Kdo taky čeká, až si bude moci udělat těhotenský test?

29. pro 2019

Ahoj holky, kdo tady taky čeká až si bude moci udělat tehotensky test. Mě zbývá ještě 9dnu a strašně se na to těším. Tentokrat mám pocit, ze to opravdu vyjde. Tak jsem se chtěla zeptat jaké pocity mate vy❤️😊

herousek
30. pro 2019

@hanka858 už jsem volala. V pátek jdu na krev aby mi to potvrdili a jinak až v 7 tydnu ultrazvuk atd prý už tam pak.jde slyšet i srdíčko ☺️

herousek
30. pro 2019

@lusy_3 ahoj moc se takhle nepozoruj. Dělala jsem to taky a nic z toho nebylo. Pak jsem se na to vyprdla a ejhle. Jinak takový příznaky můžeš mít kvůli přicházející MS. Sama musíš pak vědět jak ti MS přichází a přibližně kdy. Mě přišla třeba vždy ráno max dopoledne 😊 a klasický příznaky bolest podbřišku prsou únava atd. 😊

simanov
30. pro 2019

@hanka858 též jsem dělala...když jsem byla tehu,tak jsem to v práci řekla...že jsem nejspíš těhotná,tudíž jsem netahala těžké klienty...jde o to,aby jsi netahala moc těžkou váhu..i když se říká,že pokud se mimi má udržet,udrží se...ale..stejně no.Ja dělala v Domově pro seniory.. trismenny provoz

codal
30. pro 2019

@hanka858 je to tam👍

codal
30. pro 2019

@herousek krásná druhá čárka 👍

bvl
30. pro 2019

A já nic... 🙂

simanov
30. pro 2019

@bvl a kdy máš termín ms?Já zkoušela též TT..ale do ms mám ještě 8dni čas..ale stejně myslím,že dorazí...😊

bvl
30. pro 2019

@simanov 11dni do MS ale myslim si ze 8/9 DPO

biton
30. pro 2019

@bvl nezlobte se, ale jste si jistá ovulaci? Četla jsem, že luteální fáze je max. 16 dnů (od ovulace do ms) a Vám to vychází 20 dnů.

sima08
30. pro 2019

Ahoj, tak nějak nevím, co si myslet... jsem 18DC. Od 16 dc špiním a bolí mě dost podbříšek. Cyklus už mám kratší 24 dní. Ale prostě mně to nedalo a udělala jsem si tehu test. A vůbec nechápu, jak to že už 18 Dc, se ihned objeví druhá čárka. MS mám dostata až za cca za 5 dni. Tak už přemýšlím, jestli to není mimodeložní těhotenství z minulého měsíce nebo cysta?

bvl
31. pro 2019

@sima08 Já si myslím, že 5 dní před očekávanou MS už na testu klidně duch být může 🙂

jironymou
31. pro 2019

@sima08 nepsala jste to same do diskuze: ovulace?

sima08
31. pro 2019

Ano, to nemohu nebo vy jste taky tehu nebo proč? 😆😆😆

ja_osobne
31. pro 2019

Ahoj holky, jdu se přidat. Dnes jsem 7dpo, včera jsem měla hnedozuzovy výtok 2x na toal., Dneska cítím takové rypani kolem dělohy, ms by měla přijít v pondělí, ale tak nějak tuším, že to vyšlo 😍😍🤰 ovu byla na Vánoce, včera jsem měla narozky, tak pokud to bylo uhnizdeni, tak by to byl pěkný dárek! Snažíme se už od loňského srpna, oba 2 jsme zdraví a přesto to nějak nejde...

Ale teď mi něco říká, že to vyšlo! 😍

A všem pozitivním testům gratuluji!

jironymou
1. led 2020

@ja_osobne drzim pesticky 🙏

biton
1. led 2020

@ja_osobne držím palce

sylvusska
1. led 2020

@hanka858 mas krasnou carku, zadarilo se, super

biton
1. led 2020
ja_osobne
1. led 2020

@jironymou
@biton děkuji! 😍
Měřím k tomu i BT a krásné mi roste nahoru 🙂

biton
1. led 2020

@ja_osobne tak to je fajn...držím ✊

ja_osobne
2. led 2020

Děvčata, dnes 9dpo, něco mi říkalo, ať udělám test...... je ještě brzy, ms má přijít v pondělí.....

jironymou
2. led 2020

@ja_osobne ale uz tam pidi dusinek jeeee 🙏🙏🙏🍀🍀🍀😘😘🍀

simanov
Autor odpověď smazal
Zobraz
simanov
Autor odpověď smazal
Zobraz
simanov
2. led 2020

Ms mi má přijít též v pondělí, TT dělaný až teď...Uschnul a vykouklo to...nevím, není to ryska...co myslíte? Děkuji za postřehy

biton
2. led 2020

@ja_osobne pidi dušík vidím (a to jsem slepoň 🙂 )

biton
2. led 2020

@simanov omlouvám se, ale nic nevidím

simanov
2. led 2020

@biton dobré...Asi už vidím všelicos dekuju

ja_osobne
2. led 2020

@simanov když se zakoukam, něco vidím, ale asi jen ryska spíš

ja_osobne
2. led 2020

@biton není to ryska?