• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

(Zamčená)
13. července 2012 
@ddanda
@petramarie Máme termín testování holky viz výše zpráva od Lucinky a ode mě:grinning: Už jsme to vymyslely:grinning:
10. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz
@jane_s tak domluveno :wink:
10. črc 2012 ve 13:07  • Odpověz
@luckamb včera ráno mamatest, výsledek duch. Dnes v 2:53 woman secret baby, výsledek 1 čárka. Dnes 7:14 ws č.2, výsledek opět duch. Při poslední periodě jsem to dostala 29 DC, předtím v květnu 34 DC a v březnu dokonce 36 DC. Je to na pytel, pokud jsem počítala správně, tak ovulace byla 27.6 což už je 14 dní od a to je na většině testů napsáno, že už to poznají. Jestli to dostanu teď v sobotu na svatbu, tak se nevdávám. První 2 dny jsou u mě kritický ( křeče, blinkání, jsem protivná a nechci se s nikým bavit atd..) takže to by bylo: Ano vážení přátelé, pravá jihočeská! :grinning: :grinning:
10. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz
@airinka83 hele spoléhala bych na mamtest, jiným nevěřím a jestli ti mamtest ukázal ducha tak si zkráta těhotná a žádný další diskuze se nepřipouštěj.
@jane_s v 8,08 ju :D
10. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz
autor
@airinka83 budu ti držet pěstičky a myslet na tebe a tu jihočeskou si dáme taky :slight_smile:.. já budu testovat až po svatbě, tedy jestli nedorazí..
10. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz
Kde jste všechny....princezny :D :D
@kkjanicka
@ddanda
@jane_s
@airinka83
10. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz
@petramarie ty tu taky nejsi :slight_smile:
10. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz
autor
@luckamb já už se s vámi na chvíli - pár dní loučím, holky. budu na vás moc myslet a v neděli nebo nejpozději v pondělí se zase přihlásím, jen už budu paní :slight_smile: a snad i s pozitivní testem :slight_smile:, to by byla jízda :slight_smile: :grinning: .. krásný den..
10. črc 2012 ve 13:56  • Odpověz
@kkjanicka užij si svatbu. Přeju vám moc moc štěstíčka, zdravíčka a lásky a doufám, že v pondělí teda přijdeš s // a když ne, tak alespoň ajako mladá paní :D Pa.
10. črc 2012 ve 14:10  • Odpověz
@luckamb já jsem tadyyyy :slight_smile:
10. črc 2012 ve 14:22  • Odpověz
@ddanda tak si ale byla schovaná :D
10. črc 2012 ve 14:22  • Odpověz
@kkjanicka Tak ti přuje, aby ste si to užili a hodně štěstí do manželství. Ale ty už asi víš moc dobře, do čeho jdeš. Je to jen formalita, že? A taky přeju pozitivní testík :wink:
10. črc 2012 ve 14:23  • Odpověz
@luckamb jsem chvilku pracovala, no :frowning2:
10. črc 2012 ve 14:23  • Odpověz
@ddanda mě dneska nechodí lidi, takže se tu nudím.
10. črc 2012 ve 14:26  • Odpověz
@kkjanicka Jéééé, tak si to přoádně užijte Janičko, tfuj tfuj, pravou nohou a těším se na pozitivní testíííík:wink:
10. črc 2012 ve 14:46  • Odpověz
@luckamb Já jsem tady takyyyyyy:grinning:
10. črc 2012 ve 14:46  • Odpověz
@jane_s ale taky si byla nědke zašitá :D
10. črc 2012 ve 14:47  • Odpověz
@luckamb Uklízela jsem budoucí dětský pokojíček.:grinning: přijel manžel, tak jsme si museli dát kávičku:wink: copak děláš ty kočko?
10. črc 2012 ve 14:49  • Odpověz
@jane_s sedím v práci, čučím do PC a čekám, až budou 4 :grinning:
10. črc 2012 ve 14:49  • Odpověz
@luckamb Tak tomu říkám pracovní morálka:grinning:DDD no ještě půl hodiny a je po čumendě:grinning:
10. črc 2012 v 15:32  • Odpověz
@jane_s tak už aby to bylo :slight_smile:
10. črc 2012 v 15:32  • Odpověz
@kkjanicka Jani děkuju a přeju pohodovou, krásnou svatbu s ideálním počasím a skvěle naladěnýma příbuznýma a těším se na fotky na beremese!
10. črc 2012 v 16:09  • Odpověz
@jane_s
@luckamb
@ddanda
@airinka83
Ale dobrý večer dámy, vidím, že člověk vypadne na chvíli z domů a tady se klebetuje a klebetuje. :slight_smile: No já nepracuju, já se válím doma za vaše - někdo mě musí živit. :grinning: Nééé, tak byla jsem půl roku v zahraničí, teď jsem 2 měsíce doma a prázdninuju. A vy mě živíte. :sunglasses: Tedy jinak řečeno, z ouřadu pracovního dostávám víc peněz, než jsem měla v kanclu (7,5 r. u jedné firmy) před zahraničím, takže bych byla BLB, abych něco dělala, no neeee??? :fearful:
10. črc 2012 ve 22:45  • Odpověz
@jane_s
@luckamb
@ddanda
jinak 8. 8. vám budu čůrat na co chcete, :grinning: ale po tom mém totálním rozhození všeho tenhle měsíc, ten příští měsíc vůbec nevím kdy, co a jak... :slight_smile:
10. črc 2012 ve 22:48  • Odpověz
@petramarie tak to budu muset dneska víc makat, když teda vydělávám i na tebe :wink:
11. črc 2012 v 06:22  • Odpověz
@luckamb co děláš v práci?
11. črc 2012 v 06:22  • Odpověz
Takže dnes děvčata:
petramarie........................3 DC............. .....3. cyklus....................kyselina listova
jane_s...............................3 DC...................5. cyklus....................kyselina listová, vitamin E
ddanda..............................3 DC.................11. cyklus....................kyselina listová
terezet................................6 DC...................4. cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb............................8 DC.................11. cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................20 DC...................1. cyklus.....................nic
flasinka...........................20 DC...................4. cyklus.....................nic
inde..................................21 DC.................. 1. cyklus.....................nic
kkjanicka.........................28 DC.................. 4. cyklus.....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
airinka83 (Bára).............33 DC.................. 4. cyklus.....................kyselina listová plus

Nebo u některé nějaká změna?
11. črc 2012 v 06:33  • Odpověz
Dobré ráno holky... tak jsem vám toho mýho ducha vyfotila, koukněte :slight_smile: Přítelovi jsem to naservírovala do postele místo budíčku, jeho reakce : Co znamenají dvě čárky?? :grinning: :grinning: Ale jelikož je ten můj skeptik a pesimista, počká si na potvrzení od MuDr. Snad mě vezmou do pátku aspoň na krev, prostě tu sestrřičku musím ukecat
11. črc 2012 v 07:25  • Odpověz
@airinka83 to je jasný, je to tam :grinning: . Moc moc moc blahopřejiiiiiiiiii :slight_smile:
11. črc 2012 v 07:35  • Odpověz
@airinka83 Takže žádný 33DC, ty se nám stěhuješ do kategorie těhulky!!!!!!! :grinning: Gratuluju :wink:
11. črc 2012 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.