Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@inde přesně tak.. mamka byla skvělá.. já sice tak brzy ani nezačala, ale bylo fajn vědět, co mamka.. Hned jak jsem měla pocit, že by už.. (chodila jsem s přítelem 3 roky a pak ještě dva) tak jsme došli na gyndu pro antikoncepci.. byl to můj nehorší zážitek, fuj..
@ddanda tipla bych to na mladší slečnu.. Ale stejně je to mazec..

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@inde děkuji, jsi hodná.. když už máme toho našeho úžasného klučíka a chceme další, tak jsme si řekli, že bychom s tím měli něco dělat.. Taky už jsem si vyzkoušela být svobodnou maminkou, tak teď zkusíme tu manželku 🙂 a vdanou 🙂.. bude méně papírování 🙂.. Holky mají jinak více triků.. Já prozatím znám a zkouším tuty 🙂, držím pěstičky, ať se tumoc neohřeješ a jsi brzy v těhulkách 🙂

ddanda
3. črc 2012

@inde dříve jsem sledovala kalkulačky plodných dní, ale tento měsíc jsem poprvé zkusila ovulační testíky. Je to dobrý vědětz, zda ovulaci vůbec máš. Teď už to teda nechávám náhodě.

luckamb
3. črc 2012

Ahoj holky,
taky bych se k vám chtěla přidat. Máte tu ještě volno :D :D :D :D

luckamb
3. črc 2012

@tercie ty už taky? :D :D

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@luckamb určitě ano 🙂 🙂

jane_s
3. črc 2012

@inde Jééé první měsíc, to je krásný, to bych si to užívala náááramně a bez nervůůů😉 ono to dopadne a nebude nic třeba uvidíš😉 Tak přeji hodně štěstí!

airinka83
3. črc 2012

Zdravím vás snažilky 🙂 nakoukla jsem sem z Beremese, protože taky tak nějak podvědomě jsem zjistila, že jsem snažilka. S přítelem se bereme po 10ti letech vztahu, letos mi bude 29 let a všechny moje kámošky už mají mimčo anebo jsou těhotný. Takže to na mě chtě nechtě taky dolehlo. Snažíme se od února, beru jsen listovku a koukám na plodné dny na netu, který dle mých pocitů asi sedí, ale zatím bezúspěšně. Minulý měsíc to možná bylo, dostala jsem menses o 5 dní dřív a v takové intenzitě, že se přikláním k tomu, že to bylo, ale nedopadlo. Tak uvidíme tento měsíc, mám to dostat teď v neděli a příští sobotu se vdávám 🙂 Příznaky nemám absolutně žádné kromě občasného jakoby šimrání v podbřišku, jinak prsa nebolí a motání hlavy připisuji těmhle vedrům. Pokud to nevyjde, aspoň si užiju svatbu a budu se moct napít. Uvidíme. 🙂

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@airinka83 ahoj, jsem taky "odskočila" z beremese a příští sobotu se taky vdávám 🙂, od února se taky snažíme 🙂, minulá ms byla taky silnější, protože to nedopadlo.. máme to dost podobné.. přeji ti hodně štěstí do svazku manželského, další krásná leta strávená společně.. a taky brzké // 🙂

aguaverde
3. črc 2012

Můžu se přidat?? 😕 😀 já čekám zítra nebo pozítří ale ráda bych aby nedošla 😅 nebo možná radši došla zítra pač 13.7 máme svatbu tak aby bylo už po MS
Jinak měřím BT a minulý měsíc vypadal nadějně a nic...teď uvidíme 🙂

jane_s
3. črc 2012

@airinka83 Ahojky, vítej mezi námi snažilkami😉 taky jsem v únoru vysadila prášky a od té doby se tak nějak snažíme🙂 beru taky listovku a místo kalendáře na netu, který jsem bezvýznamně zkoušela taky, doporučuji OVU testy, které fakt ukáží plodné dny a určitě je to dobré vědět,zda OVU probíhá a kdy..já si myslela, že je to uprostřed cyklu a podle OVU to bylo o tři dny později🙂 Jinak přeji krásné svatební přípravy😉ať to vyjde a hned po svatbě je miminko😉 Přeju mnoho šťastných let😉

