Kdy otěhotnět po potratu?

verulevrtule
20. srp 2020

Holky, prosím, před 14ti dny jsem samovolně potratila, a hned po následující MS bych se chtěla snažit opět, je to možné nebo radeji až po druhé? Máte někdo zkušenost?

mzacikova
20. srp 2020

@verulevrtule na revizi jste nebyla? Doporučuje ae počkat jeden cyklus, ale spousta žen nečekala

verulevrtule
autor
20. srp 2020

@mzacikova neee, nebyla, odešlo vše samo. Já právě nevím, chci to stihnout ještě letos 😁

baarus21
20. srp 2020

@verulevrtule pokud to odeslo samo a odeslo vsechno, nemas bolesti ani se jeste necistis, tak cekat nemusíš.... 🙂👍 Ja takhle potratila dvakrat a vzdy jsem mela od doktora zelenou ..navic tělo si samo rekne až bude připravené 🙂 tak držím pěsti

verulevrtule
autor
20. srp 2020

@baarus21 No z toho mám taky hrůzu, aby se to nestalo znovu

baarus21
20. srp 2020

@verulevrtule neboj 🤗 vsechno zle je pro něco dobre 🌷 sice jsem potratila dvakrat, ale dneska jsem 23tt a podle doktorů je to ukazkove tehotenstvi 🤗 tak preju, aby to vsechno dobre dopadlo

jjasmina
20. srp 2020

@verulevrtule Otěhotněla jsem po 1. menstruaci, těhotenství bez problémů a zdravá holčička 🙂 Loni v dubnu spontanní potrat, v červnu zase těhu.

cinam
20. srp 2020

Já potratila na konci června (ale ne samovolně, dostala jsem potratové pilulky) a snažit jsme se začali hned, když doktorka řekla, že vše odešlo. Po revizi jsem raději tři měsíce čekala.

chumlee71
20. srp 2020

Já jsem nečekala na MS a hned jsem zase otěhotněla 😉. Všechno bylo v pořádku

klokanka31
20. srp 2020

@verulevrtule Já otěhotněla měsíc a půl po potratu, bez ms 😀

klokanka31
20. srp 2020

@verulevrtule A po potratu to je "pohnojené", takže bych to využila... Spousta holek stejně jako já hned otěhotněly znova 😉

evculinda
Autor odpověď smazal
Zobraz
verulevrtule
autor
21. srp 2020

@evculinda to je asi sto lidí, sto názoru, ale radej jsem se chtěla zeptat těch, kdo s tím mají vlastní zkušenost 😁 jako aby to chlap vydržel takovou dobu, to je utopie, takže stát se klidně může 🤭

elyey
21. srp 2020

Nečekali jsme, ale povedlo se znovu až po půl roce 🙂