Kontryhelový čaj. Máte s ním zkušenosti?

klari_14
3. bře 2020

Krásný den všem, začala jsem pít pravidelně na doporučení Kontryhelový čaj, máte s tím některá z Vas zkušenosti?

tez83
3. bře 2020

@klari_14 já ho pila,ale k němu jsem později přidala i Gynex a Fertipronu...a jsem v 6tt.😉Tak držím pěsti!

puhelin
3. bře 2020

Ano, diky nemu se mi rok a pul po porodu vratila menstruace a mohla jsem znovu otehotnet.

klari_14
autor
3. bře 2020

@tez83 je, super a jak dlouho před těhotenstvím jste ho pila? Já piju tento čaj a k tomu zobu Kyselinu listovou.

@puhelin moc děkuji. ☺️☺️

puhelin
3. bře 2020

@klari_14 Mne stacilo ho pit necely mesic.

radullah
3. bře 2020

Ano, pila jsem ho při plánování obou dětí, nijak výrazně nepomohl nebo jsem si toho nevšimla (po cca 4 měsících jsem vysadila, protože mi nepomáhal ani upravit cykly), větší účinky jsem viděla u jiných bylinek (jeřáb ptačí, maliník a nebo taky růžový grep 🙂 )

klari_14
autor
3. bře 2020

@radullah já právě skoro před třičtvrtě rokem jsem vysadila antikoncepci a od té doby jsem to pravidelně moc neměla (jak kdy) +jsem k tomu začala mít šílené bolesti. Teď jsem se dočetla, že by mi v tom mohl pomoci kontryhel. Piju ho už cca 14 dní pravidelně. Teď jsme se s manželem rozhodli, že bychom se rádi rozrostli. 🙂 Zkusím případně i nějaké ty bylinky. Děkuji

tez83
3. bře 2020

@klari_14 noooo....🤔asi ani ne půl roku,něco mezi třemi měsíci a půl rokem,ale omlouvám se,přesně si to nepamatuju.

meganx
3. bře 2020

Jeden cyklus jsem ho nasadila(čaj + kapky) a další bylinky a už menstruace nepřišla 😊 a to jsme se snažili 3 roky

klari_14
autor
3. bře 2020

@meganx takže tak rychle se to pak povedlo?

meganx
3. bře 2020

@klari_14 jojo 😊 ještě jsem brala kapky plodnost od dr popov a kapky ženský od serafinu

klari_14
autor
3. bře 2020

@meganx tak uvidíme, kdy se zadaří. 🙂 Moc děkuji.

emamir
4. bře 2020

Ahoj, já pila čaj cca 4 měsíce, společně s maliníkem,a mně nepomohl. Nyní zkouším Inofolic, tak snad 🤰

klari_14
autor
4. bře 2020

@emamir rozumím, tak ti přeji taky hodně štěstí, snad se to brzy podaří. ☺️

emamir
4. bře 2020

@klari_14 Tobě taky 🤰❤️

klari_14
autor
4. bře 2020

@emamir děkuji 🙂 ❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru