Koupím kontryhelový čaj v supermarketu?

veverkamaminka
17. čer 2017

Ahoj chci koupit kontryhelový čaj ne v lékárně ,ale v supermarketu . Mají ho v Tesco nebo v Albertu? Děkuji. Normálně mezi čaji? V lékárně to vím, ale když už jdu do Tesca na nákup a tak abych nemusela ještě do lékárny tak ho tam někde seženu asi.

naste
17. čer 2017

@veverkamaminka Já myslím, že se v supermarketu nedostane.

veverkamaminka
autor
17. čer 2017

@naste to je škoda mohly ho tam mit ve slevě no nic tak v lékárně. Problém je, že manželova ex brala ruzne preparáty na otěhotnění a manžel je silně proti temto produktu první Dítě přišlo i bez nějakých doplňků ,ale když to druhý nechce přijít musím muže ukecat ať alespoň ten čaj povoli

jinak dekuju i tak se kouknu v obchode mezi čaji. Co kdyby......

tymothy
17. čer 2017

Mivaji ho ve zdravých vyzivach, v supermarketu bych se trochu obavala o kvalitu. A nebo si můžete udělat procházku někam na louku. 😉

j.a.n.i
17. čer 2017

@veverkamaminka Upřímně, pokud potřebuje od manžela povolení pro to, aby sis mohla koupit čaj, tak je někde něco špatně...

ines76
17. čer 2017

@j.a.n.i z toho, co pise zakladatelka vyse, vyplyva, ze nejde o povoleni koupit si nejaky caj, ale o manzelovu averzi vuci potravinovym doplnkum na podporu poceti... mozna podobna situace jako kdyz zenska maskuje bobule na zlepseni hemzivosti spermii za vitaminy nebo specialni lubrikant za bezny... Jasne kontryhel bude pit jen ona sama, tak on o tom nemusi vubec vedet 😉

superkousky
18. čer 2017

@ines76 Jenže paní to tak píše - musím muže ukecat ať alespoň ten čaj povoli...Asi bych zamyslela nad tím,zda ten chlap vůbec to dítě chce.

caverina
18. čer 2017

tady bude něco hodně špatně.....

malinkaelinka
18. čer 2017

A jak manžel pozná odkud čaj je? Kontroluje účtenky? Prostě si koupím čaj a hotovo ne, není potřeba ho komentovat a vysvětlovat k čemu je 🙂

j.a.n.i
18. čer 2017

@ines76 On ať si averzi klidně má, já třeba mám taky averzi vůči homeopatikům, ale to přece neznamená, že když se s nimi bude chtít partner cpát, tak že k tomu bude potřebovat moje povolení nebo si je bude muset kupovat tajně. Jasně, kdyby si chtěl koupit bez dohody třeba něco v ceně auta, tak to je jiná, ale konzultovat korunové (a legální) položky mi přijde hodně mimo.

babanci
19. čer 2017

Opravdu to takhle někde chodí? Ať si partner na to klidně nevěří, já to zkusit chci a zkusím.

veverkamaminka
autor
20. čer 2017

@j.a.n.i nejde o čaj, ale o to , že když se první mimi povedlo bez preparátů a výživových bůhvíco tak říká , že to druhý taky příde i bez toho, jeho ex jedla tyto výrobky na podporu těhotenství a rodila pak 5 kilovýho Vojtíška tak proto :,)

babanci
20. čer 2017

@veverkamaminka Poprvé se zadařilo, ale to neznamená, že to tak snadno půjde zas. Když tomu chceš napomoci, ať už čímkoliv, nemůže do toho remcat. Teda může, ale Ty ho nemusíš poslouchat. 🙂

veverkamaminka
autor
20. čer 2017

@babanci jak je to divný , že dva roky od porodu se snažíme o druhý po tom šestinedělí kdy se mi hned vrátila menstruace a v 10. měsíci života malýho jsme už nekojila, jelikož mi došlo mlíko a ted teče mlazivo tak je to zvláštní a menstruace se stejně dostaví, ale doktor na otázku jestli mohu mít druhé mimi, neřek nic , nebo to vyznělo , že jo , řek , že se těší na jaře v poradně těhotenský a to už se těší dva roky , tak v čem je ta chybička.

linee
20. čer 2017

@veverkamaminka tak to mu kup biologii pro zs🙂 ale souhlasim s holkami,pokud se bojis si koupit caj,tak je neco spatne.Navic to neni na splozeni ditete,ale i na srovnani cyklu, dozrani delohy a aby se mimi lepe pak udrzelo.
Vzdyt JEMU nic nevnucujes,ne?

veverkamaminka
autor
20. čer 2017

@babanci
Jo máš pravdu přijde to, prosím , ted neurážejte manžela , že on má totiž na starosti finance rodiny, ale dnes ho operovali sledvinovými kameny laposkropii nebo jak se to píše a já mám o něj strach , nevím ak dlouho se operuje a kdy se vzbudí...jestli vůbec a navíc ma chronovu chorobu o to je to riskantnější a tak mám o něj strach.

veverkamaminka
autor
20. čer 2017

Jinak uvítám radu v kolik hodin mu smím dnes volat nebo jestli se vzbudí až zítra, vůbec nikdy jsem žádnou operaci nezažila a už vůbec ne tohle. Tak nevím , zkusím třeba k večeru mu zavolat to už by moh být vzhůru,ale asi bud eodpočívat

babanci
20. čer 2017

@veverkamaminka To bude dobré, neboj. Nechtěla jsem se Tě dotknout, já nemíním vůbec nikoho urážet. Jen to mám trochu jinak...když něco chci a nikomu tím neubližuju, tak to prostě udělám. Můj chlap by si nedovolil mi do čehokoliv mluvit a ví a myslím, že si mě i víc váží právě proto, že mám svou hlavu. Pokud bych byla přesvědčená, že pomůžu těhotenství třeba tím, že budu kousat buvolí kůži, tak jí prostě kousat budu. 🙂 To je nadsázka, samozřejmě.

babanci
20. čer 2017

@veverkamaminka Jestli ho operovali dneska dopoledne, kvečeru už by Ti to mohl vzít.

veverkamaminka
autor
20. čer 2017

@babanci V pořádku , děkuju zkusím to tedy večer. Je problém, že já svoji hlavu nemám , teda mám :D ,ale nerozumnou a někdy je lepší aby za mě rozhodl někdo jiný, jelikož se země prarodiče pokusili vyrobit debila, otroka, tak se nedivím , že je někdo rozumnější než já.

veverkamaminka
autor
20. čer 2017

v 8:00 ho operovali, ráno v 6:17 snědl prášky na anestezii, takže večer mu brnknu, je na Karláku v nemocnici v Praze a prý tam nemůžu s malými dětmi na návštěvu :( což je škoda malý by ho určitě rád viděl.

babanci
20. čer 2017

@veverkamaminka Držím palce, ať je brzo fit a ať se zadaří. Ať s čajem nebo bez.

veverkamaminka
autor
20. čer 2017

@babanci Děkuju 🙂

babanci
20. čer 2017

@veverkamaminka Koukla jsem se na Tvůj profil a zjistila, že jsi ještě mladá. Tak ono se to ještě časem zlepší. Každopádně jsi už jedno hezké dítě porodila, takže jsi prostě kofr. Tak si nenech od nikoho pískat a pro ten čaj si dojdi. 🙂

babanci
20. čer 2017

@veverkamaminka Prostě řekneš, Ty na to možná nevěříš, ale já jo. Tak mi to neber, chci to zkusit. A basta.

katushka82
19. črc 2017

@veverkamaminka
Tak jak to vypadá pomohl čaj a zadařilo se už? 👶

veverkamaminka
autor
24. črc 2017

nakonec jsem sena to vykašlala, víte dámy... on Míra přišel půl roku po vysazení antinkopcence a bez zbytečných kuliček kyseliny listové a různých prášků a dalších produktů na podporu otěhotnění, prostě z normálních potravin a vitamínů co jsme já nebo manžel jedli a podařilo se nám ho zplodit. Snad časem doufám, nechci je mít daleko od sebe, chci aby si spolu hráli a rozuměli více a byli bližší, já jsem jedináček, ale manžel není a já chci aby malý měl též sourozence a aby spolu vyrůstali.

