Kdy mohu začít testovat?

monbonaa
9. črc 2023

Dnes nebo zítra bych měla mít ovulaci a tak jsem se chtěla zeptat, kdy muzi začít testovat. Kdy se vám objevila první druhá čárka na testu? Kolik dní po ovulaci by bylo už něco vidět? ☘️ Tulili jsme se i dva dny před ovulaci, tak jestli můžu počítat i dny po styku? Popřípadě kolikátý den můžu testovat po styku? 🙂 nebo to počítat až po ovulaci? 🙂

laxesis
9. črc 2023

@monbonaa počítej dny po styku, u prvního jsem měla pozitivní digital 9dpo (v den ovu byl styk) a 10dpo papírkový test (ten byl 9dpo úplně prázdný) U druhého jsem měla pozitivní digital test 4-5 dní po KET vložení embrya starého 5 dní, tj 9-10dpo.

astrit1
9. črc 2023

@monbonaa Testuj nejdřív 9dpo, 12dpo by se ti měl duch ukázat určitě, pokud budeš těhotná. Jistota je samozřejmě až když nedorazí MS. Počítá se to od ovulace, ne od styku.

laxesis
9. črc 2023

@astrit1 mě v CARech vždy říkali, že od styku, ovulace, pokud ji nemáš potvrzenou, není na dny jistá.

katherine177
9. črc 2023

@monbonaa 9-10 dní po ovulaci

monbonaa
autor
9. črc 2023

@laxesis takže to mám počítat už 2 dny před ovulkou? A cca těch 10 dní?

monbonaa
autor
9. črc 2023

@laxesis Jinak ovulaci nemám potvrzenou, jen poznám na sebe podle ovulačního hlenu a bolesti. Proto píšu, že by měla být dnes nebo zítra 🙂

lencaa11
9. črc 2023

@monbonaa cca 10 -12 DPO záleží kdy opravdu bude ovulace

lencaa11
9. črc 2023

@monbonaa tak bych počítala od zítra cca 10-12 dní a vyzkoušet test

lauriak
9. črc 2023

Po vynechani ms je to na tutovku a nemusis lovit duchov 😉

laxesis
9. črc 2023

@monbonaa jestli bude ovulace později a poznáš ji, tak od ovulace🙂 a jj cca 10 dní

monbonaa
autor
9. črc 2023

Děkuji za odpovědi, tak já Teda zkusím za 10-12 dní test a uvidím ☘️🙏