"Light" snažení o druhé dítě, necháme tomu volný průběh

crawler
10. dub 2012

Ahoj maminky🙂

Už nějaký ten měsíc přemýšlím o druhém miminku, tak jsme se s manželem rozhodli nechat tomu volný průběh. Jsou tu maminky, které také plánují pořídit sourozence, ale nechtějí "se cíleně snažit" ???

amii
26. dub 2012

@palomitacheca Taky jsem ráda cestovala 🙂 ale s tím mím raubířem daleko nedojedem 😀 Snad z toho vyroste, ale příští týden..no uvažujem, že by jsme ji do auta pořídili třeba nějaký přenosný přehrávač na DVD, aby se nenudila 😀 Než se Emča narodila, jsme zase s Míšou jezdili hodně po městech,památkách,zámcíhc,... občas jsme též zajeli někam za hranice 😉

amii
26. dub 2012

@palomitacheca S tou nevolností nevim, nevim,... 😒 ale jako malá jsem to mívala taky a po dlouhé době v autě mi bývalo nevolno 😖 😀

catherin89
26. dub 2012

@crawler Tak jo večer na to kouknu až bude Nelinka spát teď tu sem tak chvilkama jinak jsme venku. 🙂
@palomitacheca tak to máš dobrý, že ti dělají uz každou kontrolu to mě nedělali. Ale něco na tom je je to fakt krásné ale taky prostě náročné.. 🙂

palomitacheca
26. dub 2012

@amii Přehrávač jsme taky nedávno pořídili a pomohlo to 😀 Páťa teď strašně rád kouká na Mickeyho klubík, Pingu apod., tak jsem mu to stáhla, dala na flashku a je klid 😀 Posledně na něm bylo vidět, že by chtěl spát, ale jak koukal, tak neusnul. Zase kdybych mu to vypnula, byl by řev 😀 Já jsem zvědavá na výlety se 2 dětma. Až bude to druhý větší, tak půjde do krosny a Páťa bude muset chodit pěšky.

palomitacheca
26. dub 2012

@catherin89 Mám štěstí, že můj doktor dělá utz pokaždé, i když jsem nebyla těhotná a přišla jsem na preventivku, tak mi utz udělal 🙂

amii
26. dub 2012

@palomitacheca Jestli se nám to poadří.... a budeme mít druhé mimčo 😀 a bude po Emičce, daleko nedojedem 😀 Vždy mi příjde vtipné, jak je Emička v sedátku malinká 😀 je strašně malá na svůj věk. Vypadá na dva a půl 😀

palomitacheca
26. dub 2012

@amii Já doufám, že naše druhý bude klidnější než Páťa, ale asi doufám zbytečně. Už teď je to malý drak v bříšku, stejně jako Páťa. A toho to nepřešlo 😀

amii
26. dub 2012

@palomitacheca Emička byla dráček, (v bříšku) když jsem pustila hudbu 🙂

palomitacheca
26. dub 2012

@amii A řádila i ke konci těhotenství? To už sice v bříšku tolik místa není, ale Páťa kopal pořád, i mezi kontrakcema na porodním sále 😀

amii
26. dub 2012

@palomitacheca Ke konci už to nebylo hrozné 😀 😀 To spíš tak v tom sedmým měsíci 🙂

palomitacheca
26. dub 2012

@amii Tak u nás to bylo stejný až do konce. Někdy jsem si říkala, kdy vůbec spí 😀

amii
26. dub 2012

@palomitacheca Ale teďka už Paťa tak neřádí ne? 😀 😀

palomitacheca
26. dub 2012

@amii Teď řádí ještě víc 😀

amii
26. dub 2012

@palomitacheca Ale zlobidýlko musí bejt 🙂

palomitacheca
26. dub 2012

@amii Ale tak jo, dokud je to v určitých mezích 😀 Někdy mě svými výmysly pobaví, jindy naštve... To už tak asi má být 😀

amii
26. dub 2012

@palomitacheca Podlě mě.. od toho jsou děti 🙂 K pomazlení a řádění 😀 Já jsem ráda, že Emička dneska usnula dřív, protože mám tak chvíli pro sebe a doufám, že s třeba vzbudí sama 😀

palomitacheca
26. dub 2012

@amii Tak Páťa asi sedí u počítače v obýváku a pouští si videa 😀

crawler
autor
26. dub 2012

@madlisek taky nic? chjó - no dle teploty to vypadá na příchod ms... 😔 škoda, ale jedeme dál, viď? 😉

téda, tak která prolomí ledy??? 😀

palomitacheca
26. dub 2012

@crawler Já je prolomila už v listopadu 😀 tak šup šup, ať mě brzy následujete 😀

crawler
autor
26. dub 2012

@palomitacheca
@amii téda kočky vy jste toho nažvanily 😀 Jinak s Emičkou soucítím - mě taky bývá zle a proto cestujeme nejraději vláčkem a autem jen 1x za 14 dní k rodičům a to je cesta na hodinu, tak to přežiju😀 Jinak my na výlety bohužel moc času nemáme, máme velký barák se zahradou, takže veškeré volno trávíme venku na zahradě a jen procházkujeme po okolí...Ale taky jezdíme na kole a malýho máme ve vozíku a to jsou fajn celodenní výlety 😵 už začala cyklo sezona, tak brzy něco podniknem 🙂 Jo a amii - mhd je Lukáš, takže za mě - je to nááádherný jméno 😵

Jinak teda Fany v podstatě telku ani nezná 🤐 dlouho jsme ji neměli a ted teda ji sice máme, ale vůbec ji nepouštíme, malej je pořád venku - to je výhoda zahrady u baráku 😵

crawler
autor
26. dub 2012

@palomitacheca no jo právě - Tebe nepočítám 😀 nic ve zlým 😀 no mohla bys nás nakazit 😀

palomitacheca
26. dub 2012

@crawler My teď budeme asi víc jezdit vlakem, mám In karty, tak je to fajn 🙂 Ale v úterý jedeme k rodičům autem. Musíme vzít babičce hrnec tefal z opravy, přítel nás tam nechá, protože v pátek mám další kontrolu, a zpátky by mohl vzít malinký oblečení, ať už můžu začít něco chystat 🙂

palomitacheca
26. dub 2012

@crawler Je mi to jasný 😀 Mám být bacilonosič 😀 Ale však ono to vyjde i vám 🙂

madlisek
26. dub 2012

No jo, no, co naděláme 🙂 I když trošku si ještě naději hýčkám 😅 Když jsem otěhotněla s Andulkou, byla teplota kolem tohoto DC také dole a pak to šlo zase nahoru. No uvidíme zítra, co se bude dít 🙂

@crawler Jak jsi vplula do šití s OL? Je to o hodně komplikovanější, než s normálním strojem? 🙂

amii
27. dub 2012

@palomitacheca to Emičku zase baví koukat na televizi, konkrétně myslím Timmyho Time 😉 a kouzelná školka 😀

amii
27. dub 2012

@crawler Mě se jméno Lukáš taky líbí 🙂 ale já jsem prostě zvyklá na holčičí partu 😀 Přemýšlím, že by jsme s Emičkou zkusili vlak Region Jet 😉 My máme jen malou zahrádku 😒 ale Emi nejradši chodí na dětské hřiště neob bazén kousek od našeho domečku 😉

kristi
27. dub 2012

@amii ahoj, vitam te. My dneska jedeme k babicce Pendolinem, Roba za nami dorazi pozdeji autem, uz se tesim, bude to pro Miu zazitek

rena1410
27. dub 2012

Tak jsem holky vcera byla u lekare a vse je uz vporadku. Jak jsem tu psala, ze to dostavam po 14dnech a boli me bricho. Uz se to upravilo a byl to snad jen nejaky vykyv. Ted budu mit pry plodne dny a my zas nejsme doma 🙂 Pekny vikend preju 🙂

crawler
autor
27. dub 2012

@madlisek tak co tepltotka ráno? 😉 šití na OL je super! Ta mikina byla rovnou na jeden zátah, prostě paráda! Jen navlékání nití je pěkný oříšek 😝 první navlečení trvá aspoň 20minut a nejhorší bylo, že jsem měla málo nití a ted jsem potřebovala přesednout k rovnostehu, tak převlíct nitě, pak zase zpátky k OL a zase navlíct - no tfuj😝 asi se vyplatí si koupit 6 špulí od barvy - 4 na OL a 2 na rovnosteh 😅 🙄
@kristi asi už jste na cestě, ale jestli ne, tak si to užijte!!! Piňďu máme taky v plánu - asi do Vídně...
@amii zkuste vláček - myslím, že pro každé dítě je to zážitek a navíc jí tam určitě nebude špatně😉
@rena1410 to je dobře, že je vše ok😉. To nevadí, že minete plodné dny - však příště budou zase 😉 hlavně, že jsi zdravá a probíhá ovulka😉 užijte si víkend!!!

amii
27. dub 2012

@kristi Děkuju 😉 Pendolínem jsem ještě nejela 🙂 🙂 pak mi musíš napsat jak se vám to líbilo! 😀

@crawler Tak nevím kam by jsme tedy měli jet 🙂 Můžete mi dát nějaké typy? 🙂