Kdy vám přišla ovulace po vysazení antikoncepce?

kato83
21. kvě 2016
Chtela bych se zeptat kdy vam prisla ovulka po vysazení antikoncepce.
Kolikaty den??
andreaandrejka
21. kvě 2016
@kato83 To je strašně individuální. Každá ji má jinak. Obvykle by měla být v polovině cyklu.
Já měla 6DC ale třeba i 26DC.
kato83
autor
21. kvě 2016
No právě, myslela jsem si ze ji poznam ale je to uz 30den cyklu a prijde mi ze nebyla, tehu test negativni... tak nevim jestli vubec byla.. nebo jestli uz se treba zdařilo 🙂
andreaandrejka
21. kvě 2016
@kato83 Tak zkus ovulační testy. Já jí na sobě taky nikdy nepoznala. Nemusíš pak testovat furt, to je do zblbnutí, ale jen zjistit, jestli ovulace probíhá.
carmilla
21. kvě 2016
Já od středy cítila, že bych ovulku mohla mít (výtok, tlak v břiše), tak jsem pro zajímavost začala testovat a teprve dneska byl ovulační test pozitivní (19. den cyklu). Je to první měsíc, co neberu HA.
kato83
autor
21. kvě 2016
Test na ovu si koupim asi další cyklus, ale budu muset asi testovat kazdy den 🙂 🙂
andreaandrejka
21. kvě 2016
@kato83 To asi jo, já to taky tak dělala, každý den ráno po probuzení. Mě zajímalo jen jestli jí mám 🙂
kato83
autor
21. kvě 2016
A je lepsi testovat rano nebo večer?
andreaandrejka
21. kvě 2016
@kato83 Ráno.
carmilla
21. kvě 2016
@kato83 Tak já bych to asi ani nehrotila, protože snažení o mimčo plánujeme až za pár měsíců, ale měla jsem prostě pocit, že to na sobě cítím, tak jsem si chtěla ověřit, jestli moje intuice nelže. A v podstatě nelhala. Ve středu čárečka sotva znatelná, ve čtvrtek už jasně patrná, v pátek už skoro stejná s testovací a dneska jasně pozitivní...A testovala jsem vždycky odpoledne (tak mezi jednou a druhou hodinou).
werumka
21. kvě 2016
@andreaandrejka
@kato83 Ovulační testy zásadně NE ráno. Moč je nejvíc koncentrovaná a koncentrace LH pak není vypovídající. Nejlépe se ukáže vzestup při testování odpoledne nebo na večer 😉
andreaandrejka
21. kvě 2016
@werumka Je to mozne. Me moje dr.tvrdila,ze rano. Kazdopadne pro me to ucel splnilo 🙂
werumka
21. kvě 2016
@andreaandrejka Tak hlavně, že to splnilo účel 🙂 Ale ovulační testy nejsou těhotenské. U těhotenských potřebuješ zachytit co nejkoncentrovanější moč, zatímco u LH je důležitý vývoj. Mně se nejvíc osvědčila 17.-21. hodina večer.
kato83
autor
21. kvě 2016
Tak uz vim co budu nastavajicicyklus delat po večerech... 😃
misina01
22. kvě 2016
Mně ovulační testy už měsíc ukazují, že ovulaci vůbec nemám 😞 měřím bazální teplotu od března a vůbec se nevyznám v tom, kdy by podle teploty měla být ovulace. HA jsem vysadila koncem února, začátkem března jsem dostala MS, pak 66 dní nic, injekce agolutinu, slabé špinění. Piju kontryhel, mám jeřáb ptačí a od pondělka mi doktor nasadil duphaston 😞 tak uvidíme. Stalo se vám někomu, že ovulka probíhala a testy tvrdily, že není? Nebo jak ji poznáte z teplot? Děkuji všem za rady 🙂
lavenderl
27. kvě 2016
Zdravím, já když jsem vysadila antikoncepci, tak to trvalo půl roku, než se mi vůbec srovnal cyklus - ms i ovulace. Bylo to hrozné, měsíčky přišly pokaždé až o dost později a časem postupně se to zkracovalo a uprostřed cyklu jsem cítila, že by měla být ovulace, bolesti prsou a břicha, ale to jsou anovulační cykly, než se to srovná. Pak když třikrát přišla ms pravidelně a stejně, věděla jsem, že je cyklus srovnaný a ovulaci jsem cítila, ale už jen lehce, žádné velké bolesti a to vždy uprostřed cyklu. A nedělala jsem žádné ovulační testy, já to cítila no 🙂
uzivatelkapetra
29. zář 2016
Když netuším, kdy bych tak mohla mít ovulaci a koupila jsem si testy, stačí testovat ob den třeba od 9 dc? To bych měla zahlédnout jestli se vůbec něco dělo ne? Osobně nic necítím, buď nejsem taková cíťa nebo se nic neděje.

Sem začni psát odpověď...

Odešli