první měsíc ovulace vůbec nenajela a druhý až po 25 dnech..:/

tarja1987
28. srp 2017

@invidiamo něco na tom bude,já u prvního mimca otěhotněla hned, po vysazeni antiny a to sem ji brala 11 let 😊😉

invidiamo
28. srp 2017

@tarja1987 joo? No ja ani nevim jak to ted mam.. nic jsem si nemerila, ale podle priznaku bych mela mit ovulaci presne... bolelo me dost v podbrisku atd... jsem spis zvedava jestli se povede... 🙂 ty si mepa hned prvni cyklus po vysazeni? Jak casto jsi mela antikoncepci?

tarja1987
28. srp 2017

@invidiamo já taky nic nemerila,nepočítala,nic.jen vysadila prášky, začala jist listovku a bylo to.jo,jeden měsíc sem vysadila,druhy dostala MS a pak uz otěhotněla.. Po 11 letech brání prášku mne to dost překvapilo,ale kamarádky to měly podobně jako já

miaellen
28. srp 2017

@obla ja taky chci strasne kvetnatko ☺ mam 6ti letou dceru a termin porodu se teprve dozvim, ale podle kalkulacky na netu mam mi termin konec dubna/zacatek kvetna.

invidiamo
28. srp 2017

@tarja1987 tak uvidime 🙂 ja listovku zacala jeste pred vysazenim... kdyby nahodou.. 🙂

111vpj
30. srp 2017

@verunka11221 taky prosím o přidání ;)

zikisek
30. srp 2017

Ahoj, my se začneme snažit od září 🙂 Budeme spolu rok manželé, takže teď pomalu rekonstruujeme dětský pokojík a od září že to spustíme na plno :D Nechtějí se mi řešit dárky na Vánoce :D :D (dělam si srandu).

vikky999
19. zář 2017

@verunka11221 také prosím o přidáni, děkuji 🙂

kreslena
26. dub 2018

@verunka11221 Ahoj jsem tu nová a chtěla bych se přihlásit také do skupiny.Děkuji