Když nepomůže ani vyvolávačka...Stalo se někomu?

zuzha31
28. dub 2021

Zdravím holky, já už fakt nevím. Ani nevím jestli chci radu nebo si postěžovat. Po dvou loňských zamlklych těhotenství a následné revize, se mi vytratila úplně ms s dg POCS. S lékařem jsme to řešili injekčně (po Duphastonu mi je blbě), vždy ms do týdne přišla. Ted jsem měla začít užívat clostilbegyt, jenže menstruace nikde. :( Zítra to je 14 dní od injekce, takže budu psát lékaři. Stalo se nekomu, ze by ms nepřišla ani po injekci? Já už fakt nevím, ale myslím si, že se někdo fakt snaží a nepřeje si, abych neměla děti 😢😢😢😢😢😢

svorly
29. dub 2021

Prý je dobrý zhubnout, ale nemůžu v tomhle radit když tě neznám 🙂 pak bych zkusila třeba čínskou medicínu, mě pomohla na endometriozu. Snad něco pomůže a podaří se i mimino 🍀🙂

clo1
29. dub 2021

Možná zbytečná otázka, ale test sis zkoušela udělat??

levandule_k
29. dub 2021

@zuzha31 To je nápor na psychiku mít za sebou dvě zamlklé těhotenství.

Zkoušela jsi nějaké bylinky, měnit stravu, cvičení, psychosomatiku?

zuzha31
autor
29. dub 2021

@clo1 jojo 2x, negativní

zuzha31
autor
29. dub 2021

@svorly vážím 68kg na 168cm, nejsem vyzáblá, ani nějak tlustá, ale snažím se hlídat v jídle a být aktivní. Hodně jsem zhubla po vysazení HA, ale myslím, že to byla spis voda.

zuzha31
autor
29. dub 2021

@svorly chtěla jsem zkusit cinskou medicinu, dokonce mi kolegyně shodou náhod taky s endometriózou jednu doporucila, ale dalsi klienty nebere a v okoli i vzdáleném o jiné nevim.

zuzha31
autor
29. dub 2021

@levandule_k zkoušela Jsem v únoru gynex, pak jsem chodila na odběry -hormony, tak jsem to nenasazovala, protože jsem nechtěla at mi to zkresli. Možná jestli mi to on nerozhodil, možná ne. Na stravu, nejsem zatím moc dobře vycvičená, jedine co tak jim méně a pravidelněji, snažím se zdraveji, ale fakt jenom snažím :/ jsme po rekonstrukci a ještě nemáme kuchyň, tak se i hůř něco pripravuje :/ cvičit jsem cvičila, nez všechno zavřeli, ale doma to neumim, ale s teplem jsme zacali hodit po horach a sem tam si zajedu na brusle (cca 8 km). No a psychosomatika jak kdy. Když se nic nedeje a na nic nečekám, tak jsem v pohodě, ale jakmile dojde ke zpoždění, tak už mi to v hlavě cvaka

levandule_k
29. dub 2021

Pro tvorbu ženských hormonů jsou důležité i správné tuky. Mně se cyklus srovnal, když jsem vyřadila z jídelníčku margaríny (Flora, Rama) a nahradila je máslem. (Jo také bych mohla jíst víc zdravěji, ale miluji sladké 🙂. Ve zdravé stravě mám mezery. ) Pila jsem kontryhelový čaj a našla jsem se v psychosomatice, na určité úrovni vědomí jsem si nevážila sama sebe a potlačovala svoje ženství. Když hlava určité věci nezvládá zpracovat, tak tělo komunikuje nemocí. Prostě bych to brala jako informaci od svého těla, že něco musím změnit, aby fungovalo. Chápu doma cvičit je nuda, také mi to úplně nejde. Ale zkusila bych něco na uvolnění pánevního dna, nebo hormonální jógu, ze začátku klidně pár minut. Předtím mi doktorka říkala, že pokud budu chtít pravidelnou menstruaci, tak jedině HA a že je to napořád, možná se to spraví po porodu. Od té doby, co se mi cyklus vrátil do normálu, si vážím každé menstruace a nikdy nenadávám, zase blbé krámy. Pokud tě něco z toho inspirovalo a budeš to zkoušet, tak spíš než cestu, jsem špatná, musím se změnit, zkus svůj život uvést víc do harmonie a když si dáš zákusek nebo pizzu, tak si užívej lahodnou chuť a ne, že spustíš lavinu výčitek.😉

Gynex působí detoxikačně, ono ze začátku skutečně může dojít ke zhoršení projevů. Pokud se k němu vrátíš, tak nekombinuj gynex s kontryhelem. Zvol si jedno nebo druhé a dodržuj i pauzy.

andycr
30. dub 2021

Já teď zkouším Drmek a Fertipronu, oboje by mělo mít blahodárný účinek na ženské orgány, pleť, cyklus,... Mám dlouhé cykly a silnou menstruaci po revizi.
Kontryhele se bojím, dost čtu že spíš ublížil. Gynex ho také obsahuje. Všechno se ale musí brát dlouhodobě, aby tělo zareagovalo.

levandule_k
30. dub 2021

@andycr Kontryhel se má správně brát od začátku cyklu do ovulace, pokud ho někdo pije nepřetržitě, tak může oddálit ovulaci, nebo ji vymazat. Vždy záleží jaké má žena problémy, některé věci klidně může zesilovat. Kontryhel zrovna podporuje růst sliznice, takže pro tebe není moc vhodný. Bylinky nejsou jen hezké kytky, co rostou na louce, ale mají účinky.

andycr
30. dub 2021

@levandule_k jo určitě, já bylinkam věřím, používám třeba odskousene na kašel atd. Jen ten kontryhel radši nechci pít. Ani nevím kdy mám ovulaci, takže ani netuším jak bych ho měla pít.

nikyliz
4. kvě 2021

@zuzha31 utros a na nej navazal clostil - po utrosi mi bylo spatne jen uplne poprve jinak pry vsem byva dobre

zuzha31
autor
17. kvě 2021

Napodlo mě se s vámi podělit, jak to nakonec se mnou dopadlo 😂 MS jsem dostala přesně 14. Den. Dostala jsem Clostilbegyt a 13. DC jsem sla na folikulometrii, kde v pravém vajecniku nasel 2 folikuly, ale byli ještě malé do 1cm, nedelali jsme si moc naději, každopádně 16.DC už povyrostli na skoro 15mm. Od te doby co 2 dny jsme se meli snažit. Dneska jsem 20.DC a dnes mi pichl ovitrelle a máme se furt co 2 dny snažit a v pátek si mám začít na 14. Dni zavadet utrogestan. Tak jsem zvědavá jak to dopadne 🙂

andycr
17. kvě 2021

@zuzha31 tak držím palce 🍀🍀🍀

zuzha31
autor
17. kvě 2021

@andycr děkuji 🙂