luckamb
3. črc 2012

@airinka83
@kkjanicka teda holky, gratuluju k svatbám 🙂 My měli s manželem 27. 6. čtvrté výročí svatby.
Jinak já MS čekám zítra ale už zase 4 dny špiním, takže vím že je za rohem. A snažíme se rok - prášky jsem vysadila loni v červnu. No ale o první mimčo jsme se snažili roky dva. Takže mám ještě rok čas :D :D

luckamb
3. črc 2012

@aguaverde teĎ koukám, ty taky svatbu :D Se máte holky. Všechny si to mooc užijte.

aguaverde
3. črc 2012

@luckamb díky... nejradši bych se teda na svatbu už vyprdla, jelikož máme vše nakoupeno, objednáno, nachystáno pro 50 lidí a rodina nám 14dní před svatbou říká Ne takže nás zbylo jen 15 (kamarádi) 🙄 do toho fotograf 15dní před svatbou že jede radši na dovču ...atd atd atd...ale děláme to pro nás tak si to užijem 😀

jinak my se o Chár snažili taky 2 roky tak uvidíme jak dlouho budeme teď....v prosinci sem potratila, a teď se snažíme 3 měsíc tak uvidíme

jane_s
3. črc 2012

@aguaverde Jééé další nevěsta, tak to gratuluji, ať to vyjde a nejlíp oboje najednou😉 jak svatba tak mimi🙂)) držím pěstičky a dej vědět ju? Já čekám MS v neděli nebo pondělí, tak jsem taky napnutá jak struna🙂))

aguaverde
3. črc 2012

@jane_s no uvidíme moc šancí tomu nedávám 😅 😕 ale jednou se to povede 😀 😕 musím si zase něco vymyslet...u chár sem po 2 letech neuspěchu řekla že pokud se nepovede do konce března jdu na tetování a buch nemám tetování 😀 😕 😕 ale ta můra čeklaa tak dlouho schválně aby se narodila tak jak se narodila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jane_s
3. črc 2012

@aguaverde 😀DDD tak to já si musím taky dát nějaký takový cíl...😀 to je dobrý náhodou..tak hlavně, že to dopadlo..aspoň už jednu princeznu máš..to nám jde o první ratolest tak je to takové že už by člověk opravdu chtěl😉 Tak dej vědět jak to dopadlo a těším se na beremko na fotky ze svatby, hlavně si jí moc užij..třeba poslendí příležitost kdy se opít😉

aguaverde
3. črc 2012

@jane_s 😀 ano dej třeba s to taky povede 😎
naprosto chápu...to snažení o první je daleko intenzivnější ež když už jedno máš, to si říkáš jedno mám o "nic" nejde i když bych řekla že tohle snažení o druhé mimčo mě deptá víc 😅 😕 😕 jen doufám že nebude druhé čekat zase aby se narodilo na nějaký pěkný datum 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jane_s
3. črc 2012

@aguaverde A jaký pěkný datum se podařilo na poprvé😉? Snad to bude raz dva, to čekání je děsný🙂)) nenávidím to!

aguaverde
3. črc 2012

když mě mamka čekala tak měla Tp na 12.12 a já se narodila v úterý 1.12 ....když sem čekala Chár TP sem měla 12.12 ale narodila se v úterý 1.12 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak snad druhé nebude čekat na úterý 14.6 (to má narozeniny pan J.) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jane_s

jane_s
3. črc 2012

@aguaverde WAUUUU, tak to je opravdu originální 😀 😀 😀 ..to je fakt mazec.. tomu říkám osud 😀 😀 😀

aguaverde
3. črc 2012

@jane_s my to říkáme pořád že prostě čekala schválně 😕 😕 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

luckamb
3. črc 2012

@aguaverde neboj svatba bude nakonec krásná!!!!

