• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

7. srpna 2014 
@sipkovarose já jsem snědla poslední piluli a další cyklus už nepřišel neb jsem byla těhotná, takže u nás se podařilo hned..slyšela jsem, že po vysazení atk je to jako když "pohnojíš" ale nemusí to samo platit u všech..
28. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta čauky :wink: děkuji za odpověd ještě se chci zeptat v době kdy jsi užívala HA jsi měla MS v pravidelných intervalech?
28. únor 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 děkuji za odpověd :wink: grauluji k miminku :sweat_smile:
28. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkovarose tak já jsme brala HA taky asi 10 let, po vysazení jsme to normálně dostala a měla celkem pravidelný cyklus, ale otěhotněla jsme až za rok a čtvrtk, měla jsme potíže s imunitou proti spermiím a další protilátky, které se tvoří při dlouhodobém užívání HA:frowning2: Naštěstí po přeléčení jsme otěhotněla, ale chceme ještě druhé dítě, takže po porodu už jsme do HA nešla:slight_smile: Tak uvidíme, jak se zadaří teď. Každopádně doporučuji vysadit raději dřív, ať se tělo srovná
28. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita čaukyy :wink: jako že po vysazení je větší šance na otěhotnění?to bych zase měla strach jak se říká ta očista atd ale v dnešní době někdo říká nechat tělo očistit a druhej zase říká že není třeba tak si vyber :sweat_smile: :confounded:
28. únor 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka děkuji za odpověd :wink:
28. únor 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkovarose jo při užívání antikoncepce jsem měla MS pravidelnou, žádný problémy třeba se špiněním mimo cyklus, to jenom jednou, když jsem v létě spojila tři platíčka najednou, jinak to bylo naprosto bez problémů...zato teď si užívám, dneska už jsem 42.den cyklu, těhu testy negativní a menzes ještě nedorazila :unamused:
28. únor 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkovarose já brala HA přes 8 let, měla jsem stejné obavy, že neotěhotním, často jsem slyšela názory, že to trvá 6-8 měsíců, než se tělo "očistí" po vysazení prášků. Já vysadila 2 měsíce před svatbou s tím, ať se tedy tělo očisťuje a že se začneme snažit po svatbě. Dopadlo to tak, jak už tady někdo zmínil, otěhotněla jsem při první ovulaci, 14 dní po vysazení antikoncepce. Nestačila jsem se divit :slight_smile:
28. únor 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2x po vysazení HA na první cyklus, jednou bez vysazení HA taky na první cyklus :slight_smile:
je to individuální jako všechno.
28. únor 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkovarose Jj někde jsem to slyšela, ale možná je to kravina co já ti vím, dnes se toho napovídá :sunglasses: Jo s tou očistou je to jak píšeš, co doktor to názor...Myslím, že pokud je žena schopna otěhotnět, tak v těle žádné hormony nejsou a tím pádem není potřeba očista..Pokud by to nešlo, svědčilo by to o potřebě těla dát se po hormonech dokupy..těžko říct, já jen napala jak se to podařilo nám.. :wink:
28. únor 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
po několikaletém užívání jsem tabletky vysadila, ani jsem nečekala, že bych otěhotněla hned, přeci jen jsmé té "romantice" zas až tolik nedávali a o dítě se nesnažili a ono to vyšlo hned, další měsíc už MS nepřišla :slight_smile:
28. únor 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo a před tím prvním vysazením jsem HA brala skoro 10 let a před tím druhým 2 roky. a bez problému.
28. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita souhlasím s tebou :wink: to tělo si řekne samo jak to má býtzda potřebuje očistu či nikoliv :angry:
28. únor 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita @finezuza @lenka5731 @gabka32 no holky, takto by to asi melo fungovat, to vam preju takove rychle uspechy :grinning: Obvzlast kdyz tady na MK vidim, kolik holcin ma problemy :frowning2:
@sipkovarose Ja jsem otehotnela asi 6 mesicu po vysazeni.
28. únor 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem otěhotněla cca 4-5 měsíců od vysazení. Cyklus naprosto nepravidelný, MS jen dvakrát a ta druhá trvala 16 dní - asi do zásoby :wink:
1. kvě 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem otěhotněla dva a půl roku po vysazení :unamused: S manželem jsme oba měli vše naprosto v pořádku, i já vždy pravidelný cyklus a stejně jsme takhle čekali. Ale dočkali :dizzy_face:
1. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HA jsem brala 8 let, vysadila a záhy otěhotněla :slight_smile:
Názory aj zkušenosti jsou různé.. Jestli se pročistit, nebo ne, ale myslím, že příroda ví nejlíp sama..
1. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já brala HA 12 let, po vysazení okamžitě naskočil pravidelný cyklus a otěhotněla jsem ve 4. cyklu po vysazení :slight_smile:
3. kvě 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
švagrová brala HA 15 let, otěhotnění 2.měsíc po vysazení, já brala HA 1 rok a otěhotněla až 4.měsíc po vysazení
3. kvě 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otěhotněla jsem 1. měsíc po vysazení, HA jsem brala cca 8 let.
3. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
artep26 : dobrý den..:slight_smile: chtěla bych se zeptat tu injekci píchá normálně pak gynekolog a kolik to tak stojí..?..předem děkuju za odpověd..:slight_smile:
6. pro 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojicek holky,tak mi uz se snazime 5 mesicu ale marne,potom co sem vysadila HA nemam menstruaci a tak nehrozi ani ovulace,uz mi to leze na mozek :(
13. pro 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snik Nezoufej... já vím, ono se to lehce řekne. Já jsem otěhotněla 4. měsíc/cyklus po vysazení HA. MS taky naprosto nepravidelná. Nakonec to vyšlo tak, že když MS měla přijít, teprve jsem otěhotněla ( ovulace byla zpozděná asi o 14 dní, aspoň to tak vychází podle UZ ).
13. pro 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikmik No ja to po vysazeni HA nemela dva mesice,pak sem to dostala po injekci a ted zas nic :( takze budu muset asi zas po Vanocich na gyndu bozinku to je strasny
14. pro 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snik Ahoj, a říkal ti doktor proč to tak je, že MS nemáš? Já na tom budu asi stejně. Antikoncepci jsem vysadila 4.10. pak jsem dostala MS přesně na den no a teď druhý cyklus nic už jsem 40DC. Tak nevím co se děje :frowning2:
14. pro 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rikala mi doktorka ze to bude tim jak sem vysadila prasky, ja je vysadila v srpnu pak sem to dva mesice nemela pak injekci sem to dostala a ted uz zase mesic nic! Bylo mi porazeno at si vyzadam vysetreni endokrynologicky tam prej zjisti co a jak
@ivanatl
6. led 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no děvčata každopádně většina znás ruku na srdce po styku s partnerem výjdou spermie okamžitě ven u někoho to trvá déle u někoho je to hned ale moje rady zní když chcete otěhotnět a partner z vás vytáhne přirození je nejlépe lehnot si na záda a zvednou nohy i zadek dovrchu a ležet vklidutak máte jistotu že nějaká šikovná spermuška se určitě ujme a mě se to povedlo mám dceru. :slight_smile:
9. únor 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krtek82 Tak holky povedlo se mi to i tímto stejným spůsobem na podruhé čekáme chlapečka jsem ve 4 měsíci takže Vám všem přeji hodně štěstí a vyzkoušejte to funguje to. :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..:slight_smile:)

HA jsem vysadila v září a s manželem se snažíme o miminko.... už bysme ho hodně chtěli...:slight_smile:) tak snad brzy... včera sem ovšem myslela že manžílka ,,zabiju,,:D chtěla sem pracovat na mimi a s klidnou tváří mi sdělil... jsem unaveny jdu spat...:D hmm tak fajn:slight_smile: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak mam taky pocit že všechny spermie ze mě vytečou.... :( tak snad se brzy dočkáme.
7. lis 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek