Máme s mužem krevní skupinu A-, bude 2. dítě postižené?

lucijenkaa
25. pro 2015

Dobry den,mam dozaz,ja,manzel i dcerka mame stejnou krevni skupinu A rh negativni ,budeme mit druhe dite postizene?jake je riziko?setkaly ste se stim nejaka presne stouto situaci a jak to u druheho mimi dopadlo? Dekuji noc za odpovedi

lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajiji
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajiji
26. pro 2015

@lucijenkaa nic se neděje.. 🙂 myslím,že nejdůležitější stejně je,že už nyní víte,že vaši známí se pletou a problém mít dítě to kvůli krvi nebude 🙂

lucijenkaa
autor
26. pro 2015

@pajiji Dekuji 🙂 ano to jsem moc rada,vcera me stim dost zarazily,nikdy jsem o tomhle nepremyslela,ani otom nevedela,zacala jsem mit cerne myslenky,pro Emicku sourozence chceme casem,tak sem byla vydesena

lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janie1988
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
madlis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janie1988
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janie1988
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ppejskova
26. pro 2015

No koukám,že se to tu pěkně rozjelo... Některé dámy tu jsou jak sršni... :( já to s tím dohledáním infa na netu nemyslela vůbec zle...spíš tak,že mě taky lecos vyděsilo v průběhu těhotenství a tak sem se mrkla po netu...všeobecně rodina má vždycky tendence všechno vědět nejlíp...
Zakladatelko jak už jsem psala,tchyně evidentně ví kulové, takže jedním uchem tam a druhým ven...logicky když např. když přisypeme sůl do soli nezpůsobí to nic...když jí nasypeme do cukru už to dělá paseku 🙂 takže s chutí do sourozence 🙂

lucykal
26. pro 2015

RH neg u muže nevadí a stejně otce moc neberou, pro ně je neznám. Důležitá je vaše krevni skupina a nabírání protilátek a popř. po porodu aplikace injkecí.Postižení je blbost.

lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucijenkaa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janie1988
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bassetlady
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bledulka84
26. pro 2015

pokud máte oba A rh- je samozřejmé, že jak první, tak všechny další děti budou mít stejnou krevní skupiny a faktor. Na postižení to žádný vliv mít nemůže, naopak pokud máte oba negativní rh faktor, nemuseli by do tebe ani píchat protilátky proti plusovému faktoru.

janie1988
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bassetlady
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marton
26. pro 2015

@bledulka84 no nevím,stejnou krevní skupinu?Negativní faktor ano,ale dítě může být i O neg.

janie1988
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bassetlady
Odpověď byla odstraněná
Zobraz