airinka83
3. črc 2012

Holky moc děkuju za přivítání! @kkjanicka to je teda gol, jak jsme se pěkně sešly! 🙂 🙂 Jinak holky před dvěma hodinama mi zavolal kapelník z kapely č. 1, která je naplánovaná 16- 19hod, že harmonikář si včera v Chorvatsku zlomil ruku a že bez něj to nebude ono, takže asi hrát nebudou...2 hodiny se klepu vzteky jak ratlík, do toho zkouška šatů, zhubla jsem za týden stresem 2 kila, takže jsou mi velký a švadlena se vztekala, že jede ve čtvrtek ráno na borůvky a kdy to má jako stihnout! Jsem na nervy jak pes, navíc před menzes, takže čelo samej pupínek, no nádhera..a to prý má být svatba po narození dítěte druhá nejkrásnější věc v životě...brr, ať už to máme za sebou! 🙄

luckamb
3. črc 2012

@airinka83 neboj, všechno dobře dopadne a budeš vzpomínat s radostí.

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@airinka83 nadechni se a vydechni.. určitě to bude ok i když tam nebude ta kapela č.1, třebas to bude i lepší.. Já se tedy taky těším až to bude za námi, tedy za mnou.. skoro manža se do příprav skoro nezapojil, takže to bylo jen na mě a ještě jsem se snažila věnovat se Sebíkovi.. už se těším až bude 15.7. 🙂.. a jak píše luckamb i s těmito překážkami na to budeš ráda vzpomínat.. a jinak jsme se opravdu sešli 🙂, tak ať se zadaří 🙂.. se jdu dneska pokochat na 1 den staré miminko švagrové.. sice ona je taková ... no.. prostě jiná.. ale holčička bude určitě kouzelná.. jsem vždycky tak dojatá a nadšená, když mi přijde sms s tím, že se narodil nový človíček 🙂.. To asi uroním slzičku, jsem takový prdlouš až hrůza..

airinka83
3. črc 2012

já vím, hrozný je pro mě to očekávání co 30 členů rodiny a cca 50 kamarádů určitě má...ten pocit zodpovědnosti, aby se všichni bavili, aby nevznikly hluchý nebo trapný místa, aby se povedlo jídlo a počasí..vím, že to tak má každá nevěsta, já jsem prostě jen trošku větší stresař a neumím to ovládat. Večer padnu do postele vyčerpáním a další den je to znova. Teď se k tomu přidalo čekání na dny, kdy si budu moct konečně udělat test a vedět jestli jo nebo dne.. už dva dny mě píchá v zádech u bederní páteře a chodím pořád na malou, chytnout ještě před svatbou močák, to by blo supr. 🙂 Ale dneska jsem si řekla, že příští týden už se nevztekám, jdu si odpočinout na nehty, na řasy a na masáž a světe zboř se! 😎

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@aguaverde je mi jinak líto, že máš tolik práce a oni to ani neocení.. ale asi za to ani nestojí.. pořádně si ji užijte.. a vše nej 🙂

aguaverde
3. črc 2012

@kkjanicka
@luckamb holky díky ....já už sem klidná, pro mne ta "rodina" už neexistuje...nestojíme jim ani za 15min na radnici tak oni nám nestojí ani za pozdrav...už je neznáme ..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@airinka83 jsme si nějak moc podbný 🙂 😀 .. taky jsem super stresař.. a doufám, že to nejhorší je už za mnou.. jsem se s jednou stranou rodiny zhádala ☹.. druhá taky a pak stejně nic z toho.. ještě chvíli holky musíme vydržet a pak už bude klid 🙂 😀 a jen hezké vzpomínky 🙂