• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

7. srpna 2014 
janitchka tohle neplánuj to se ti vymstí leda tim že mrcha přijde a budeš bez dárku fakt. Ale je to k posr..í já vim. Já chci taky strašně moc // ale taky zatim nic. A teď zpožďo 3-tí den tak nevim jestli to ještě zkusit nebo jít na vyvolávačku :unamused:
1. říj 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,já vím no.Já to tak nějak tušila :slight_smile: Já jsem nikdy na vyvolávačce nebyla ale chystám se ve středu objednat k doktorce na prohlídku :unamused: Minulej tjden jsem promarodila a byla jsem celé dny sama doma,tak jsem si tak pofňukávala, ale nejvíc mi vadilo,že jsem neměla internet,ten máme na noťasu a manža si ho ráno odvezl a v noci zas přivezl,bylo to fakt krušný si nemoct tady počíst a zvednout si náladu. :slight_smile:
1. říj 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
janitchka tak test negativní. Nevydržela jsem :angry: ach jo já se z toho zcvoknu fakt.
1. říj 2007 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm,tak to jsme dvě :slight_smile:
1. říj 2007 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka, tak to mě mrzí :angry: ale třeba je ještě brzy na ten testík :wink: Jestli nepřijde mrška, tak zkus testík ještě za pár dní :slight_smile:
1. říj 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nevim to je dost divný mít i po 3 dnech zpožďa negativní test ne.... zkusim zítra ráno... :unamused:
1. říj 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to měla taky tak, pak jsme teprve zjistili, že jsem otěhotněla až o týden později, než jsme si mysleli :wink:
1. říj 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka.va děkuju za trochu naděje takže myslíš že když byla poslední MS 27.8. doteď jsem jí nedostala a testy jsou negativní že to může být i tak těhu?
1. říj 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už se tady někomu stalo, že ji to přišlo uplně normálně bez toho, aby to bylo slabší a byla jste těhotná?
1. říj 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilko, já myslím, že to je úplně v pohodě možné. pokud jsi fakt otěhotněla o pár dní později nebo se to vajíčko uhnízdilo později, tak bych zkusila test třeba až za týden. :wink: Držím palečky.
1. říj 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka.va díky moc tady na koníkovi vždycky najdu nějakou dobrou duši co mi dodá naději :slight_smile: zkusím týden počkat buď mrcha přijde nebo ne a pak zkusim test. Mrcho zůstaň tam kde jsi :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jsem si taky myslela, že jsme neotěhotněli a kór když mě začalo bolet břicho, jako by měla přijít MS, ale zůstalo jen u bolení a nic se nekonalo. Mně vyšel pozitivní test, až skoro po 6ti týdnech od poslední MS.
1. říj 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? tak to znamená že můžu být klidně taky fakt těhu. Nevim jestli si nevsugerovávám příznaky. Ale bolí mě prsa a mám už dva dny takovou bolest břicha jako při mrše, a jsem hroooozně ospalá :pensive: uvidíme jak to dopadne. Musím se nějak odreagovat tak jdu se psem sprintit :zipper_mouth:
1. říj 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak ospalá jsem byla taky dost, každý den, když jsem přišla z práce, tak jsem musela jít spát.
1. říj 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu doufat :wink: že mrcha nedorazí a že se brzo ukáže ta druhá/ :wink:
1. říj 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, musilka já si taky mylsím, že není ještě nic rozhodnutu. Opravdu ještě pár dní počkej a zkus znovu testík :wink:

