Koupím kontryhelový čaj v supermarketu?

veverkamaminka
17. čer 2017

Ahoj chci koupit kontryhelový čaj ne v lékárně ,ale v supermarketu . Mají ho v Tesco nebo v Albertu? Děkuji. Normálně mezi čaji? V lékárně to vím, ale když už jdu do Tesca na nákup a tak abych nemusela ještě do lékárny tak ho tam někde seženu asi.

bayt
24. črc 2017

😨😨😨

veverkamaminka
autor
24. črc 2017

proč mi tu nejde u té diskuze přidat odpověď ?

veverkamaminka
autor
24. črc 2017

už jde dobrý Je spousta lidí co nemohou mít děti, dobře já jsem ráda za to jedno a aspoň se tím utěšuji, horší by bylo kdybych to jedno neměla a hlavně věk nevěk rozdíl 20.10,50,60 let to je fuk hlavně , že máš s kým víš kolik mám přítelkyň co si nejsou chlapa schopni najít a je jim skoro 30 i 40 a chtějí miminko,ale partner se neblíží a neblíží a jim utíká čas a tím pádem aspoň já nezůstanu sama a mám s kým se snažit , mýt tu druhou polovičku to je to nejdůležitější na světě, mít s kým sdílet své sny, a cíle a všechno prostě

amabilis
24. črc 2017

@veverkamaminka Někteří pánové to nesou dost těžko, že by někde mohla být chyba (a nedej bože u nich!), takže tě moc chápu, občas je dobré je vším nezatěžovat. Každopádně pokud už to řešíte tak dlouho, někde problém být může a to, že máte jedno dítě zcela bez problémů a přirozeně vůbec nic neznamená. Psala jsem to tu už asi tisíckrát do různých diskuzí, tak ti to napíšu i sem. Měli jsme dvě zdravé děti a třetí ne a né se podařit, respektive otěhotnět (kupodivu viz dál) nebyl problém, ale těhotenství udržet nešlo. Nejdřív gynekolog nabral krev a rozeslal všude možně, aby se vyloučil základ typu mutace a pod a hned po druhém potratu nabídl, zda nechceme žádanku na "zkontrolování" buněčné imunity. A my že ne, že máme přece už dvě zdravé děti. no když jsem při posledním potratu málem přišla o život, tak se to v nás zlomilo a na vyšetření sjme šli. A ejhle, měla jsem "alergii" jak na spermie, tak na plod. Takže to, že jsem byla schopna otěhotnět, přestože si tělo na spermie vytváří protilátky, byl takový velký zázrak. Plod už jsem ale neudržela, protože si tělo bohužel tvořilo protilátky i na něj. Ale prošla jsem léčbou a již tři roky mám i své vytoužené třetí dítě. A jinak co se týče komtryhelu, tak pozor na něj, poslední dobou se prý dokonce nedoporučuje (nepamatuji si, proč). Pokud ho piješ, tak doufám, že si měříš alespoň bazální teplotu, abys věděla, kdy ho přestat pít, protože se smí pít jen do ovulace.

rickym
24. črc 2017

@veverkamaminka jedla jsem vitaminy na podporu otěhotnění 2 měsíce před termínem, který jsme si s manželem stanoveny jako počátek našeho snažení - povedlo se na poprvé, těžko rict jestli vitaminy pomohly nebo by to slo takto rychle i bez nich. Cele těhotenství jsem jedla vitaminy, malá se narodila 2tydny před TP s vahou 2722...tak myslím, ze vitaminy samotné vliv na vyšší váhu taky nemají..mnohem větší vliv mají geny...až se budeme snažit příště zase vitaminy/caje poridim😉 Ale tak to mám já... vy to můžete vidět úplně jinak 😉

bamishop
24. črc 2017

Zeny proc misto otazky na caj resite cizi manzelstvi. Naopak se jejimu manzelovi nedivim, dneska se z rodicovstvi stava veda, lidi si mysli, ze je to s ditetem jako dojit si do supermarketu, pokora zadna, sama chemie, nemaji deti nahodou vznikat z lasky a prijit v ten spravny cas? A opravdu je spravne zatezovat telo, ledviny premirou vitaminu a mineralu, kdyz zijeme v dobe, kdy je vseho dost a to stejne lze ziskat z potravy? Jedno dite uz maji, nezatracovala bych chlapa za to, ze do toho procesu nechce nijak zasahovat, ostatne znam nekolik rodin, co chtelo dite za kazdou cenu, pres invitro a nejsou to vetsinou zadne stastne pribehy, casto je to sarada na oko (nebavim se o opravdovych zdravotnich duvodech). Znam nekolik zen, co chtelo dite za kazdou cenu, ze ze sexu se stala povinnost a manzelstvi se rozpadlo, takze jestli se nekdo chce takovemuto blbnuti vyhnout a uz ho ejdnou zazil, tak se nedivim, ze to chce utnout hned na zacatku, pravdepodobne to u jeho byvale zeny nejakym tim cajikem zacalo a chapu, ze 5kg pro novorozence nepovazuje za nejlepsi start pro dite...