Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

olca5
21. zář 2007

to je určitě mnohem krásnější. Co myslíš, že my. My jsme byli na svatební cestě právě tam kam teď zase jedeme, v Peci. A bylo to fakt úplně krásný 🙂 😉 Nejen tím, že to bylo svatební cesta, ale byli jsme tam v polovině října a celou dobu jsme měli krásný počasí, svítilo sluníčko, no úplný azuro, jak nahoře na Sněžce, tak všude okolo 🙂 Můžu všem doporučit 😀 Moře by sice bylo taky super, ale já nejsem moc náročná a tohle mi stačilo 😉 🙂 Takže vůbec se ti nedivím, že jedete taky spíš na turistiku. 😉

musilka
21. zář 2007

ty bláho teď jsem byla v intersparu udělat obří nákup a je tam fůůůra lidí. Asi se všichni někam chystaj 😒

olca5
21. zář 2007

aby jste se všichni nesešli na té chatě na Slovensku 😉 😀 No to víš, pátek, co bys čekala, ten je vždycky nejhorší. Taky jsem z toho docela nervózní, když se všude kolem tlačí houfy lidí 😠

musilka
21. zář 2007

hlavně měli levný rajčata a ty lidi se tam po nich sápou že z nich bude za chvíli kečup 😀

olca5
21. zář 2007

to je taky hezký 😀 a hlavně logický 😅 Jak je někde něco zadarmo, nebo ve slevě, tak se tam ti naši spoluobčané naženou, jen aby tam byli první. A je jim jedno, jestli to bude kečup nebo rajčata, hlavně aby to stihli 😀 😉

musilka
21. zář 2007

důchodci no 😀 a ty co nedodržujou pracovní dobu (já) 😀
tyhle bitky fakt nesnášim. Ale je prča ty stařečky pozorovat jak se mlátěj navzájem holema 😅

olca5
21. zář 2007

to věřím, že to musí být sranda 😀 A jakpakto, že ty nedodržuješ pracovní dobu? 🙂 To máš v práci takovou pohodičku, jo? To ti závidím, na dovču a ještě ani nemusíš být v práci. 😎

macc
21. zář 2007

musilka: jééé a kde pracuješ? já tam chci takyyyy 😀

musilka
21. zář 2007

macc v čEZu kočko. Tak pojď si to klíďo vyměnim. Ne radši ne 😀 ta doba je v poho ale musím mít všechno hotový nic mi nesmí ležet na stole takže občas makačka ale jinak klídek a hlavně si hromadu věcí můžu dělat doma na svym PC a jen si to přeposlat do práce a tam vytisknout 😉

pajca
21. zář 2007

Ahoj Holky, tak mam 29DCa zatim nic tak jsem zvedeva.Teplota 37,3, ale bricho porad trochu poboliva nevim kdy si mam udelat test 😒

musilka
21. zář 2007

pajca to je slibný ne? já bych ho zkusila.... jak míváš dlouhý cyklus? pokud 28 dní tak je to nadějný 😅

pajca
21. zář 2007

28-3O no nevim mam strach

olca5
21. zář 2007

ahojky pajca, no podle mě to vypadá taky docela nadějně 😉 Ale nejspíš si na jistotu budeš muset ještě chvíli počkat. Ale neboj, buď budou // nebo ne 🙂 😉

pajca
21. zář 2007

Holky tak jsem to nevydrzela a udelala si test a nic ☹ Je to vzdycky takový zklamání ☹

pindruska
21. zář 2007

pajca: to že test dnes nevyšel nemusí nic znamenat. Zítra to může být už jinak. Hodně jsem na koníkovi četla, že holčiny si udělaly test a nic a druhý den měly //. Držím palečky. 😉

pajca
22. zář 2007

No dneska prisla MS tak ze nic ☹

pindruska
22. zář 2007

pajca: musíme doufat, že příští měsíc nám to vyjde 😉

janitchka
23. zář 2007

Ahoj holky,já si taky včera dělala test a byl negativní ☹ ale teď jsi mě pindrusko povzbuila!je mi blbe od zaludku,ale i přesto piju kontryhelový čajík a zítra se jdu objednat k doktorce na prohlídku.Jo a jak je to se spermijkama po horký koupeli?moc jich asi nevydrží,co?Včera se mě manžílkova mamka zeptala,jestli nejsem gravidní,tak mi zkazila náladu na celý víkend. 😠 Já to s tim testem taky nikdy nemůžu vydržet 🙂 zíra si koupím nové,zkusím ty mamatesty.mějte se

pindruska
23. zář 2007

janitchka: to jsem ráda, že jsem tě povzbudila. 😀 Naděje umírá poslední, že? Pak dej vědět, jak dopladl další testík. Držím palečky! 😉

olca5
24. zář 2007

Ahojky holky, tak jak je po víkendu? 🙂 Zase znovu do práce, taky se vám tak nechtělo 😠

pindruska
24. zář 2007

Ahoj, po víkendu opět do práce, ale já jdu do práce ještě zítra a pak mám dovču (sice jen do neděle, ale slespoň něco 😅 )

olca5
25. zář 2007

Tak to se máme obě stejně 😉 Já jdu taky už jen dnes a od zítra mám dovču do konce týdne😀 Už se nemůžu dočkat na to delší povalování se v postýlce 😀 😉

lenka.dv
25. zář 2007

Holky, ráda bych se zeptala zkušenějších: za jak dlouho lze otěhotnět po vysazení HA? Je mi jasný, že u každýho je to různý

grej
25. zář 2007

Leni - je to jedno. Klidně se můžete začít snažit hned (jestli ti jde o tohle...). Nemusíte si dělat žádnou přestávku. A za jak dlouho to jde jako prakticky? No tak to sis odpověděla sama 😉 Začaly jsme si tu s některými holkami psát cirka před rokem. Některé z nás už mají doma své malé drobečky a některé se pořád snažíme... 😉

lenka.dv
25. zář 2007

No jo, brala bych to hned asi jako každá. To je děs, jak je to ženský tělo komplikovaný, co? Někdo otěhotní, ikdyž ani nechce a někomu to nejde a nejde... Třeba má kamoška otěhotněla prý hned, má 5 letou holčičku, mezi tím byla dvakrát na potratu a na po třetí je opět těhotná, teď už si to nechá

dablikolik
25. zář 2007

Ahoj holky já si myslím, že orgasmus nebo polštářek nebo nohy nahoru moc nezabírají. My se snažíme skoro rok a nic. Máme špatné spermie, ale i tak těm báchorkám věřím a pokaždé dám nohy nahoru. Nejlepší recept je moře lásky a neuvěřitelná vytvalost a naděje.

pindruska
26. zář 2007

já si myslím, že je to opravdu hodně individální. některým se podaří otěhotnět během prvního měsíce, jiné čekají i déle než rok. ale někde jsem četla, že největší pravděpodobnost otěhotnět po vysazení HA je 3 měsíce po vysazení. co je na tom pravdy, nevím.

ivanahubackova
26. zář 2007

ahojte holky, dnes jsem začala špinit, ale teploty se jakžtakž drží. Ale asi už si nemám dělat naději,co ☹ ?Co myslíte?
http://www.fertilityfriend.com/home/1c3af7

grej
26. zář 2007

Dablikolik - souhlas. My máme spermie dokonce hodně dobré a taky polštářek ani prstíková metoda nepomáhají... 😒
Nejlepší je se tulit tulit a tulit...

Pindruška - opravdu se říká, že nejplodnější je to hned po vysazení. Moje doktorka říká, že to je "jako když pohnojíš" 😉 Vaječníky najednou začnou pracovat a chtějí to všechno dohnat🙂

Ivano - myslím, že 8 DPO je ještě dost brzy na nějaké závěry... Klidně teplota ještě může vyskočit a špinění může být jen od zahnizďování vajíčka. ALe taky nemusí. Musíš se obrnit trpělivostí a vyčkat...

ivanahubackova
26. zář 2007

grey: jj, vím. My ženské jsme hodně netrpělivé. Teď jedu na hory, tak třeba na to nebudu tak myslet. 😀