pudlyna, mám kamarádku, které mrška normálně přišla dvákrát a přesto nakonec zjistila, že je těhu :wink: :slight_smile: Takže šance tu jsou :wink:
2. říj 2007 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moje kámoška to dostala normálně třikrát po sobě,přesně a neměla žádný příznaky těhu a až když šla na preventivní prohlídku tak jí doktorka řekla že je už na začátku čtvrtýho měsíce!!! :astonished: Ona totiž nešílela s testama jako já,prostě když to dostala,tak si řekla že těhu není a hotovo.To jí závidim,ten klid,Já pořád si píšu do diářku kdy ovu,kdy test atd.To mě se stát prostě nemůže.Jo a ještě jsem včera chtěla odepsat grej,ale byla jsem v práci a zrovna jsem byla nepostradatelná :angry: :angry: Já to taky nechápu že některý holky k tomu přijdou ani nevědí jak.Já hned jak jsem to snad už poprvý v životě dostala, tak jsem od tý doby přesně věděla, co se mnou děje a je fakt že to dostávám už léta skoro na hodinu přesně ale v hlavě mám za fixovaný už měsíc dopředu,když se něco plánuje,dovča,výlety,kontroly u doktorky,atd,tak přesně vím,kdy to dostanu a nemyslet na to je u mě fakt nemožný.Jo a včera večer jak jsme měli tu oslavu,tak jsem řekla kámošce,že si tady s váma píšu a ona se nejdřív smála(jsem na ní zvědavá,až bude taky chtít mimi :angry: a ona si myslí,že se akorát tím víc trápím a nemůže to pochopit,že se mětady líbí a že se sem těši.juj to jsem se rozkecala :confused: :confused: pardonek :zipper_mouth:
2. říj 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nakoupila jsem si testů plnou tašku :grinning: a budu se tetit každej den :angry:
2. říj 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne tetit ale testit samozřejmě. no je to 6 dní od předpokládanýho příchodu mrchy :unamused: a te
ď testík negat. :angry:
2. říj 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilko - 6 dní před mrchou je fakt brzy...

Opravdu nemá smysl testovat takhle brzy... za prvé utratíš móře peněz za testy a za druhé, což je mnohem horší, mohl by ti vyjít falešně pozitivní test a ty bys byla akorát zklamaná... Stává se poměrně často, že se vajíčko sice oplodní, tobě se ukáží ještě před plánovanou MS na testu //, jenže pak se vajíčko třeba pořádně neuchytí a normálně odejde s MS v termínu nebo pár dní po termínu... Dle doktorů takhle "končí" prý až 20 % oplodněných vajíček...

Takže nejlepší je opravdu čekat na zpoždění, nejlépe na zpoždění několik dnů...

A taky pokud neměříš BT nebo si nezkoušíš ovu testy, tak vlastně nevíš přesně kdy byla ovu, která se ti může klíďo o dost posunout...

Vím, že je to těžký, že je člověk zvědavej a moc by chtěl, ale myslím, že za to zklamání to nestojí...
2. říj 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky koupit testy.a koupim si jich taky víc, ať nemusím furt lítat do lékáren jako blázen :angry: :angry:
2. říj 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, přidávám se mezi snažilky. HA jsem vysadila v prosinci loňského roku, ale nedáváme si pozor asi týden. Cykluv mám po vysazení HA nepravidelný a asi třikrát mi ho museli vyvolavat injekcí, tak jsem zvědavá.
2. říj 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se zeptat, když sperma po styku vyteče ven, tak neotěhotním?
2. říj 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Dolda... I když ti něco vyteče, tak spousta tam toho ještě zůstane... Hlavně už jen ten první "výstřik" dostane spermijky dostatečně daleko a blízko k čípku, takže tam určitě nějaká vleze ještě dřív než stačí zase vytéct ven:slight_smile:
2. říj 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dgrej ale já už zpoždění mám!!! 6 dní a pořád nic tak přemýšlím o vyvolávačce :angry:
2. říj 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by asi bylo nejlepší řešení, musilka... Říct MUDr že máš zpoždění, které obvykle nemíváš. Ona by tě měla poslat na krev nebo píchnout tu vyvolávačku.
A neboj, kdybys náhodou těhu byla, tak vyvolávačka tomu nijak neublíží. Říká se, že spíš naopak :wink:
2. říj 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavolám tam příští pondělí. To to bude 12. den a uvidim co mi doktor řekne. Jak myslíš to naopak při vyvolávačce? :sweat_smile:
2. říj 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No někde jsem slyšela nebo četla, že když ti píchnou vyvolávačku a ty jsi těhu, tak to naopak kladně působí na udržení plodu. Ale nevím jak to funguje a jestli je to fakt pravda. To se spíš zeptej doktora. Ale já když jsem uvažovala o vyvolávačce, tak mi doktorka jen potvrdila, že by to případnému těhu neublížilo.
2. říj 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se poptám ale moc tomu těhu už nevěřim. Skoro tejden po a na testu pořád nic.... :unamused: spíš to vidim jako nějakej blázinec co mám zas v těle. Ach jo tak asi zas nic. Snad příští měsíc. Potřebovala bych nějak pořádně vysadit a myslet na jiný věci..... :confounded:
2. říj 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohly byste mi poradit, jak vlastně testovat? ta druhá/ se tam ukáže hned, jak to nasává? nebo jak to je?
4. říj 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek