Málo sexu a i tak se povedlo otěhotnět?

dendasubaristka
18. čer 2018

Zdravím holky zajímá mě je tu někdo z vás kdo měl málo sexu a povedlo se otěhotnět? 🙂 potrebuju se tak nejak uklidnit. Díky

dixi86
25. čer 2018

@dendasubaristka to nevím, manžel měl katastrofický spermiogram, já děti neudržela, tak možná proto. Ale označení mi nevadí, pokud to příroda nakonec zařídí jinak než doktoři říkají 😉

dendasubaristka
autor
26. čer 2018

@dixi86 tak oznaceni jak oznaceni,spise jsem to myslela tak,ze oni reknou nebudete mit deti a stejne mate,takze asi neplodni nejste. A to jste jedni s tisíců,co jim reknou jste neplodni a stejne pak maji dite.

dendasubaristka
autor
27. čer 2018

Zdravim holky 🙂 🙂 si tak rikam a přemýšlím. Zitra to mam dostat a uz spinim atd. Takze je to jasne. Ale ted si tak rikam,skoro dva roky to dostavam pravidelne kazdy mesic na den presne a proste do roka,roka a pul jsem vzdycky jakoby cekala jestli se povedlo,treba to neprijde,ale jak to prisko bylo mi to nejak jedno,krom parkrat se stalo ze jsem to obrecela,ale ted uz ziju v tom ze to proste kazdy mesic prijde. A rikam si prijde den kdy to nedostanu a asi s toho budu slusne v prdeli 😃 neumim si to totiz vubec predstavit po tak dlouhe dobe,jeste kdyz budu prvorodicka a. Jeste jsem to nikdy nezazila.

kristyn.g
27. čer 2018

@dendasubaristka já jsem otěhotněla z náhodně nechráněného styku s manželem když jsme se po skoro 2 letech přestali snažit, nevěřila jsem že by se mohlo povést když předtím jsem dělala psí kusy a nic.. a byl to dost šok :D

beruda
27. čer 2018

Otěhotnění nezávisí na množství sexu, ale na správném načasování. Kamarádka s manžele spolu spí jednou, max dvakrát do měsíce a má dvě děti. Prostě se pokaždé strefili ve správný čas.

dixi86
28. čer 2018

@dendasubaristka upřímně si moc nemyslim, že existuje tolik párů, co jsou neplodní. Neříkám, že se to stát nemůže, ale spíš to vidím tak, že si partneři nesednou, moc děti hrotí a pak to nejde, špatná životospráva, něco malého je špatně, jen na to přijít, ale ne 100% neplodnost. To mi přijde jen jako plus pro doktory, aby do lidí šili co nejvíce prášků a hormonů. Znám pouze jeden pár, který se dětí nejspíš nedočká, ale myslím, že to není kvůli neplodnosti.

dendasubaristka
autor
7. črc 2018

@dixi86 no něco na tom bude. Kolikrat uz rekli jste neplodni nekomu a pak nakonec meli? Je to jen asi se proste spravne i trefit.