gracinka7
24. črc 2017

Ahoj, po přečtení tvých příspěvků jsem ti koukla na profil a zarazil mne věkový rozdíl mezi tebou a tvým partnerem. Podle toho, co píšeš, tě absolutně nebere jako sobě rovnou. Přijde mi to, jako bys žila s tátou. Dává ti kapesné a rozhoduje, co smíš a co nesmíš koupit. Ty to nevidíš? Tohle nemůže dlouhodobě fungovat. Budeš akorát nešťastná. Mezi partnery má být rovnoprávnost.

veverkamaminka
autor
24. črc 2017

mezi námi je rovnoprávnost.... žádné kapesný mi nedává!!!!! Takové to komentáře rozhodně nehodlám číst a tolerovat vy nevíte co za naším vztahem stálo úsilí, že mě kvůli němu mámin přítel zastřelil a málem utopil, babička nechtěla aby se narodilo naše dítě a dokonce ho uráželi, že bude blbý, nemocný a postižený... dokonce já jsme byla nechtěný dítě, děda mě vydědil, táta ani neví , že má vnouče ten je ožrala, máma má papíry na hlavu, že je blázen, celá má rodinná větev je zlá, já jsme byla nechtěná a byla tam jak v koncentráku, jak v zlatý kleci, ta genocída co se na mně děla, že jsem se učila, že pod mostem teče Vltava říkal manžel, dělali ze mě smradocha, blázna a svého otroka a on mě v podstatě postavil na nohy a otevřel oči a já zjistila co za padouchy mě vychovávalo... hele je to složitý příběh a hodí se do těch nebezpečných vztahů kde jsem jako herečka účinkovala.... ano ty to TV Barrandov pořady jsou herci začínajícími neznámýma nebo méně známými hraný. Je to podle scénáře ...ne skutečný
A jestli si myslíš , že se ke mne chová jako k dceři tak to jsi na omylu, on nerozhoduje co si smím a nesmím koupit, jen po zkušenostech s ex nechce abych jedla zbytečně ty preparáty na otěhotnění, jelikož se jim narodilo 5 kilový dítě a nám normální bez nákých prášků zbytečných
@gracinka7

veverkamaminka
autor
24. črc 2017

@gracinka7
a na věku rozhodně nezáleží, spíš jsme spolu šťastní, rozumíme si , bavíme se spolu, máme rodinu, pomáháme si zkrátka my má a ty další věci, prostě klasický normální šťastný vztah, což nevím jak to máte vy s partnerem,ale my normálně a na věku nesejde když to klape a mě ty kecy nezajímaj kvákejte si co chcete mi to ignorujeme ty kecy , že je to hnusný a táta s dcerou a co vy , U některých naších celebrit to je podobně no a co promiňte ,ale tyto řeči si nechte a nemontujte se do nás madam. Promiňte , že píšu tak naštvaně,ale manžel to jen vidí logicky, že věcem nechat normální volný průběh žádný čaje a preparáty , prostě příroda se sama zařídí, rozhodně mi neřídí život na to zapomeňte. Já jen chci aby to miminko přišlo co nejdříve, ale pořád se nedaří z neznámých důvodů,ale lékař tvrdí, že je vše v pořádku

gracinka7
24. črc 2017

@veverkamaminka Z toho, co jsi psala původně mezi vámi rozhodně rovnoprávnost není. Nejsem jediná, která si toho všimla.
Napadlo mě, že by za tím mohl být ten věkový rozdíl. Ale samozřejmě to tak být nemusí.
Jestli tě můj příspěvek naštval nebo urazil, tak promiň.
Přeji ti, ať si k vám miminko brzy najde cestu.