Mohu být těhotná?

vera94
5. dub 2019

Ahojky holky chtěla bych se zeptat s přítelem jsme měli nechraneny styk 26.3. A dnes jsem si dělala tt coz vychází 11dni od styku a byla tam klasicka jedna čárka a druha taková hodně svetlounka až bych si troufla rict jakoby duch a ms bych měla dostat dnes je možný že jsem tehu a v kolika ti tt jde videt na ultrazvuku ze je mimi děkuji moc všem 🙂

emeritakettu
5. dub 2019

@vera94 já měla takto světlounkou čárku na testu už 2dny před ms a teď mi v postýlce leží dvouměsíční chlapeček Jinak ultrazvuk mi doktor dělal v 6+5 tt a už bylo vidět i bijící srdíčko

slunecnice358
5. dub 2019

@vera94 ukaz nám test. Vidět bude cca 5tt

vera94
autor
5. dub 2019

@slunecnice358 test jsem bohužel nefotila ale ukazovala jsem to kamarádce a ta mi to potvrdila ze to tam taky vidí jak říkám bylo to hrozně slaboucke ani nevim zdali ny to šlo na fotce vidět 🙂

sudylichozrout
5. dub 2019

@vera94 na ultrazvuku bude dutinka videt tak za tyden, ale to je tak vse. Pockej klidne 14 dnu, nebo i dele a pak teprve se objednej k dr, at uz je neco poradneho videt. Leda kdybys mela potize, tak se vydej hned.

pipi_puncocha
5. dub 2019

Slabá čárka taky čárka. Zkontroluj zítra nebo pozítří z ranní moči jestli sílí. Držím palce.🍀 jinak já jsem poprvé ke gynekologovi šla 6+5 a taky už bylo vidět srdíčko. Samozřejmě můžeš i dříve, neuvidí buď nic nebo jen dutinku a to mnoho maminek pak stresuje...

vera94
autor
5. dub 2019

Já právě mám syna ale u něho jsem zjistila pomalu ve 4 měsíci že jsem tehu že jsem neměla žádný příznaky a ted mě právě občas píchne v podbřišku a jsem právě i celkově unavená a minulý rok v květnu jsem samovolně potratila proto se ptám abych něco nezanedbala 🙂 a chodim třeba 3do hodiny curat coz u mě právě není obvyklé 🙂

solatka15
7. črc 2019

@vera94 muzu se zeptat jakto ze si to zjostila az tak pozde? To jjsi to normalne dostavala ?myslim tim MS ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru