Mám po vysazení HA měsíc čekat nebo hned zkusit miminko?

evusa2
15. kvě 2015

Ahojky chtěla bych zjistit trošku nějáké rady. Teď 29.5.2015 doberu poslední platíčko antikoncpce, budu menstruovat a dále už nebudu načínat nové. Myslíte si že máme měsíc počkat aby mi naběhla první menstruace už bez prášků a nebo hned zkusit miminko? A vyčetla jsem také že je dobře brát před otěhotněním kyselinu listovou jaký názor máte n to vy? Moc děkuji za rady.

misula29
15. kvě 2015

Ahoj, prvního syna jsem počala hned následující cyklus po dobrání HA(8let jsem brala) nebylo to vůbec plánované. Vitamíny jsem nejedla před otěhotněním nikdy žádné ,protože jsme vždy nějak předběhli plán 🙂 Listovkou určitě nic nepokazíš a pokud chcete mimčo tak už bych to asi neřešila a jela do plnejch 🙂 Ono taky půjde o to jak rychle se ti cyklus srovná a jestli začne hned po vysazení probíhat ovulace.... některým holkám to trvá dlouho u některých je to coby dup 🙂 Tak tfuj,tfuj

naomi6
15. kvě 2015

Nemusíš na nic čekat a můžete se hned snažit. Tak mi to řekl gynekolog 😉. A listovkou nic nepokazíš, můžeš ji zobat klidně hned. Držím palce 😉

veronika182
15. kvě 2015

Čekat nemusíš. Já jsem jeden měsíc počkala, abych si byla jistá, že mám ovulaci a že je vše ok a další měsíc to klaplo 🙂 HA jsem brala skoro 10 let.

hudala
16. kvě 2015

Také bych nečekala. Třeba to půjde hned a třeba to bude trvat i měsíce, takže bych do toho šla a pak se uvidí.

idiska
16. kvě 2015

některá žena začne po vysazení antikoncepce, jak bych to jen napsala, "nadovulovat" 😎 ...prostě se může uvolnit více vajíček...ale některá může mít po vysazení pár cyklů anovulačních...klidně můžete počkat, ale myslím, že není třeba...osobně jsem si myslela, že otěhotním ihned po vysazení antiny, některá ženská vynechá jednu tabletku omylem a otěhotní, ale u mě to tak nebylo, čekala jsem hodně dlouho...jinak listovka je super, hlavně před početím...ono jí to malé embryjko stejně bude potřebovat 🙂 ...dokonce se doporučuje...a to i v 1.trimestru...přeju hodně štěstí 😉

werik153
16. črc 2015

Tak jak jsi na tom ? 🙂 Já přestala brát teprve 5.7 ale zkusíme ( zkoušíme) to hned 🙂 Taky jsem nevěděla zda počkat nebo nepočkat, zda si tělo pročistit nebo ne....nakonec jsem se rozhodla, že to zkusíme hned.

esicko
16. črc 2015

Listovku určitě a zkoušet klidně hned, u nás to tak bylo a do měsíce jsme čekali dvojčátka 🙂