• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám se připravovat na těhotenství, když ještě beru HA?

20. dubna 2012 
Ahojky holky, za rok chceme vysadit HA a začít se snažit o miminko. Mužu se už i tedka na to nějak začít připravovat (vitamíny, očista těla, atd.) Má to cenu když ještě beru HA? Nechci nic promarnit tak bych klidně začala s připravami už teďka. A jak dlouho většinou trvá po vysazení HA doba kdy se máme začít snažit??? :slight_smile: Děkuji za případné rady...
20. dub 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží na tom, jak moc "nezdravý" život vedeš :wink: Jestli kouříš, tak co nejdříve přestat, jestli nezdravě jíš, tak to vylepši, jestli hodně piješ, tak se mírni :grinning: Já HA vysadila raději dřív a počkala pár cyklů na "vyčištění" organismu. Ikdyž to bylo možná zbytečné, nevím. A až se začnete pokoušet, tak bašti kyselinu listovou. Žádné další rady mě nenapadají...
20. dub 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ja bych rekla to same co @llluckaaa :slight_smile: Ja zacala po vysazeni HA brat kyselinu listovou. Mimi se nam povedlo pul roku od vysazeni antikoncepce.
20. dub 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych hlavně vysadila HA dřív, ať má tělo šanci se očistit... a pokud kouříš, tak co nejdřív přestat. Listovku tak měsíc před snažením.
20. dub 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také bych řekla :
Jíst zdravě, nekouřit, krotit se s alkoholem, vysadit antikoncepci a je doporučeno 2-3 cykly před otěhotněním brát kyselinu listovou.
Někteří lékaři doporučují očištění těla od HA a někteří tvrdí, že v dnešní době je v HA tak málo hormonů, že se může začít po vysazení se snažením hned.
20. dub 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek