• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte nějaké tipy po sexíku, abych otěhotněla?

5. ledna 2014 
Holky máte nějaké typy nebo ovedcené techniky po sexiku?treba jako nohy nahoru,polštář pod zadek?atd? :grinning:
2. led 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam tip! Nepouzivat slovo SEXIK :grinning:
2. led 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
2. led 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dát si druhé kolo:D
2. led 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Mě stačí, když kolem mě projdou použité trenky:grinning: takže nemám. Když budeš mít lepší pocit klidně si dej nohy nahoru :wink: Spíš bude lepší tolik to nehrotit, stres nepřidává...
2. led 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jestli Ti jde o to,abyste uspíšili početí dítěte,měla by ses především poradit s gynekologem.Každá máme jiné tělo(tzn. jinak zakloněnou dělohu),každé tělo i chemie v něm funguje jinak a hodně také záleží na tom,jakého máme partnera.Není to jen o polohách,ale i o plodnosti jako takové,kterou z velké části ovlivňuje životní styl(stres,kouření,alkohol,drogy,životospráva apd.). :wink:
2. led 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nic z toho, co píšeš ti nijak nepřidá. Btw. sexík je fakt strašné slovo. Chce to brát s nadhledem a ne jako hon na něco .-)
2. led 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No... sexík je teda pořád lepší slovo než mazlení, tulení a podobné běsy, co se tu používají... :angry:
2. led 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Sexík, manža, těhulkování, kójo-to by mělo být trestné :grinning:

@ircas1978 Nohy nahoru a vydržet alespoň deset minut.A především no stress, aby se z potěšení nestal otravný tělocvik.
2. led 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@laurital Těhulkování :grinning: tak to je hodně:grinning:
2. led 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie osobně spíš snesu tulení a mazlení než sexík. Tuleníčko už je něco jiného.
2. led 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pouzivam slovo MILOVANI:slight_smile:
5. led 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek