Kdy po potratu lze otěhotnět?

krastowska
21. bře 2018

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jsem teď po samovolném potratu 4-5tt a zatím se čistím dostala jsem injekci na vyčištění dělohy. Jen by mě zajímalo, kdy asi přijde opět menstruace a kdy by šlo znova otěhotnět? Děkuji

terkajava
Autor odpověď smazal
Zobraz
iva27
21. bře 2018

@krastowska rekla bych,ze po samovolnem potratu lze otehotnet hned po dalsi menstruaci..

biedronca
21. bře 2018

Hned můžete byt těhotná, je to bez zákroku klidně se hned snažte dále, tak mi to moje gyn řekla.V lednu byl potrat..

dzogobela
21. bře 2018

Po samovolnem muzete hned podle me 🙂

luciiinka87
Autor odpověď smazal
Zobraz
arevb
21. bře 2018

Ja dostala MS 4 týdny po potratu, pak přišla ještě jedna MS a další už ne 🙂

journals
21. bře 2018

I po samovolném lékaři doporučují dodržet šestinedělí. Ale ve 4tt je to myslím jedno, jde jen o zpozděnou MS... tam bych to moc neřešila

ivinkaamalka
21. bře 2018

po potratu jsme dodrželi šestinedělí, MS byla po 8 týdnech a hned jsme zkusili a hned se zadařilo. Nedržela jsem se rady mudr. počkat 3 periody. Ale je to hodně o pocitu, jak se cítíte. Já měla asi poprvé "intuici" , že nemáme čekat.

iva27
21. bře 2018

Po samovolnem v tak rannem stadiu tehotenstvi jsem o dodrzovani sestinedeli moc neslysela naopak mi Dr.rikali,ze jakmile prijde samovolne MS hned se snazit znova..Jako "kdyz pohnojiš" doslova mi bylo receno😃

andelka
21. bře 2018

V tom 5-6 tt to je spíš zpožděná ms,a může se snažit hned,nebo třeba po další ms. Já měla potrat s revizí (16 tt) a Dr říkali počkat tak 3 měsíce, po 2-3 ms. První přišla normálně měsíc po revizi.

priefi
22. bře 2018

@krastowska hned 😊 preji hodne stesti