Bolesti spodku. Máte některá?

koko123
13. říj 2020

Ahoj děvčata, chtěla jsem se zeptat zda některá máte také bolesti spodku.
Jsem ve 35tt, už jednou jsem to zažila ve 24tt, přešlo to a trvalo to spíše jen večer, dala jsem si těhotensky polštář mezi nohy a bylo to ok.
Ale teď mě to chytí v půlce dne, skoro nemůžu chodit, nohy zvednu max. 5cm nahoru, takže obutí bot bez lžíce katastrofa, lezení a vylejzani z auta,to si musím první sednout a až poslední dát nohy, večer, kdyz se mám otočit v posteli, umírám a nemluvě v noci soukani z postele na záchod.

amanda101
14. říj 2020

a nevolala jsi své doktorce? - tím bych asi začala..

fouskovi
14. říj 2020

Asi bych radši jela k doktorovi

makovice88
14. říj 2020

@koko123 Mel jsem to taky, byla to roztahujici se stydka spona. Doktor mi rekl, ze se hlavicka miminka tlaci na spodek, ale nebyla to pravda.

makovice88
14. říj 2020

@koko123 Ale samozrejme to muze byt cokoliv jineho, radeji bych zavolala doktorovi..

misamisovita
14. říj 2020

Také jsem měla, ale já měla bolesti od začátku, kdy jsem ani nevěděla, že jsem těhotná a na to mi doktorka řekla, že to je tím, jak se roztahuje děloha... A později v těhotenství mi řekli, že je to tím, že se tam tlačí hlavička... Každopádně konzultace s lékařem by byla nejlepší,každé tělo je holt jiné...

cilkat
15. říj 2020

Poslední měsíc mě bolelo dole úplně všechno (nebo spíš od žeber dolů), ale nikdy to nebylo tolik, že by nešlo zvednout nohu. Po pravdě pomůže nejspíš až porod. Tupá bolest o trvalého tlaku dítěte/dělohy je normální... Ale nepřijde mi, že by tupá bolest až takto omezovala. Fakt konzultuje z lékařem... A pokud je to ostrá bolest, tak urgentně.

makovice88
15. říj 2020

@cilkat Mne prave ta bolest uz zustala. Jsem 16 mesicu od porodu a boli me to stale, nohu take nezvednu. Ale ja budu asi nejaky vyjimecny pripad 😁

cilkat
15. říj 2020

@makovice88 a nějaký fyzioterapeut na to koukal?

makovice88
15. říj 2020

@cilkat 3 ortopedove a 2 fyzioterapeuti. Cvicim uz pres rok a stejne mam bolesti kazdy den.
Tim ale nechci zakladatelku desit, urcite jsem jenom vyjimka 🙂

cilkat
15. říj 2020

@makovice88 to zní hodně ošklivě. Držím palce, ať se to lepší.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru