Kdy mám plodné dny? Holky, poraďte 🙂

nicoll122
19. zář 2016

Ahoj holky, prosim chtela bych poradit. Ac jsem si precetla nekolik diskuzi,a delala na x strankach vypocty plodnych dnu,presto mi to nesedi. Menstruace mi zacala 30.8. A skoncila 5.9. 2016 mohli by jste mi poradit kdy mam plodne dny? Dekuji 🙂

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
dinushka00
19. zář 2016

Pokud ji máte pravidelnou, není problém si ji + - vypočítat pře ty kalkulačky. Jinak já osobně používám parádní aplikaci do telefonu jmenuje se to MŮJ KALENDÁŘ. Hodně mi pomohl když jsme se snažili o našeho prcka. Akorát jsem musela odhadovat plodný den 🙂 je to vždy plus minus 3 dny kdy můžete jít na to 🙂. Já měla menzes velice nepravidelný a tak mi hodně pomohla ta aplikace. Vyzkoušejte to a třeba to vyjde. Držím palečky 🙂

bajuliss
19. zář 2016

Ja to nikdy nepocitala, takze se priznam, ze vubec nevim, kdy ji mam... Ale spis bych spolehala na ovu testy (neco jako tehotenske)

emysicka
20. zář 2016

Mě kalkulačky k výpočtu nikdy neseděli s realitou. U prvního mimča jsem si měřila bazální teplotu a krásně to šlo poznat podle grafu a teď jsem si koupila ovulační testy, ty mi taky krásně ukázali kdy ovulace byla 🙂 ....

upuska
20. zář 2016

@dinushka00 můžu se zeptat v čem ti ta aplikace pomohla?? Mám taky nepravidelný cyklus a taky ji používám, ale beru to spíš pro přehled, co kdy bylo, kolikátý den cyklu jsem..ale kdy MS přijde..na to se spolehnout nemůžu, i když to aplikace hlásí a stejně tak pak neodpovídají plodné dny..

dashenka1
20. zář 2016

Ahojky a merite bazalni teplotu??? 🙂

libuse80
20. zář 2016

Myslite ze se da den po ovulaci otěhotnět?

dinushka00
20. zář 2016

Kdyz jsem mela nepravidelné cykly, ukazala mi den ovulace. Na internetu jsem si zjistila, ze jsou na to baj vocko 3dny aby byl styk uskutecnen. Tak vzdy dva dny pred dnem D kdy byla v aplikaci ukazana ze by mela byt ovu, tak jsme na to sli. Ovu testy znam, ale nikdy jsem je nedelala. Oak jsem se jeste ridila podle cervikalniho hlenu (doufam, ze to pisi spravne) to byla moje pojistka 🙂 a to poznate tak, ze i na toaletnim papire se objevi hlen, ktery je ciry a hodne se tahne, takhle budete vedet, ze je ovulace a mate na styk asi 24 hodin. Je divne to tak psat, ale je to tak. Jinak den pred ovu je hlen husty, hrudkovity ale poznate, ze uz se to blizi🙂

dinushka00
20. zář 2016

@libuse80 sperma v zene vydrzi az 3 dny od styku, takze vlastne ano, proto bych rekla, ze je dobre si to hlidat i podle aplikace ktera vlasne upozorni jdy by cca mela byt ovu a tak dva dny pred jit na to. Nebo si hlidat hlen.

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
dinushka00
22. zář 2016

@ttm proto pisi, ze je to cca. nez jsem si aplikaci poridila, snazili jsme se o syna rok. Pote jsem zjistila, ze neco takoveho je. Po par cyklech jsem se zorientovala a zjistovala na internetu, jak poznat ovulaci a vse kolem. Jelikož jsem měla cykly nepravidelné, řídila jsem se aplikací jen pro oko, abych přibližně věděla kdy se bude blížit, po pár měsících než jsem všechno poznala a naučila se sledovat tak se to konečne podařilo. Ale mezi tím přišly zdravotní problémy, které taky hodně ovlivňovaly ovu. Je to jen zkušenost z mé strany, je jasné, že více informací se dozví paní z internetu a od svého gynekologa.