Kdy mohla být ovulace?

natlinka27
25. srp 2018

Holky myslíte že včera byl pozitivní? Přidávám i ovu testy minulý měsíc 3.7. Byl podle toho pozitivní ale skončilo to biochemické. Od pondělka okolo 20hod sem začala trošku spinit vždy v noci to přejde a dopoledne zase spinim do oběda a zase to ustane

leniczka23
25. srp 2018

ani jeden z tech vsech testu neni pozitivni. Pozitivni ovulacni test je tehdy, kdyz je testovaci carka stejne silna, nebi silnejsi jako kontrolni. Ale je mozne ze ti hladina LH roste rychle takze si ji jen nestihla zachytit. Je spoustu zen co bemaji testy uplne pozitivni. A ted jsi ktery den cyklu?

natlinka27
autor
25. srp 2018

@leniczka23 dnes 32 DC ms by měla být 29.8 ale právě že minulý měsíc toho 3.7. To sem otěhotněla ale bylo to biochemické Nikdy sem stejně silnou čárku nemnela

leniczka23
25. srp 2018

@natlinka27 no tak jako hestli to mas za 4 dny dostat tak na 80% ovulaci nemas. To je pozde na ovulku. Tento cyklus uz si nejspis ovulaci mela. Nezkousela jsi tehotensky test spis? Ovu testy nekdy ukazou na tehotenstvi..

natlinka27
autor
25. srp 2018

@leniczka23 ten sem zkoušela ale nic bilo mě bylo i řečeno že ovulku můžu mít déle že po tom biochemku to může být rozházené

natlinka27
autor
25. srp 2018

@leniczka23 dávám i svůj graf teplot

vendelinka08
25. srp 2018

@natlinka27 me prijde ze tento cyklus asi ovulace vubec nebyla...mozna se to potrebuje srovnat...

veronika8808
25. srp 2018

Já tenhle měsíc používám ovu testy poprvé. Takhle to teď mám.Dnes jsem 24DC a 5 dni do MS. Dnes me Teda celý den břicho bolí jak kdyby měla MS dorazit ještě dnes max zitra

hope09
25. srp 2018

Někdo tu čárku stejně silnou nemá nikdy a ovulace normálně probíhá. Nestresovala bych se tím ☺

natlinka27
autor
25. srp 2018

@hope09 právě že mě bylo řečeno že ji tak silnou nemám a právě vím z července že sem otěhotněla a čárka stejně silná nebyla a že můžu mít ovu i ms posunutý kvůli tomu biochemickému tehu. A mě břicho bolí už týden ale dnes to bylo horší tedy ale už se to teď večer uklidnilo