Komu nepomohl Clostilbegyt a Utrogestan?
3. pro 2011
Zdravím,
měla bych dotaz ohledně clostíku a utogestanu,je tady někdo komu prášky nezabraly (neotěhotnily) a jak lékař postupoval dál?Děkuji
Zdravím,
měla bych dotaz ohledně clostíku a utogestanu,je tady někdo komu prášky nezabraly (neotěhotnily) a jak lékař postupoval dál?Děkuji
Já!! Měla jsem PCO(polycystycké vaječníky), tedy žádnou ovulku. POmohl mi drilling vaječníků -otěhotněla jsem po zákroku do měsíce.